Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

Aaa sınav yerleri açıklanmış görmemiştim, yine aynı yerler hatta aynı sınıf aynı sıra. Sizinkiler de öyle mi?:26:

Evet canım , aynı okul , aynı sınıf , aynı sıra :KK52::KK52::KK52:

Bileydim geçen sınava 1 saat önceden gider kopya yazardım sıralara :KK1::KK1:

Selam :KK3::KK3:
Yaş haddinden '' kızlar '' sınıfına girmesem de cinsiyetim bu selamı almaya pek müsait :KK1:

2 sayfamı :KK60: kuzum 2 sayfayla olacak iş değil ben baktım epey sayfa var yani :KK60:
aus varya gece bile formundasın, sen hiç yaşlanmazsın biliyomusun :)

He yaaa , kaz ayaklarım çıkmadı , saçlarım beyazlamadı , kiloda verdim :KK12::KK12::KK12:

Sınavda işe yaramıyor işte bu yukarıdakiler , tek sorun bu :KK52:

Selam :KK3::KK3:
Yaş haddinden '' kızlar '' sınıfına girmesem de cinsiyetim bu selamı almaya pek müsait :KK1:

He yaaa , kaz ayaklarım çıkmadı , saçlarım beyazlamadı , kiloda verdim :KK12::KK12::KK12:

Sınavda işe yaramıyor işte bu yukarıdakiler , tek sorun bu :KK52:

Güldürdünüzz beniii
Nasılsınızz bakalım,calışmalar nasıl gidiyorr
Ben bugün ancak başlayabildimm:KK1::KK1:

Edebiyat okuyan var mı kızlarr??

Var canım ama fosforlu kalemleri ile öyle bir derse gömüldü ki bir tanesi hiç gözükmüyor bu aralar , diğeri de bir ceee demeye geliyor.Başka var mı bilmiyorum:26:

Kaçıncı sınıfsın sen ?

Var canım ama fosforlu kalemleri ile öyle bir derse gömüldü ki bir tanesi hiç gözükmüyor bu aralar , diğeri de bir ceee demeye geliyor.Başka var mı bilmiyorum:26:

Kaçıncı sınıfsın sen ?

Ben edebiyat 3. sınıf canımm
Sen?

Ben edebiyat 3. sınıf canımm
Sen?

Uluslararası İlişkiler 3 dikey geçiş , yan, aöf maceramın ilk senesi bu :KK76:

Edebiyat okuyan arkadaşlar var ama dediğim gibi derslere feci gömüldüler , nasıldı vize sonuçların ?

Bende bugün başladım o da söz verdim diye arkadaşlara ama sadece 2 sayfa okudum . Gece uzun daha bakalım :KK34:

Bende 4 ünite çalıştım bugün aklımda kaldıgı kadar
O kadar bunaldım ki
Nefret ediyorum herşeyden artık:KK5:

Uluslararası İlişkiler 3 dikey geçiş , yan, aöf maceramın ilk senesi bu :KK76:

Edebiyat okuyan arkadaşlar var ama dediğim gibi derslere feci gömüldüler , nasıldı vize sonuçların ?

Dilbilimden 30 almışımm canım yaa digerleri 90 85 75 65 ama dilbilimm 30:KK5:
Hiç böyle düşük bir not almamıştım
Yüksek onur belgeleri felan alıyorum herzaman ama bu dilbilim yaktı beniii
Napacağım bilmiyorumm:18:

Bende bugün başladım o da söz verdim diye arkadaşlara ama sadece 2 sayfa okudum . Gece uzun daha bakalım :KK34:
merhaba senin hangi bölüm bide yaş kaç ki kızlar dicem çekindim bi an :KK17::KK17::KK17:
Benimde iki tercihimden biri sosyolojiydii edebiyat geldii okumaya çalışıyoruzz iştee
Hepsi birbirinden beter desenee:KK19:

aynen ölee bezdim valla amaan napacan mecbuuur :)))

X