Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

bacım bu aöf de ilahiyat ve başka bölüm ayrımı yoksa sınavları aynen şöyleee vizede kitabın yarısı finalde tamammı....

yani evet genel olarak ilk 4 ünite vize ve tamammı 10 ünitede final olyor... finalde konuları bölme yokki...6ünite olaaa

benim bildiğim böyleee

benim bildigim de boyle. finalde tamamindan sorumluyuz. ve finalde vizeden pek cikmaz sanmstm bazi derslerde cok belirgin seyler sorulmustu da bazilarinda incik cincik detay sorulmustu bol bol ilk unitelerden

1) Sınavına giremediğin derslerden direk kalırsın
2) e öğrenme sayfasından bölümünü seçerek bakabilirsin kitaplarına Açıköğretim e-Öğrenme Portalı
3) Harcı yatırdıysan kaydın yenilenmiştir kitapları almak için gidebilirsin büroya

Çok sağol tatlım .

Yalnız o e ogrenme eski sisteme göre .Yenisinin bir linki vardı kredili sisteme göre ama bulamadım .

geçen gün harcımı yatırmıstım.bugünde gidip kitaplarımı aldım sadece 1 tanesi eksik hayret ettim 6 dersın kıtabını verdiler:KK52:
o 1 derste bölümün en kolay dersi onuda pc den calısırım artık gidemicem onun ıcın tekrar büroya:KK9: hadi şimdiden hepimize kolay gelsin arkadaşlar:KK55:

Hala ktaplarımı alamadm ama pcden calısmaya basladımm yardmcı ktaplarımı da haftaya netten sipariş edecegm herkese kolay gelsin :)

Kendime göre bi sayfa bulmuşken hemen yazayım.Merhaba arkadaşlar.Bende geldim.:)
Kredili sisteme alışamadım,hiç bir şey anlamıyorum.Fazlaca sıkıntı çekiyorum.Belki buradan dertlerime derman bulurum.Maliye 4.sınıftayım bende.Güz döneminden bir tane FF var malesef.Onun dışında nasıl olduysa bilmiyorum geçen dönem 5 dersim varken bu dönem 7 dersim oluvermiş.

Kendime göre bi sayfa bulmuşken hemen yazayım.Merhaba arkadaşlar.Bende geldim.:)
Kredili sisteme alışamadım,hiç bir şey anlamıyorum.Fazlaca sıkıntı çekiyorum.Belki buradan dertlerime derman bulurum.Maliye 4.sınıftayım bende.Güz döneminden bir tane FF var malesef.Onun dışında nasıl olduysa bilmiyorum geçen dönem 5 dersim varken bu dönem 7 dersim oluvermiş.

Nasıl yani tam olarak anlayamadım? Her dönem ders sayıları eşit mi oluyor?
Mesela benimde geçen dönem 4 dersim vardı. 3. sınıflara yeni ders eklemişler biz almadığımız için onuda aldık 5 oldu
Aöf işine belli olmuyor pek

Nasıl yani tam olarak anlayamadım? Her dönem ders sayıları eşit mi oluyor?
Mesela benimde geçen dönem 4 dersim vardı. 3. sınıflara yeni ders eklemişler biz almadığımız için onuda aldık 5 oldu
Aöf işine belli olmuyor pek

İlk defa bu sene kredili sistemde okuyorum ben.3.sınıfa kadar hep 7 dersim vardı.İlk defa 4.sınıfta karıştı işler.7 ders olmasının sebebi ise 3.sınıftan 2 ders eklemeleri yüzünden olmuş.Ki ben 3.sınıfta tüm derslerimi bütünlemeye kalmadan geçmiştim ama hiç hakları olmadığı halde bana 2 ders daha vermiş oldular.Yani ben 3.sınıfta 9 ders vermiş olarak ekstra para kazandırmış oluyorum Anadolu Üniversitesi'ne.Ayrıca tüm üniversiteler de öğrencilere verilen bütünleme hakkının bizlere verilmemiş olması sinirlerimi bozuyor.Çünkü sırf bir ders yüzünden ve en kötüsü sırf 1 puan yüzünden mezun olamayacağım ben...

541532_432518696825527_2722228_n.jpg

:))))

Sevgicim canım 25 ünite ve bahar dönemi beni bekliyor canım , tabloya ekler misin ?

sevgicim arkadaşım
benimde 42 ünitem var
yazmıştım ama görmemişsin eklermisin sana zahmet:KK16:
bende bugün başlıcam inşallah
kardeşimin ödevlerinden sıra gelirse:KK19:

sevgicim arkadaşım
benimde 42 ünitem var

Canım nasılsın ya ? Görüşemedik epeydir . Neyse şimdi dersler başlayınca aynı motive ile kaldığımız yerden devam ederiz yine :KK34:

sevgicim arkadaşım
benimde 42 ünitem var

canım senin geçen dönem baya bol bol dersin vardı bu dönem de durum aynı mı??
yani üstten almıştın bu dönemde dahilmi?? 42 ünite çok geldi gözüme yaa maşallah valla :)
ben 28 i nasıl bitirecem derken 42 gözüme baya baya çok geldi allah yardımcı olsun cnm :)

Benim de bu dönem 8 dersim var. İngiliceyle, bilgi teknolojlerini yok sayıyorum yine onlara çalışmayacağım kaldı 6 ders. :KK52:
24 ünite olması lazım toplamda.

Benim de bu dönem 8 dersim var. İngiliceyle, bilgi teknolojlerini yok sayıyorum yine onlara çalışmayacağım kaldı 6 ders. :KK52:
24 ünite olması lazım toplamda.

Garengcimmmmm , sende uğramıyorsun bize selam sabaha :KK19:

Senide özledik tatlım :KK16:

Neyse artık , aöf başlığımzda voltranı oluştururuz yine :13:

Garengcimmmmm , sende uğramıyorsun bize selam sabaha :KK19:

Senide özledik tatlım :KK16:

Neyse artık , aöf başlığımzda voltranı oluştururuz yine :13:

Pek keyfim yok bu aralar ablacım ya sohbet havam yok sizi de darlamayım diye yazmıyorum. Sağolasın ettiğimiz dualar işe yaradı o konudaki huzursuzluğum geçti ama şu işsizlik boğuyor beni resmen. Yüksek lisans sadece oyalanma, hoca olmanın garantisi yok. Ne yapacağım bilmiyorum. :KK50:

Tamam yaşlıydı falan ama bu ausencia da iyice bunadı diyeceksiniz ama hala net cevap alamadığım bir sorum var arkadaşlar :26:

Şimdi biz parayı yatırdıktan sonra aöf bürosuna sadece kitap almak için mi gidiyoruz yoksa kayıt yenileme var mı ?

Aöf bürosundaki kadına soruyorum , ya ben onu anlamıyorum ya ben iki lafı bir araya getirip derdimi anlatamıyorum :KK52:

Her durumda büroya gitmeyeceğim çünkü , sadece kitap almak içinse oradan biri gönderecek bana , büro 1 saat uzakta da.

X