Saç Uzatma Yöntemleri Krk kilit (At Kuyruu)Otu'nun Sa uzatmadaki etkisi

ama bu dem hem sacı uzatıp hem nasıl cılde faydalı oluo??
duz mantıkla dusunursen sacı uzatan sey cıltte de kıl tuy olusturur???

rica ederim ne demek..sormak istediğin herhangi birşey olursa ben burdayım canım:1hug:...sana şunu öneririm sürme,ama içmende hiç bir sakınca yokyerimseniben..günde 2 bardak demle ve iç..amin herkez şifa bulur işallah:Saruboceq:

kız delimisin tabikikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3... bak bak demekki aklına geldi kıllanma yaparmı acaba die,ve bana söylemedin:1ninca::roflol:...tatlım romatizma eklem ağrıları için birebir evet..ayrıca çok daha şifası var ama ben buraya saç üzerine olanları yazdım...kıllanma yapsa bana yapardı,yüzümü yıkıyorum onla çünkü,için rahat olsun canım benim..kaptan mağara adamı gibi sırnaşık şeysırnaşık şeyallah iyilini versin koptum ya..

benim mi aklıma gelmişti hatırla bakalım -tatlicadiarzu-

arkadaşlar bende dün aldım kırk kilit otunu.100 gr 3 tl dedi.bende aldım baya kocaman bi poşet geldi. 3 bardak suyu kaynattım. içine göz kararı attım otu.bi iki tıkırdadı.sonra beklettim biraz demlendi.süzdüm. umarım doğru yapmışımdır .asocum yanlış varsa fdüzelt beni canım.banyodan sonra çıkarken döktüm saçlarıma.dökülme falan olmadı herzaman neyse o kadar. içmeyede başlayacağım işyerine getircektim unutmuşum :p bana öyle içilmez gibi gelmedi kokusu bildiğimiz bitki çayı gibi. aktarada sordum günde iki bardak içicem bi zararı olurmu dedim.hiç bişi olmaz dedi. bakalım nolcak...
paydakçım yanlışı yok gayet güzelkaydirigubbakcemile5...işyerine götürme imkanının var eğer poşete koy götür,sıcak suya at demlensin,poşet çaylar gibi hani..yerimsenibenben yeri geliyo 3 bardak içiyorum..yeşil çay gibi düşünün..ayrıca tadı bitkilerin içinde en rahat içtiğim bir tat...hayırlı olucak işallah canım benimhihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:

benim mi aklıma gelmişti hatırla bakalım -tatlicadiarzu-

ya zaten gelen başka onu biliyoruzyerimsenibenkonu kapatılıyodu onun yüzünden kavga ettim neler oldu sonra..he sen kapak olsun babında dedin aklına gelmedi yani...kahvekoliğim yeni kalktım daha ayılamadım pardon canım:1hug:..bende senin aklına geldi sandım:tomato:

Son düzenleyen: Moderatör:
AsOm ben içeceğim zaman tam 5 dakika demliyorum. Saçıma süreceğim zaman 15 - 20 dakika demliyorum bazen hani daha etkili olur diye.
Yanlış yapmıyorumdur umarım.:1ninca:

AsOm ben içeceğim zaman tam 5 dakika demliyorum. Saçıma süreceğim zaman 15 - 20 dakika demliyorum bazen hani daha etkili olur diye.
Yanlış yapmıyorumdur umarım.:1ninca:
islandım hem soğumuş olur yanlış yapmıyosun çok güzel devam etkaydirigubbakcemile5...varmı saçında yumuşaklık falan dediğim gibi:asigim:nası memnunmusun??

islandım hem soğumuş olur yanlış yapmıyosun çok güzel devam etkaydirigubbakcemile5...varmı saçında yumuşaklık falan dediğim gibi:asigim:nası memnunmusun??

Bitanesi acayip memnunum hem de:eek:
Biliyosun dün saçımı kestirdim dfn garlı şampuan kullanıyorum ve arkasından kırk kilit otumu kaydirigubbakcemile
Bugün inanamadım 1 tel dökülme olmadı çok şükür:nazar:
Zamanla da uzamaya yardımcı olacak eminim bırakmam ben bu otu.:1hug:

Bitanesi acayip memnunum hem de:eek:
Biliyosun dün saçımı kestirdim dfn garlı şampuan kullanıyorum ve arkasından kırk kilit otumu kaydirigubbakcemile
Bugün inanamadım 1 tel dökülme olmadı çok şükür:nazar:
Zamanla da uzamaya yardımcı olacak eminim bırakmam ben bu otu.:1hug:

allah nazarlardan saklasın:nazar:gülüm öyle sevindimki sanki kendim sonuç almış gibi hihoyyythihoyyyt...işallah fayda görde bırakma canımın içi..defne şampuanı da güzeldir tavsiye ederim..maskesi dahada güzel..saçların uzun onu uygulayabilirsin bak..ay çok sevindim yakaydirigubbakcemile2sositososito:dance::teytey:

internetten prof.dok.ömer coşkunun bilgisini buldum..kısaca paylaşıyorum
Ömer ÇOŞKUN Saç Dökülmesine Karşı Kırkkilit Otu Tarifi
Pr.Dr. Ömer ÇOŞKUNDAN Saç dökülmesine karşı bitkisel Kırkilit Otu tarifi;

Ömer Çoşkunun saç dökülmesine karşı tv programında verdiği kırkilit otu tarifi:
-Bir tutam kırkilit otu alınıp yarım litre suda kaynatılır ve saç diplerine masaj yaparak yedirilir,istendiği taktirde durlanılır,durlanmadanda uygulanabilir.

Kırkkilit otu:Kaşıntılı cilt hastalıkları, iltihaplı cilt enfeksiyonlarında uyuz ve kelleşme hallerinde kullanılır.

internetten prof.dok.ömer coşkunun bilgisini buldum..kısaca paylaşıyorum
Ömer ÇOŞKUN Saç Dökülmesine Karşı Kırkkilit Otu Tarifi
Pr.Dr. Ömer ÇOŞKUNDAN Saç dökülmesine karşı bitkisel Kırkilit Otu tarifi;

Ömer Çoşkunun saç dökülmesine karşı tv programında verdiği kırkilit otu tarifi:
-Bir tutam kırkilit otu alınıp yarım litre suda kaynatılır ve saç diplerine masaj yaparak yedirilir,istendiği taktirde durlanılır,durlanmadanda uygulanabilir.

Kırkkilit otu:Kaşıntılı cilt hastalıkları, iltihaplı cilt enfeksiyonlarında uyuz ve kelleşme hallerinde kullanılır.

Kesinlikle saç dökülmesine çok iyi geliyor. Üstelik etkisini hemen gösteriyor.hihoyyyt
Test edildi onaylandı:eek:

23 NİSAN KUTLU OLSUNkaydirigubbakcemile2hihoyyyt:dance::teytey:Şeniz:1hug::asigim:hihoyyyt

bende dün akşam işten gelince banyo yapmadan kuru olarak saçıma sürdüm bi gün önce banyodan sonra kullanmıştım.2 bardak demledim bi bardak içtim bi bardak saçıma sürdüm.fısfıslı bi şişeye doldurdum saçdiplerime sıktım tabi diğer taraflarada.ama öyle bol bol başımdam boca etmedim.benim saçım omuz hizamda gibi acaba az mı olur bir bardak böyle bol bol döksem mi:uhm: 1-1,5 saat tuttum saçımda sonra fön makinasıyla kuruttum.şimdilik bi sorun yok umarım şu kepeklerimden kurtulurum hemde saçlarım uzar.ayrıca yüzümüde yıkadım birazıyla yumuşacık yaptı.bide sivilce izlerimi geçirirse değmeyin keyfime böyle böyle kaydirigubbakcemile2oynarım

bende dün akşam işten gelince banyo yapmadan kuru olarak saçıma sürdüm bi gün önce banyodan sonra kullanmıştım.2 bardak demledim bi bardak içtim bi bardak saçıma sürdüm.fısfıslı bi şişeye doldurdum saçdiplerime sıktım tabi diğer taraflarada.ama öyle bol bol başımdam boca etmedim.benim saçım omuz hizamda gibi acaba az mı olur bir bardak böyle bol bol döksem mi:uhm: 1-1,5 saat tuttum saçımda sonra fön makinasıyla kuruttum.şimdilik bi sorun yok umarım şu kepeklerimden kurtulurum hemde saçlarım uzar.ayrıca yüzümüde yıkadım birazıyla yumuşacık yaptı.bide sivilce izlerimi geçirirse değmeyin keyfime böyle böyle kaydirigubbakcemile2oynarım

içindeli silisik asit cildini dezenfekte ediyo..buda sana sağlıklı saç derisi ve sorunsuz bir cilt sağlıyo..uzatmasıda cabasıyerimseniben...fısfıs kullanmakta güzel fikir..sen onu ayarla saç uzunluğuna göre..ister fısfıs la,ister bardakla boca et..ama yeterki sür..bol sürsen zararı yok sonuçta..böyle devam et canım çok güzelkaydirigubbakcemile5

merhabalar,
ben de dun aldım kırkkilit otunu , saçlarım çok dökülüyor malesef, dun akşam bir fincan içtim, akşam da saçlarıma yedireceğim sonra da yıkmayı düşünmüyorum tabii kokar mı, kaskatı olur mu bilemem (boyalı oldugu için kremsiz duramıyorum) umarım fayda eder, gelişmeleri yazarım.

Ayy bende alcam bundan şu yazılılarım bitsin hemen alıyorum..delikafadulden Hem içiyoruz hem saçımıza sürüyoruz hemde cildimize..Ne çok fonksiyonlu bişeymiş yaasırnaşık şey Annaneme de söleyimde romatizmalarına uygulasın bi güzel ama o biliyodur bunu kesin kaydirigubbakcemile3 Ya bende dökülme fln yok annemde var o da sürsün söyleyimde, bende geç uzuyooo 1 ayda 2 cm anca fisfisfis Bunu kullancam umarım çabuk çabuk uzatır..Böyle benim gibi saçı geç uzayan birinr 1 ayda kaç cm uzatır acabaa?:uhm:

Ayy bende alcam bundan şu yazılılarım bitsin hemen alıyorum..delikafadulden Hem içiyoruz hem saçımıza sürüyoruz hemde cildimize..Ne çok fonksiyonlu bişeymiş yaasırnaşık şey Annaneme de söleyimde romatizmalarına uygulasın bi güzel ama o biliyodur bunu kesin kaydirigubbakcemile3 Ya bende dökülme fln yok annemde var o da sürsün söyleyimde, bende geç uzuyooo 1 ayda 2 cm anca fisfisfis Bunu kullancam umarım çabuk çabuk uzatır..Böyle benim gibi saçı geç uzayan birinr 1 ayda kaç cm uzatır acabaa?:uhm:

bi ayda 2cm uzuyo ve sen buna anca diyosun =)). Normal kosullarda sac genelde 1cm uzar bi ay gibi bi surede, senin sacin zaten hizli uzuyomus.. hayalindaki 5cm uzama fikrini bence bi rafa kaldir, cunku buna imkan yok. Buraya arada bi 5cm diyenler cikiyo, ama lutfen inanmayin.. kandirmaca bunlar.

ay bencede ya ımkansız.keske 5cm uzama gıbı bısı olsa :))
keske3 fılan barı olsaa

ay bencede ya ımkansız.keske 5cm uzama gıbı bısı olsa :))
keske3 fılan barı olsaa

kesinlikle 3cm olmus olsa ohoo 3 ayda benim saclarim nasil olurdu =)
gerci yaz geliyo, sicaklarda sac zaten cabuk uzuyo, yani sira bu yaptigimiz formuller, bellimi olur =)

Bu arada sacim acayip gurlesti, daha saglikli gozukuyo, yani uzamayi birak cok saglikli gorunen saclara sahip oluyoruz, buna bile deger :lepi:

keryne bu arada son bısı sorcam :KK43:(
sampuanına fılan bısı koydunmu??
sampuanın ısmı nedır

keryne bu arada son bısı sorcam :KK43:(
sampuanına fılan bısı koydunmu??
sampuanın ısmı nedır

yok sampuana bisey koymuyorumda, benim sampuan cok iyi, ozellikle benim gibi ince sacli olan kisiler icin.. ki suan hicte ince gibi durmuyo ve yikamadan sonra eskiden kopuk filan kullanirdim sekillendirmek icin simdi hic gerekmiyo, kahkullerimi fonledikten sonra spray sikardim onu yapmayada gerek kalmiyo..

ismi Marlies Moller especcial volume. Kullanimi ise cok daha tasarruflu fiyati kadar olmasada :p (fiyati 21euro) Avucumuzun icine bir findik tanesi kadar sampuan koyup kopuk haline getiriyoruz ve enseden baslayarak yukariya dogru masaj yaparak yikiyoruz.. Ben daha tasarruflu olsun diye ilk yikamayi zeytinyagli sabunla yapiyorum ve en sonundada bu sampuanla yikiyorum =) Bu sekilde ise yaramaz filan diye dusundum, ama hayir saclarim harika.. Ayrica saclar kirli oldugu zamanda eskisi gibi yaglanmiyo, uclari yagli gibi gozukuyo ama dibleri kuru, ve hacimli kaliyo =)

Marlies Moller:lepi:

bi ayda 2cm uzuyo ve sen buna anca diyosun =)). Normal kosullarda sac genelde 1cm uzar bi ay gibi bi surede, senin sacin zaten hizli uzuyomus.. hayalindaki 5cm uzama fikrini bence bi rafa kaldir, cunku buna imkan yok. Buraya arada bi 5cm diyenler cikiyo, ama lutfen inanmayin.. kandirmaca bunlar.

ben bir ara cok fazla takmıştım uzatmaya bir sürü formülle beraber cok titiz davranarak ayda 4 cm i yakaladım kandırmaca değil yani yerimseniben ki benim sacım 1 cm uzuyosa normalde ona bile şükür derim :nazar: simdi kırkkilit otunu kullanıyorum gayet iyi ama sınavlarım vs. üst üste geldi malesef ara vermek zorunda kaldım cok iyi gidiyordu kesinlikle cilde de cok faydalı emin olun yani denemenizi tavsiye ederim tadı da bence cok güzell :1ninca: sağol asocum formül için tamamen baslayınca yazıcam tek tek malesef ara vermek zorunda kaldım ben :çok üzgünüm:

X