Kronik servisit (rahim ağzı iltihabı)

Aklına takılan durum olursa mutlaka yazabilirsin. Bende cok geçirdim 7 ay jınekıolojı doktrn kapısındaydım hep. Floram bozulmştu sürekli fitil antibiyotik kullandımm. Yeşil akıntı var bende ama. Smeer testi antiboyotik fitil kullanmkdam gına gelmşti. İc camasrlarımı leğende kaynar su ile bekletip makineye ayrı atardım hep arasınıda ütülerdim. Sende öle yap canım. Eşinin kendiniin ayrı at. Ütüle
Cok teşekkürler canım🥰❤️ Geçmiş olsun simdi iyi misin peki ? Fitil antibiyotikten gerçekten gına geldi gerçekten bide her antibiyotiği de içemiyorum ağır yan etkiler yapıyo 😐 ütüyü hep yapıyorum zaten ama kaynar suda bekletme fikri aklıma gelmemişti teşekkür ederim bende öyle yapayım ❤️❤️

Cok teşekkürler canım🥰❤️ Geçmiş olsun simdi iyi misin peki ? Fitil antibiyotikten gerçekten gına geldi gerçekten bide her antibiyotiği de içemiyorum ağır yan etkiler yapıyo 😐 ütüyü hep yapıyorum zaten ama kaynar suda bekletme fikri aklıma gelmemişti teşekkür ederim bende öyle yapayım ❤️❤️
2 sene önce olmuştum kuzum ben öle. Cok ağır geçiyordu benımdee artık yılmıştımmm inankii şimdi sükür iyimm. Günlük ped kullanıyordm artk hergün. Ama kullanmıyorum oda enfeksıyonu tetikliyorrr. Şmdi öle bişeyim yok şükürr. İnsallah sende atlatırsın.

2 sene önce olmuştum kuzum ben öle. Cok ağır geçiyordu benımdee artık yılmıştımmm inankii şimdi sükür iyimm. Günlük ped kullanıyordm artk hergün. Ama kullanmıyorum oda enfeksıyonu tetikliyorrr. Şmdi öle bişeyim yok şükürr. İnsallah sende atlatırsın.
Çok şükür Cok sevindim iyi olmanıza❤️Vallahi bende yıkmış durumdayım 🥴 inşallah cok teşekkür ederim ❤️❤️

Bende İstanbul dayım ama ne çare her yere cok uzağım 🤦🏻‍♀️ aslında özel en iyisi bu zamanlarda en iyisini yapıyosun kuzum. İnşallahta güzel haberler verirsin rahatlatır🙏🏻🙏🏻 ya ben kızımı emanet edebilcek birini bulsam heryere gider gelirim okulu cok uzak evde kimse yok gidip alıcak okula götürücek kimsede yok yanında durucak birileri de o yüzden elim kolum bağlı 😐
İnşallah sende iyi haberler alırsın kızın kaç yaşında ?

Merhaba 😊 sizin smear sonucunuz nasıl?
Ben 2020 de yaptırmıştım ilk evlendigimiz yıl çok ağrım vardı ara lekelenmem ve baya sarı yeşil kokulu akıntım doktor smear aldı bakteriyel vajinit çıkmıştı ve maglinite değeri negatif not kısmında da negatif değer düşmektedir yazıyordu geçen hafta tekrar aldı doktor hamileydim erken doğumla oğlumu kaybettim beş ay önce rahim ağzı yetmezliğinden dolayi

Ben 2020 de yaptırmıştım ilk evlendigimiz yıl çok ağrım vardı ara lekelenmem ve baya sarı yeşil kokulu akıntım doktor smear aldı bakteriyel vajinit çıkmıştı ve maglinite değeri negatif not kısmında da negatif değer düşmektedir yazıyordu geçen hafta tekrar aldı doktor hamileydim erken doğumla oğlumu kaybettim beş ay önce rahim ağzı yetmezliğinden dolayi
Çok üzgünüm başınız sağolsun 😞 Rabbim sağlıkla yeniden nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻 Rahim ağzı yetmezliğinin sebebi ne peki?

X