Saç Rengi ve Saç Boyama Krepe balyaj ? (resimli)

bence biraz bekle zaman geçsin açılır güzel durur canım

açtırdım ama hala koyu. pek deişen bişey olmadı

zamanla açılıo evt ama şu an hiç belli olmuo.

adama beğenmedim dedim. uçları sapsarı istiorum ben dedim.

bi daha paket atmamız lazım bi hafta sonra gel yaparız dedi.

gidicem bu hafta bakalım bu sefer bişeye benzer inş :p

Cnm krepe balyajı çok seviyorum ben fakat iki önerim var biri saçını kestirdikten sonra krepe balyaj attır. hem kesim hem balyaj yaptırdığında balyajı atıp kesiyrlar hiçbirşey kalmıyor. ikincisi ise saçının 1 2 ton açığına değil 3 4 ton açığına attır yoksa belliolmuyor verdiğin paraya değmiyor anlayacağın. Ama çok doğal duruyor ve dip rengin değişmiyor özellikle güneşte dışarda ışıltılar oluor saçında öneririrm yani:)

slm :) saçıma krepe balyaj attırmak istiroum. ama nasıl olması gerektiği konusunda kararsızım. aslında ben dip rengim kaybolsun istemiyorum.

iki kuaföre sordumi bi tanesi platin kadar açık olmasa da açık bi sarı öneririm dedi. bi tanesi de direk platin sarı dedi. ama bi kaç paket saçının diplerini de boyamak gerek yoksa

dipleri koyu kalır dedi. o zaman da çok sapsarı olucak ve saçım rengarenk olucak endişeliyim açıkçası.

saçımda bi değişiklik istiyorum. ilk defa boyatıcam nası bişey önerirsiniz kızlar ?? :44:

saç rengim böyle:))
Eki Görüntüle 488542
ten renginde önemli beyaz tenliysen hoş durabılır sarı. Ama bugday yada esmersen Çok kötü durur. Ama bence sarı en buyuk hatan olur çok ugraştırır yıpratır. Bence küllü kumral yaptır sarı çok ucuz duruyor zaten Senın saçalrın da uzun sarıya boyatırsa Belli bir boyutta kadar kısalır omuzun yukarısına kadar.. bende yaptırdım ondan biliyorum göğüsümün altındaki Saçlarım omzuma geldi.... Şimdi küllü kumralın braz koyusu Çok hoş duruyor :KK14:

ten renginde önemli beyaz tenliysen hoş durabılır sarı. Ama bugday yada esmersen Çok kötü durur. Ama bence sarı en buyuk hatan olur çok ugraştırır yıpratır. Bence küllü kumral yaptır sarı çok ucuz duruyor zaten Senın saçalrın da uzun sarıya boyatırsa Belli bir boyutta kadar kısalır omuzun yukarısına kadar.. bende yaptırdım ondan biliyorum göğüsümün altındaki Saçlarım omzuma geldi.... Şimdi küllü kumralın braz koyusu Çok hoş duruyor :KK14:

beyaz tenliyim cnm. 4-5 kuaföre sormuştum balyaj attırmadan önce hepsi de açık sarı dediler. çünkü kendi saç rengimde açık zaten.

koyu boyayınca hiç bi fark olmadı. kimse anlamadı boyandığını. o derece yani:))

ben sarıyı sadece uçlarına attırcam o yüzden çok yıpratcağnı sanmıyorum. öyle yapan ark ım var çok memnun kalmıştı.

senin saçların nie kısaldı anlamadım :26: sen komple mi sarıya boyadın ?

beyaz tenliyim cnm. 4-5 kuaföre sormuştum balyaj attırmadan önce hepsi de açık sarı dediler. çünkü kendi saç rengimde açık zaten.

koyu boyayınca hiç bi fark olmadı. kimse anlamadı boyandığını. o derece yani:))

ben sarıyı sadece uçlarına attırcam o yüzden çok yıpratcağnı sanmıyorum. öyle yapan ark ım var çok memnun kalmıştı.

senin saçların nie kısaldı anlamadım :26: sen komple mi sarıya boyadın ?

saçların burdan koyu gözüküyor ondan dedim :KK12:
Benimde dıpleri kullu kumral uçları platin oldu orayel kullnıyor İster istemez yıpranır ki sarı boya en çok yıpratan şeydir hepsi yıpratır ama kızıl ve sarıda oreyel var. Tabiki sen kullanıcaksın ben fikrimi söyledim boyatınca koy fotonuda bakalım:KK12:

inşallah seninkilerde yanmaz canım çok kötü bir duygu çünkü..:KK31::KK14::KK14:

resmi tıklayınca fark ettim senn saç renginle benki aynı fotolarımda evde çekildiğim için koyu gözükür ama aynı renkteyız.. ama hiç düzleştirii vs. kulanmıyorsan yanmaya bilir. çünküebn kullnıyorudm ozmanlar düzleştirici şimdi kullnmıyorum kendi kendine dalgalandı:KK12::KK12:

saçların burdan koyu gözüküyor ondan dedim :KK12:
Benimde dıpleri kullu kumral uçları platin oldu orayel kullnıyor İster istemez yıpranır ki sarı boya en çok yıpratan şeydir hepsi yıpratır ama kızıl ve sarıda oreyel var. Tabiki sen kullanıcaksın ben fikrimi söyledim boyatınca koy fotonuda bakalım:KK12:

inşallah seninkilerde yanmaz canım çok kötü bir duygu çünkü..:KK31::KK14::KK14:

kuaföre göre değişiyor o cnm. benim saçlarını sapsarıya boyatan ve tek bir teli bile yanmayan ark larım var.

umarım benimkinede bişey olmaz.

bakalım nasıl yapıcak bu sefer.

resmi tıklayınca fark ettim senn saç renginle benki aynı fotolarımda evde çekildiğim için koyu gözükür ama aynı renkteyız.. ama hiç düzleştirii vs. kulanmıyorsan yanmaya bilir. çünküebn kullnıyorudm ozmanlar düzleştirici şimdi kullnmıyorum kendi kendine dalgalandı:KK12::KK12:

düzleştiriciyi çok nadir kullanıyorum 2-3 haftada bir filan.

şu an ki saç rengim fotodakinden açık biraz daha. balyajdan sonra daha açık bi kahve oldu

Son düzenleme:
ve yeni balyajımm :)

bu seferki de baya açık oldu resmen sarışın oldum :p

ama belli oluyo en azından.

$mm 006.jpg $mm 005.jpg $mm 008.jpg

baya açık bi sarı oldu :p

Son düzenleme:
Çok güzel olmuş. Açık olsada zıtlık yok kendi saç renginle bence. Güle güle kullan. Darısı başımıza. :KK70:

Çook güzel olmuş tam istediğim gibi güle güle kullan saçını =)) bu tonun rengi ne oluyor?

çok saol cnm :KK16:

tonunu sormadım hiç. platin kadar değil ama baya açık bi sarı.

açıcıyla açtı önce sonra cila attı.

Çok güzel olmuş. Açık olsada zıtlık yok kendi saç renginle bence. Güle güle kullan. Darısı başımıza. :KK70:

çok saol cnm. inş istediğin gibi olur seninkide.

kuaför boya aktıkça renk daha çok hoşuna gidicek dedi.

55143304170bf587b72c.jpg

bak mesela bu cok hoş canım:KK9:

bu sarının tonu tam olarak ne acaba ben uzuuun yıllar önce yaptırdım ama civciv sarısı gibi durdu toz açıcıyla yapmıştık rengin oturması uzun zaman aldı şimdi bende bi konu açtım bana hangi renk yakışır diye ama bunu da beğendim düşünücem..

slm :) saçıma krepe balyaj attırmak istiroum. ama nasıl olması gerektiği konusunda kararsızım. aslında ben dip rengim kaybolsun istemiyorum.

iki kuaföre sordumi bi tanesi platin kadar açık olmasa da açık bi sarı öneririm dedi. bi tanesi de direk platin sarı dedi. ama bi kaç paket saçının diplerini de boyamak gerek yoksa

dipleri koyu kalır dedi. o zaman da çok sapsarı olucak ve saçım rengarenk olucak endişeliyim açıkçası.

saçımda bi değişiklik istiyorum. ilk defa boyatıcam nası bişey önerirsiniz kızlar ?? :44:

saç rengim böyle:))
Eki Görüntüle 488542

bence kendi saç rengine işlem yaptırma.yani dipleri elletme krepe balyajı sadece uclara ve sacının 3 ton açığına yaptır altın sarısı renginde örneğin platin yada açık sarı yaparsan çok yapay durur.doğal bi görüntü için oçlarda altın sarısı senin saç rengine çok iyi gider gibi geldi bana..

benimde saçım bakırlı bi kahve evde balyaj yapmak istiyorum hangi rengi alıp yapabilirim ??:KK43:

X