Krtajdan ne kadar sre sonra adet olunur , olanlar paylaabilirlermi acaba ?

adet oldun mu asnil

yok canım nerdeeee:1no2: cumartesi doktorun verdigi ilaç bitiyor , bittikten 3 gün yada en fazla bir hafta sonra oluyormuşsun öyle dediler , doktorda hiç açıklama yapmadı bunu kullan gelir dedi , gelincede 3. günü gel hormon testi yapalım dediler. En kötüsüde çok sitresliyim sitres yapmamam gerektigini bildigim halde elimde olmadan sanki kendiliginden sitres oluyorum. Birgelse bir rahatlasam offfff kadın olmak ne zormuş arkadaşlar

müjde arkadaşlar sonuna ilaç zoruylada olsa adet oldum , yani bir insan adet olduguna bu kadar sevinirsositososito yarında doktora gidecegim arkadaşlar kan testi vermek için

çok sevindim rahatlamamışsındır ben 4 gün gecikince stres yapmıştım sen iyi dayandın bundan sonrası daha kolay
adetin eskisi kadar mı geldi

eskisinden biraz daha fazla geliyor canım ama biraz rahatladım en azından vucudumun şişi iniyor yavaş yavaş, pazarteside hormon testinin sonuçlarını alıp doktora gösterecegim bakalım nasıl bir yol haritası cizecek bize umarım bundan sonra şaşmaz bir daha en azından bu kadar şaşmaz:) ilgin için sagol canım

bende de arttı demekki yapışıklık yok umarım hormon tahlili iyi çıkar bu acıları yaşamayız

evet en sevdigim yanıda bu oldu yapışıklık falan varmı diye çok kormuştum , bugun randevu talep etcem doktordan asıl şimdi başlıyor maraton, saglıklı bir bebek için koşturmacaya başlıcam canım darısı isteyen herkesin başına

Merhabalar arkadaşlar Ben bebegimin kalbi durdugu için kurtas olmak zorunda kaldım kurtas olalı 22 gün oldu
Kurtasdan sonra kanamamda olmadı gibi bişey oldu 22 gün oldu ve dün kanamam başladı hala devam ediyor ara ara sancim çok oluyor adet sanci sı gibi doktorumu aradım normal dedi adet olmuşsundur endişelendim 22 gün azmi size bilgi verirseniz çok sevinirim kizlar

Arkadaşlar merhaba daha öncede yazmıştım 5 martta vakum yöntemi ile kürtaj oldum kürtaj sonrası az bi kanama oldu sonra birkaç gün hafif pembe lekelenme ve bitti.12 gün sonra yine hafif pembe lekelenme oldu adet oluyorum sandım olmadim.hamile kalmadan önce her ayin 29 u gibi adet olurdum bu 29 martta yine aynen adet ağrısı çektim hafif pembe leke geldi ama o da bitti yine olamadım canım çok sıkıldı rahim içi bir yapışıklık mı var acaba vakum yönteminde olmaz deniyor ama bilemedim şuan kürtaj sonrası 36.gün çok korkuyorum kotu birsey olmasından sizce ne zaman adet olmam gerekiyordu lütfen yardim edin 6 yıllık evliyim bir dış gebelik bir kürtaj oldum ve hic bebeğim yok çocuğa bukadar hasretken çok korkuyorum yeni bir problem cikmasindan

İyi aksamlar arkadslar yarin tam 1 hafta olacak kurtaj olali 2 bucuuk aylik hamileydim bebegim 6 haftalik kalbi atmadi yani 3 hafta bebegim karnimda olu seklinde alindi. İlk hamileligim bu gun kasigimda adet sancisi gibi agrilar oldu simdi azda olsa kanamam var. 2 gundurde idrarim kan ile karisik geliyordu. Bu durumda olan yada bilen varmi cevaplarinizi bekliyorum

Benim de henüz gelmedi.inşallah çok geçmeden gelir.

duphaston gibi bir ilac vermis miydi doktorunuz cunku eger öyleyse ilaci kullanmis adet gormussunuz demektir yani erken degil ama kendiliginden ise onu sormak lazim doktora zaten dongu 28 ginde bir pek erken degil

17. gunumdeyim beklemedeyim ben de doktor uc gun once duphaston adinda hormon hapi verdi kurtaj sonrasi bu tur ilaclar veriliyor mu ? cogu kisi dogal bir şekilde bekleyerek gormus ilk adetini. bu hap da yan etkisi fazla kalp carpintisi kanama bas donmesi yapti. korkuyorum..

Bana oyle hormon hapi vermediler direk kendiliginden oldu ikinci adetimide oldum ucuncu adeti olmadan hamile kalsam sakincasi olurmu

doktor 6 ay beklemen lazim eger tekrar dusuk yasamak istemiyorsan dedi. rahim kendisini anca toplarmis elbette bir ay sonra hamile kalanlar da var.. bu bir risk ben o günleri tekrar yasamamak icin alti ay kesinlikle bekleyecegim

benim adet olmadi ikincisini beklemedeyim artik. doktora gitmiyorum kendisi toparlansin o kadar mudahaleye gerek yok galiba vucut toplar kendisini dimi .. :KK43:

43 gün olmasına rağmen 2.adet gelmedi..

X