Saç Uzatma Yöntemleri Krk kilit (At Kuyruu)Otu'nun Sa uzatmadaki etkisi

benim saclarim kuru arkadaslar lavanta ile zencefil kullaniyorum ben.. bunlari denemis ve bir de atkuyrugu denemis olan varsa soyler mi acaba en etkilisi hangisi sizce?

benim saclarim kuru arkadaslar lavanta ile zencefil kullaniyorum ben.. bunlari denemis ve bir de atkuyrugu denemis olan varsa soyler mi acaba en etkilisi hangisi sizce?

canım sanırım dier yazıları okumadın..zaten tüm sorularının cevabı var hepsindeyerimseniben.ama seni yormıyım ben tekrar cevap veriyim..zencefili burda gördüm ve denemek için uyguladım..ve sonuç:1no2:...ama faydası olan arkadaşlar varsa bir şey söyliyemem...topiği açan benim canım..lavanta kullanmadım..onu bilmiyorum..ben sadece kır kilitten fayda gördüm..hem içiyorum,hem sürüyorum..müsait bi zamanında bütün yazıları okursan daha çok bilgilenirsin...şampuanların hammeddesi olarakta kullanılır bu ot..kuru olması farketmez saçının...her cilt tipine oluyor..durulamıyoruz..sürüp kurutuyoruz..

bunuda deniycemm saçLarım zaten cok ince ama cokda güzel sadece ksa uzatmak istiyorum :KK70:

inşaLLah faydası olurr deniycem :KK70:

bunuda deniycemm saçLarım zaten cok ince ama cokda güzel sadece ksa uzatmak istiyorum :KK70:

inşaLLah faydası olurr deniycem :KK70:
inşallah canım:Saruboceq:..sayfaları okursan dahada bilgin olur..burdan gelişmeleri beraber takip edelimyerimsenibensaç telini kalınlaştırmak istiyorsan kekik yada ısırgan yağı öneririm..yorumlarını bekliycem...

saoL cnm

hemen ısırqan yağı aLıcam pahaLı bişey mi acaba ? bıLıosun öğrenciyzz kaydirigubbakcemile3

saoL cnm

hemen ısırqan yağı aLıcam pahaLı bişey mi acaba ? bıLıosun öğrenciyzz kaydirigubbakcemile3
tabiki sorucaksın fiyat tatlım..hayat pahalı....kekik yağı 8 tl..ısırganda benim gittiğim yerde 6tl...hakiki zeytin yağına ısırgan yağı koy,birazda kekik yağı..bu karışımı sür..2 saat kalsın sonra yıka..saçına bone tak,üstüne havlu sar..havluyu sürekli suyla ızıtmana gerek yok..maksat havlu ile sarınca bastırsınki içine işlesin..ama üşenmezde havluyu ısıtırsan daha iyi olur tabi..ama kekik almıycaksan eğer..sadece zeytin yağı ve ısırgan koy..

Son düzenleyen: Moderatör:
cok tesekkr ederim abLacım yarın hemen uyguLıycam sonuçLarı yazarım hergün :)

canım sanırım dier yazıları okumadın..zaten tüm sorularının cevabı var hepsindeyerimseniben.ama seni yormıyım ben tekrar cevap veriyim..zencefili burda gördüm ve denemek için uyguladım..ve sonuç:1no2:...ama faydası olan arkadaşlar varsa bir şey söyliyemem...topiği açan benim canım..lavanta kullanmadım..onu bilmiyorum..ben sadece kır kilitten fayda gördüm..hem içiyorum,hem sürüyorum..müsait bi zamanında bütün yazıları okursan daha çok bilgilenirsin...şampuanların hammeddesi olarakta kullanılır bu ot..kuru olması farketmez saçının...her cilt tipine oluyor..durulamıyoruz..sürüp kurutuyoruz..
canim okudugumu saniyorum ama hizli gecmisim demek ki dikkatimi cekmemis..
zencefil den bende aman aman bi fayda gormedim lakin lavanta bana cok iyi geldi.. kafama estikce de yapiyorum.. kolay bi karisim zaten..
ama atkuyrugunu ilk kez duydum.. daha evvel at kestanesini de duymustum ama ihtimal vermemistim.. deneyen arkadaslar tecrubelerini yazarsa tabi biz de ona gore uygulariz.. her saca iyi gelmeyebiliyo malum hersey..

cok tesekkr ederim abLacım yarın hemen uyguLıycam sonuçLarı yazarım hergün :)
gülüm benim yerim seni:1hug:..tamam yavrum,hergün gelişmeleri beraber takip edicezyerimsenibenumarım istediğin sonuçları alırsın..:Saruboceq:aramıza hoşgeldin cano:dance:

canim okudugumu saniyorum ama hizli gecmisim demek ki dikkatimi cekmemis..
zencefil den bende aman aman bi fayda gormedim lakin lavanta bana cok iyi geldi.. kafama estikce de yapiyorum.. kolay bi karisim zaten..
ama atkuyrugunu ilk kez duydum.. daha evvel at kestanesini de duymustum ama ihtimal vermemistim.. deneyen arkadaslar tecrubelerini yazarsa tabi biz de ona gore uygulariz.. her saca iyi gelmeyebiliyo malum hersey..
adalaydacım,daha sonra zaten okursun dier yazıları bilgilenmek için..ama ben sana şöyle söyliyim:kesinlikle ben öneriyorum..senelerdir saç ile ilgili içmediğim hap,almadığım ilaç,gitmediğim doktor,almadığım bitki,kozmetik maske vs..yoktur..acayip bilgim var diyebilirim..ukalalık olarak algılamayın canlarım sakın..ama ben kendi fayda gördüğüm şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum burada..bu kürü tavsiye ediyorum çünkü,bunu kullanmaya başlayınca herşeyi bir kenera bırakıyorusunhihoyyyt...bununda yapımı çok kolay..sıcak suya at 5 dkk demle çaydanlıkta..bu yanii..sonra iç ve saçına sür:nazar:inşallah güzel sonuçlarla aramızda olursun:dance:

adalaydacım,daha sonra zaten okursun dier yazıları bilgilenmek için..ama ben sana şöyle söyliyim:kesinlikle ben öneriyorum..senelerdir saç ile ilgili içmediğim hap,almadığım ilaç,gitmediğim doktor,almadığım bitki,kozmetik maske vs..yoktur..acayip bilgim var diyebilirim..ukalalık olarak algılamayın canlarım sakın..ama ben kendi fayda gördüğüm şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum burada..bu kürü tavsiye ediyorum çünkü,bunu kullanmaya başlayınca herşeyi bir kenera bırakıyorusunhihoyyyt...bununda yapımı çok kolay..sıcak suya at 5 dkk demle çaydanlıkta..bu yanii..sonra iç ve saçına sür:nazar:inşallah güzel sonuçlarla aramızda olursun:dance:

yaaa sıcak suya attım ama 5 dkyı coktan geçti kaynayalıııı senağlamasenağlama

geçenlerde bu otun bi faydasını duymuştum tv de ama ne olduğunu hatırlayamadım şimdi. haftada 2 cm diyosun ha aso? ayda 8 cm eder bak heyecanlandım şimdi. ben yılan yağı, turp, diğer yağlar ve lavanta kullandım ama ayda 2-3 cm i geçmemişti. fiyatı ne kadar bunun peki ne kadar almamız gerekiyor, cevap verdinse kusura bakma canım haftada 2 cm yazınca heyecanlandım hepsini okuyamadım.

geçenlerde bu otun bi faydasını duymuştum tv de ama ne olduğunu hatırlayamadım şimdi. haftada 2 cm diyosun ha aso? ayda 8 cm eder bak heyecanlandım şimdi. ben yılan yağı, turp, diğer yağlar ve lavanta kullandım ama ayda 2-3 cm i geçmemişti. fiyatı ne kadar bunun peki ne kadar almamız gerekiyor, cevap verdinse kusura bakma canım haftada 2 cm yazınca heyecanlandım hepsini okuyamadım.

Ben bi poşet dolusu otu 3 TL ciğe aldım :nazar:

Şimdi çayımı içiyorum az sonra ılıyıncada başımdan aşşağı foşşşş hihoyyyt

cicim icmeden bunun faydasi olmaz mi?
ben bu tip otlari icemiyorum ya tiksiniyorumbenneyaptımki

tales sağol canım. peki sende içiyormusun, tadı nasıl, benim midem çabuk bulanır da

tales sağol canım. peki sende içiyormusun, tadı nasıl, benim midem çabuk bulanır da

rica ederim canım.şu anda içiyorum ıhlamura benziyor kokusu ben rahat içerbiliyorum cok fenalarını gördüğüm için bu beni etkilemedi lavanta çayıyla ıhlamurun karışımı gibi...Başta sağlık için katlanıyorum işte cilde de faydası varmış zaten bakalım bir hafta sonra anlaşılır bende nasıl bir etki yaptıgı her gün yazıcam hayırlısıyla...kaydirigubbakcemile2

rica ederim canım.şu anda içiyorum ıhlamura benziyor kokusu ben rahat içerbiliyorum cok fenalarını gördüğüm için bu beni etkilemedi lavanta çayıyla ıhlamurun karışımı gibi...Başta sağlık için katlanıyorum işte cilde de faydası varmış zaten bakalım bir hafta sonra anlaşılır bende nasıl bir etki yaptıgı her gün yazıcam hayırlısıyla...kaydirigubbakcemile2

tskler canım biraz daha araştırayım da girişeyim bende bu işe yerimseniben

yaaa sıcak suya attım ama 5 dkyı coktan geçti kaynayalıııı senağlamasenağlama
demlendirmeden hemen süzüp içseydin..üzülme bişey olmaz:teselli:=)
arif coşkum varya profosör..o çok met eder saç için..ondan duymuşssundur canım..a.syok ne kusuru..tek tek okuycak haliniz yok baygınlık geçirirsinizkaydirigubbakcemile3ben bi poşeti 1.750tl ye alıyorum tales kazık yemişin bacım hehelülülülülülüya 10 günde falan 2 cm işte..yani 10 günde falan 2 cm uzadı benimkiler..ben içiyorum ve sürüyorum..ayrıca çinko hapı içiyorum..
cicim icmeden bunun faydasi olmaz mi?
ben bu tip otlari icemiyorum ya tiksiniyorumbenneyaptımki

benim kadar tiksinme!böö yani..hayatta içemem böö yapa yapa içerim..ama bunu öyle rahat içiyorumki..şu an 2.bardağımı içiyorum missler gibi:asigim:

kendi denemiş olduğum ve çok memnun kaldığım bu formülü sizlerlede paylaşmak istedim...
öncelikle bu şifalı bitki hakkında ön bilgi vermek istiyorum canlarım:

Atkuyruğu Otu Ekstresi (Horsetail): Atkuyruğu (Equisetum arvense); su kenarları, sulak çayırlar ve orman açıklıklarında yetişen 25-60 cm yükseklikte ve sapı 3-6 mm olan, çok yıllık, otsu ve çiçeksiz bitkilerdir. Bitki minik çam ağacı fidanlarına çok benzer. Silisik a sit (silika kaynağı), potasyum tuzları, flavon glikozitleri, saponin, alkaloidler ve tanen içermektedir. Atkuyruğu otu, saçlara parlaklık, canlılık ve kuvvet vermesiyle ünlenen bir mineral olan silis (silika) açısından çok zengindir. Atkuyruğu aynı zamanda kemik ve eklem sağlığı için hayati önem taşıyan kalsiyum ve az bulunan mineralleri de içerir.
Silisik asit ve benzer mineral maddeleri,diüretik etki yanında saç dökülmeleri ve çabuk kırılan tırnaklarda iyileştirici etki göstermektedir.Dahilen,romatizma ve statik ödemlerin boşaltılması,idrar yolları ve idrar torbasının yıkanmasında kullanılır,ayrıca tıbbi çayların ve bitkisel ilaçların bileşiminde yeralır.Haricen:Zor iyileşen yaralarda infüzyonları;saç dökülmesine karşı hazırlanan şampuan ve losyonların bileşiminde ise ekstreleri yer almaktadır.

kısa ön bilgiden sonra gelelim uygulamaya ve neden bu otu tercih ettiğime::CüvCüv:
kullandığım kremin içinde at kuyruğu olduğunu duyunca bu otun cilde iyi geldiği konusunda kısaca araştırma yaptım...araştırmayı internetten değil,aktarlardan yaptım...daha da sonra,saç ve tırnak için bir hap aldım...onunda içinde bu ot vardı..dedimki neden bu otun kendisini kullanmıyımCADIARZU
şimdi günde 2 bardak mutlaka bu otu demleyip içiyorum,kalan su ilede saçlarıma bakım yapıyorum ve çok memnunum...mucize şekilde saçlarıma faydası oldusositososito...hem dökülme problemi kepek vs..sorunu bitiyor,hemde uzuyor:lepi:
sizlerde baharatçıdan bu otu alın,çaydanlıkta demleyin,ılıklaşınca hem saçınıza uygulayın,hemde içinkaydirigubbakcemile2durulamaya gerek yok..ben hergün uyguluyorum,banyodan sonrada sürüyorum..hatta bu suyla yüzümü yıkayıp maskelerime katıyorumşakkıdı...şimdilik bu kadar bilgi veriyim..araştırırsanız ne kadar şifalı bir bitki olduğunu anlarsınız..kısaca GÜZELLİK İÇİN kırk kilit otu:1rolleyes:
benimde saçlarım yavaş uzuyor hemen denemek istiyorum fiyatı ne kadar acaba?

demlendirmeden hemen süzüp içseydin..üzülme bişey olmaz:teselli:=)

arif coşkum varya profosör..o çok met eder saç için..ondan duymuşssundur canım..a.syok ne kusuru..tek tek okuycak haliniz yok baygınlık geçirirsinizkaydirigubbakcemile3ben bi poşeti 1.750tl ye alıyorum tales kazık yemişin bacım hehelülülülülülüya 10 günde falan 2 cm işte..yani 10 günde falan 2 cm uzadı benimkiler..ben içiyorum ve sürüyorum..ayrıca çinko hapı içiyorum..

benim kadar tiksinme!böö yani..hayatta içemem böö yapa yapa içerim..ama bunu öyle rahat içiyorumki..şu an 2.bardağımı içiyorum missler gibi:asigim:

senin poşetle benim poşet bir mi bacım lülülülülülü

cayımda bitti saçımada sürdüm havluya sardım kurumasını bekliyorummm ilk kullanışım hayırlı olsun :lepi:

ayy inşallah ayda 6 cm ediyodur :1rolleyes::asigim:

X