Ksa dnem Askerlik...

ben cumartesi görmeye gittim. yiyecek sokuyorlar.bilginiz olsun gidecek arkadaşlar yanında yiyecek bir şeyler götürsün zira orda uzun süre kalıyorsun.

gidebilcek olsam neler götürürüm neler hamburgeri çok sever
gitmeden önceki 1 ay nerdeyse hergün hamburger yedık=)))
gıttıgım yerde yıyemezsem dıyodu bende nasılsa ege cıkar
dıyodum canıma nerden biliyim oralara gitceğini...
iyiki istediği kadar yemişiz ...

sabrımın ilk baharı vuslatımıza 30 gün kaldı sonn başka yok:) hakkariye selamdelikafadulden:dance::lepi:

Arkadasım senın nısanlında mı hakkarı de ? benım esımde hakkarı cukurca da ....

oluyo öyle canım biz o sekılde konusuyoruz 3 gündür. o beni cepten arıyo sonra ben onu cebımde cıkan numaradan arıyorum dedıgın gıbı bıkac kez mesgul calıyo bazen ama sonra dusuyo. yalnız nısanlımın oldugu yerde ankesorler aranıyo ama zıl sesı cıkmıyomus. oyuzden nısanlım benı ara dıye cebimden arayıp kapatıyo, sonra ben onu arıyorum, o arada askerıyedekı ankesörlerın zılsesı cıkmadıgı ıcın süreklı acıp kapatıyo eger ben dusurebılırsem oda o an telefonu kaldırdıysa konusuyoruz...nası ama=))))kaydirigubbakcemile3 bunları daha 3. gunde kesfettık safak bıtınceye kadar ne tılkilikler bulcaz allah bilir kaydirigubbakcemile3

evet ben 5 ay boyunca bunu yapıyorum askeriyenin tlfn kartları hemen bitiyo görntülü telfn olduğu için anında o numaradan geri arıyorum cnm:)

ya o zaman dedıgınız gıbı o benı arayınca kapatacak ben arıyacam.. o zaman o ekrandan gorurmu aradıgımı numarayı fılan ona gore acabılır yanı.. yoksa kontor dayanmaz.. boylesı daha mantıklı basarabılırsek tabı...

o tutturma olayı cok ugraslıymıs yaa :) ... yakalamaca gıbı.. :)

Arkadasım senın nısanlında mı hakkarı de ? benım esımde hakkarı cukurca da ....

ya o zaman dedıgınız gıbı o benı arayınca kapatacak ben arıyacam.. o zaman o ekrandan gorurmu aradıgımı numarayı fılan ona gore acabılır yanı.. yoksa kontor dayanmaz.. boylesı daha mantıklı basarabılırsek tabı...

nişanlımın birliğindeki telefonlar ne çalıyo nede numara gözüküyo canım ya.
diyorumya ben eger düşürürsem oda oan ankesörün ahizesini kaldırmışsa
konusabiliyoruz yani bi 5dk fln ugrasıyoruz asagı yukarı. okadar komık oluyoki
sürekli açıp askım dıyıp kapatıyo. yine açıp askım diyip kapatıyo.
sonra yine..=)) bişekilde konusuyoruz ama işte opuyorumnanaktan

nişanlımın birliğindeki telefonlar ne çalıyo nede numara gözüküyo canım ya.
diyorumya ben eger düşürürsem oda oan ankesörün ahizesini kaldırmışsa
konusabiliyoruz yani bi 5dk fln ugrasıyoruz asagı yukarı. okadar komık oluyoki
sürekli açıp askım dıyıp kapatıyo. yine açıp askım diyip kapatıyo.
sonra yine..=)) bişekilde konusuyoruz ama işte opuyorumnanaktan

Amanınn :))
Benım kı hayatta ugrasmaz onunla ben ugrasamam kontor alırım tamam bırak der.. kaydirigubbakcemile3

bizde sinir oluyoruz ama napalım. kantinde kart az oluyomus bittiği oluyomus bazen.
giderken götürdüğü kartlar yanında kalsın diye ben arıyorum nolur nolmaz.
400 kontör fln götürmüştü ama harcasın istemıyorum. bide ben sanıp telefonu
açıyomus baska kadına askım diyomus allahhhh :sinifsinif: :eek:lmaz:

kızlar daha kötü olmaya basladım ya safak bile saymadııqm halde senelr qecmiş qibi sanki kavusamayacakmısız qibi karamasar olmaya baslıyorum ilk qünden daha kötü olmaya baslıyorum offf ne olcak böyle ya offf asskım seni coook özlüyorum olmuyor sensiz ya bitsin bu qurbetlik ya cıldıracaqım

kızlar daha kötü olmaya basladım ya safak bile saymadııqm halde senelr qecmiş qibi sanki kavusamayacakmısız qibi karamasar olmaya baslıyorum ilk qünden daha kötü olmaya baslıyorum offf ne olcak böyle ya offf asskım seni coook özlüyorum olmuyor sensiz ya bitsin bu qurbetlik ya cıldıracaqım

offff offfff
öyle söyleme canım ya
dışarı çık biraz ferahla düşünmemeye çalış
günler su gibi geçsin inşallah

evet bizde öyle yapıyoz artık o arıyo kapatıyo sonra ben arıyom.

offff offfff
öyle söyleme canım ya
dışarı çık biraz ferahla düşünmemeye çalış
günler su gibi geçsin inşallah

insallah cnm ya saqolsn ablamlar arkadaslarım yanlız bırakmıyorlar aksamüstü parka falan qidiyorum zaman qecirmeye ama yine olmuyor coook mutsuzunm kötüyüm insallah qecer ya ne zormus yazarken bile aqlıyorum bu kadar zor oluyor ya

canım rahat olmaya çalış bak bende kendımı cogu zaman harab edıyorum
ama elime hiçbişey geçmiyo... zaman zaman aynı senın düştüğün duruma
düşüyorum aglıyorum sızlıyorum bırde benım ailem uzakta ben yalnıs yasıyorum
dertlesecegım kimsem yok işten eve gelıyorum dört duvar arasında aklıma binbir türlü
sey getiriyorum. sen cok cok sanslısın bunu düşün hep zaten eşinin yeride iyi kendini daraltma... ben geleceği günün hayalini kuruyorum mutlu oluyorum bak dene bunu
dun uyumadan önce geldıgı gun suraya gıderız söyle gıyınırım söyle süprüz yaparım fln
dıye plan yaptım gercekten ıcım nese doldu insanın kendi elinde mutlu yada mutsuz olmak.. kaydirigubbakcemile5

canım rahat olmaya çalış bak bende kendımı cogu zaman harab edıyorum
ama elime hiçbişey geçmiyo... zaman zaman aynı senın düştüğün duruma
düşüyorum aglıyorum sızlıyorum bırde benım ailem uzakta ben yalnıs yasıyorum
dertlesecegım kimsem yok işten eve gelıyorum dört duvar arasında aklıma binbir türlü
sey getiriyorum. sen cok cok sanslısın bunu düşün hep zaten eşinin yeride iyi kendini daraltma... ben geleceği günün hayalini kuruyorum mutlu oluyorum bak dene bunu
dun uyumadan önce geldıgı gun suraya gıderız söyle gıyınırım söyle süprüz yaparım fln
dıye plan yaptım gercekten ıcım nese doldu insanın kendi elinde mutlu yada mutsuz olmak.. kaydirigubbakcemile5

haklısın cnm insallh düzelir ya cok saqol cnm ya ewet yanlız daha zor olur eminm buqündearkadasım caqrıyor bakalım morlim düzelirmi??? ya dediqin qibi o hayyalleri ben de düsünüyüroum ama yine onun yokluqu beni mahvediyor

benim askımda şırnak silopide ama yrn cizreye gecicekmiş allah korusun cok korkuyorum kızlar yardım ediiinnnn cıldırcam.yrna kadar silopide misafir oldugu için rahat konusyoduk bugun içinde konusuruz demisti ama hala aramadı:KK43:( imkanı olsa mutlaka arardı cunku bugun bnm dogum gunum çok merak ediyorummmm ve korkuyorummmmmmmmmm

benim askımda şırnak silopide ama yrn cizreye gecicekmiş allah korusun cok korkuyorum kızlar yardım ediiinnnn cıldırcam.yrna kadar silopide misafir oldugu için rahat konusyoduk bugun içinde konusuruz demisti ama hala aramadı:KK43:( imkanı olsa mutlaka arardı cunku bugun bnm dogum gunum çok merak ediyorummmm ve korkuyorummmmmmmmmm

zaten yarın gidicekmiş cizreye demekki hazırlık felan yapıyolar müsait değil
yoksa neden aramasın cnm. benim nişanlımda ınternete gırdı cıkmam lazım
hemen gelırım bekle dedı kaç saat oldu hala beklıyorum!
herseyın altında bısey ararsak valla gecmez bu askerlık
ferah olmak lazım azcık benımde aklım orda kaldı şimdi
ama napıyım yırtınsam ne fayda :1no2:

sıkmayın canınızı kızlar müsait olamıyorlar tabi isteyince
ne yapalım bekliyeceğiz
kalbinizi ferah tutun

X