Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

Dilbilimden 30 almışımm canım yaa digerleri 90 85 75 65 ama dilbilimm 30:KK5:
Hiç böyle düşük bir not almamıştım
Yüksek onur belgeleri felan alıyorum herzaman ama bu dilbilim yaktı beniii
Napacağım bilmiyorumm:18:

Ne yapacağımı bilemiyorum demekle başla işe canım bence , notların çok iyi . Dilbilim için biraz daha fazladan çalışırsınız , zaten önemli olan final notu .
:KK34:

merhaba senin hangi bölüm bide yaş kaç ki kızlar dicem çekindim bi an :KK17::KK17::KK17:

aynen ölee bezdim valla amaan napacan mecbuuur :)))

Bölüm Uluslararası İlişkiler canım , dikey geçiş 3 . sınıf .
12 yıl evvel örgünden mezundum Turizm Otelcilik ama siyasete düşkünlüğüm beni hep bu bölüme yöneltti.
Yaş ; 34 :KK31:

hey heyyy ilahiyatlı var burda....ZOR=İLAHİYAT :KK47:
göbeğim çatlıyor artık bölümümden :18::18:

:)) ilahiyatta zordur ama en azından ilgimi çekerdi siyaset bilim felsefe hiç ilgimi çekmiyo ben sözel diye atlamıstım ne bilim böle olcanı ya dersaneyemi gitsem kızlar hiç giden oldumu fikri olan varmı

Ne yapacağımı bilemiyorum demekle başla işe canım bence , notların çok iyi . Dilbilim için biraz daha fazladan çalışırsınız , zaten önemli olan final notu .
:KK34:

12 yıl evvel örgünden mezundum Turizm Otelcilik ama siyasete düşkünlüğüm beni hep bu bölüme yöneltti.

Dilbilimden hiç birşeyy anlamıyorummm oku oku kafama hiçbirşeyy girmiyorrr bu nasıl illet birşeymişşş
İnsallahh kurtarırım finallerdeeeee:KK50:
Siz çalışıyor musunuzzz? İş yanii

hey heyyy ilahiyatlı var burda....ZOR=İLAHİYAT :KK47:
göbeğim çatlıyor artık bölümümden :18::18:

Gazelcim hani geçen dönem bol bol sallayıp sonrada açık veren arkadaşım vardı ya ilahiyat 1 de okuyan , bugün görüştük tel de .

Bu sefer sallamadı :KK1:

Arapçadan 25 almış , edebiyattan 30 , bir iki 30 u daha varmış hadis , fıkıh falan dedi galiba .

Aferin dedim doğruyu söyle , canımı ye :KK9::KK9:

:)) ilahiyatta zordur ama en azından ilgimi çekerdi siyaset bilim felsefe hiç ilgimi çekmiyo ben sözel diye atlamıstım ne bilim böle olcanı ya dersaneyemi gitsem kızlar hiç giden oldumu fikri olan varmı

Ben murat eğitim kurumlarına gidiyorum canım
Her sene zor olan bir dersi seçiyorum onu alıyorum
Faydası varmı var
Gitmesende pek birşey kaybetmessin

[/QUOTE]

ooo gençsin kii siyasete düşkünsen benim bölüm tam senlikmiş tühh

Dilbilimden hiç birşeyy anlamıyorummm oku oku kafama hiçbirşeyy girmiyorrr bu nasıl illet birşeymişşş
İnsallahh kurtarırım finallerdeeeee:KK50:
Siz çalışıyor musunuzzz? İş yanii

Kurtarma ihtimalin çok yüksek geliyor bana . Ortalaması da önemli tabii dersin .

Yok , uzun zamandır iş hayatında değilim . Oğlumla beraber yeniden büyüyorum şuan :KK55::KK55:

Kurtarma ihtimalin çok yüksek geliyor bana . Ortalaması da önemli tabii dersin .

Yok , uzun zamandır iş hayatında değilim . Oğlumla beraber yeniden büyüyorum şuan :KK55::KK55:

Ne güzel, Allah bagışlasınn
Derslerle bir zor oluyordurr Allah kolaylık versinn

ooo gençsin kii siyasete düşkünsen benim bölüm tam senlikmiş tühh[/QUOTE]

Gencim tabii :KK12::KK12:

Ya okuduğun bölümle ilgi alanın örtüşmeli . Bunu üniversite yıllarında anlamıyorduk çok , şimdi özellikle bazı dersleri ders gibi değil siyasi tarih romanı gibi zevkle okuyorum .

Ben murat eğitim kurumlarına gidiyorum canım
Her sene zor olan bir dersi seçiyorum onu alıyorum
Faydası varmı var
Gitmesende pek birşey kaybetmessin

ya bende onun destek kitaplarından falan çalışıyorum ama çalıştıklarımdan kaldım :)))çalışmadıklarımdan geçtim hiç hevesim kalmadı ben şunu çözdüm hangi sorunun cevabında eminsem tam tersini işaretliycem bıktım yaaaa

ya bende onun destek kitaplarından falan çalışıyorum ama çalıştıklarımdan kaldım :)))çalışmadıklarımdan geçtim hiç hevesim kalmadı ben şunu çözdüm hangi sorunun cevabında eminsem tam tersini işaretliycem bıktım yaaaa

Son günler biraz daha dişimizi sıkıcaz sonrası mis gibi tatil ohhhhhhhhh:21::21::21:

Ne güzel, Allah bagışlasınn
Derslerle bir zor oluyordurr Allah kolaylık versinn

Amin canım sağol .

Ders saatlerimle oğlumun ayakta oluşunu hemen hemen hiç denk getirmem . Sabah erkenden kalkar 8-9 kadar 2 saat çalışırım ya da bu saatlerde .

Tabii başlarsam yine güzel olacak , 25 ünite var finalden , vizeden de bakamadığım epey vardı :KK52:

Neyse , Allah hepimize kolaylıklar ve zihin açıklığı versin .

Bu arada kızlar ben ücretli ögretmenlik yapıyorum
Bir yandan soru hazırlayıp ögrencilerle uğraşıyorum birde kendi derslerimle
Çok bunaldımmmmm:KK19::KK19:

Son düzenleme:
Bu arada kızlar ben ücretli ögretmenlik yapıyorum
Bir yandan soru hazırlayıp ögrencilerle uğraşıyorum birde kendi derslerimle
Çok bunaldımmmmm:KK19::KK19:

çok iyi ama ücretlide maaş çok az ya bu ikinci ünv mi yani atanamadınmı yoksa hem okul hem iş mi :)

çok iyi ama ücretlide maaş çok az ya bu ikinci ünv mi yani atanamadınmı yoksa hem okul hem iş mi :)

Hem okul hem iş canım
Doğru söylüyorsun ücreti çok az işte tecrübe açısından iyii
Mesleği ögreniyorsun en azından

Gazelcim hani geçen dönem bol bol sallayıp sonrada açık veren arkadaşım vardı ya ilahiyat 1 de okuyan , bugün görüştük tel de .

Bu sefer sallamadı :KK1:

Arapçadan 25 almış , edebiyattan 30 , bir iki 30 u daha varmış hadis , fıkıh falan dedi galiba .

Aferin dedim doğruyu söyle , canımı ye :KK9::KK9:

yazık ya üzüldüm yine de, çok kötü almış hadis ve tefsir 30 civarıysa zaten onun işi kötü..çünkü hadis ve tefsir çok önemli 6,0 kredi ikiside...arapçanın kredisi düşük ama onu da çok düşük almış...acıdım vallahi geçen sefer kızmıştım yalan söyledi diye ama bu sefer doğruyu söyleyince hemen giriverdi kalbime :KK60:

bende az önce senle konuşuyorduk ya, eşim istedi işi varmış pc de verdim, uykum da yok nasılsa dedim dur bi kitap kurcalıyım :)
pek bi kitap gözüme ilişmedi birkaç kitap alıcam bi türlü fırsat bulamadım...sınav bitsin inşallah aklımda..
dedim napıyım napıyım :KK31::KK31::KK31::KK31:
kalk gazel al eline aöf ni oku bakayım nekadar okuyacan :KK1: 2 sayfa 3 sayfa derken az kalmış şunuda oku bunuda oku diye diye bitirdim 20 küsür sayfalık üniteyi :KK60:
bu aöf nevrimi dönderdi ben sana söyliyim, :)
bugün 3 ünite bitirmiştim şimdi 4 oldu, aöf geçmişimde 4 ünite bitirmişliğim vaki değil henüz, bu ilk oluyor ahretim :KK60: şimdi gidip kasıla kasıla uyucam inşallah :21::21:

Herkese günaydın ve tünaydınlar :)))

Kulaklarım çınladı yine, gelip bakayım dedim buralara...:))) Yeni arkadaşlar gelmiş, hem de edebiyatçı, çok sevindim.

Batı cephesinde yeni bir şey yok, ben de çalışmaya devam. :)) Şimdi ünitelerimi toplayayım da dionisacığıma bildireyim, ama en sıkıcısı temel bilgi tek., branş derslerimin hiçbiri sıkıcı değil, bir tek şu bilgisayar konusunu çalışmak içimden hiç gelmiyor...

Adacığım, bu arada geçmişi okurken gördüm, daha önce görmemiştim, lütfen kendini üzme. Burası da nihayetinde gelip geçici, biz senin elimizden geldiği kadar yanında oluruz. Bak gör, her şey çok güzel olacak, sadece biraz sabır gerekiyor...Hem bakarsın kaldıkça burayı da seversin belli mi olur, o nedenle tekrar söylüyorum, kendini lütfen üzme...:KK16:

Dionisacığım, 2 ünite daha çalıştım, toplamda 10 oldum, eklersen çok sevinirim...:KK16:

X