Kürtajdan 45 gün sonra büyük bir parça gelmesi.

muallime47

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2018
63
33
32
Arkadaşlar merhabalar

7 kasımda kalp atışı olmadığı için 9 haftalık gebeliğimi sonlandırmak zorunda kaldım. Hastanede kürtaj oldum.

4 aralıkta adet oldum adetim normalde 5 gün sürer bu sefer 8 gün kadar sürdü ve ardından gelen akıntılarda hep pembemsi açık kahverengi akıntılar vardı tamamen temizlenmedi. En son dün 20 Aralıkta gün boyu sürekli akıntım oldu adet sonrası yumurtlama olduğunu düşünerek normal diye düşündüm fakat akşam baktığımda kahverengi akıntıydı ve en son gece 10 gibi büyük bir parça gelmişti. Kürtaj sonrası kontrole gitmemiştim parça kaldı mı diye çok ağrım olmadığı için fakat bu parçanın 45 gün sonra gelmesi beni tedirgin etti. Bu sabah hastaneye gittm ultrasonla muayene oldum rahim duvarı kalınlaşmış dediler 2.bi gebelik mi sonlandı diye bakalım dediler beta istediler beta sonucum 2.99 çıkmış, hemogramda da bazı enfeksiyon belirten değerler yüksek çıkmış. Sabah hastaneye sonuç için gideceğim böyle bir durum yaşayan oldu mu acaba normal mi? Gelen parçanın fotoğrafını da ekliyorum.

Keşke resimli diye not düşseydiniz linç yiyebilirsiniz burda. Daha yeni kürtaj olmuşsunuz zaten içiniz temizleniyordur merak etmeyin bende de iki ay sonra kocaman kan pıhtısı gelmişti.
Kürtaj sonrası antibiyotik kullanmadınız mı ?

Sabahın köründe bunu görmek zorunda mıydık?! İğrenç!! Doktoruna atacaksın resmi buraya neden atıyorsun, bu ne rahatlık kardeşim ya kanlı peçetenizi pedinizi atmayın artık şu foruma iğrenç iğrenç iğrenç!!!!!!!!!!!!!

Normalmiş 3 aya kadar böyle parçalar kan pıhtıları gelmesi. Kürtaj sonrası antibiyotik kullandım ama yine de enfeksiyon varmış tekrar antibiyotik yazdı. Onu kullanacağım. Cevaplar için teşekkür ederim. Herkese sağlıklı günler dilerim.

X