Ksa dnem Askerlik...

canım hepinizin şafak yüzünden kafa karıştırması normal ama eşlerinize verilen şafak kağıdında 158 den başanıyo hatta 157 sona son yazıyo nişanlım şafak kağıdını bana yolladığı için tek tek karalıyorum:) sınava girdği tarihten itibaren asker sayılıyo 1nden 12sinde :) bence daha fazla kafanızı karıştırmayın

Son düzenleme:
Kızlar sız konusurken sabıt telefondan mı konusuyorsunuz yoksa cebınızı mı arıyorlar..
benım esım cebımı arıyor her zaman o da cok kontor yıyormus.. ama ne zaman evde oldugumuzu bılemezkı.. aradıgında ulasamayadabılır.. nasıl yapsak bılemedım..

bugun konusuyorken hat dustu sanırım tel kapandı bı daha aradı.. o aramadan once benı aradıgı no yu ben aradım ama sureklı mesgul calıyordu sonra o arayınca kapatta ben arayım dedım o da olmaz kı oyle dedı bu hattan kac kısı konusuyor dırek aradıgında burayı dusuremezsın dedı dogrumu bu ya...
onun benı aradıgı ankesorluden ben onu arayabılsem keske daha rahat konusuruz :KK43:

biz öyle yapıyoruz canım.o bana çağrı yapıyor ankesörlü tlfdan ben meşgule alıp hemen onu arıyorum.siz denediniz mi bunu hiç?

evet ben 5 ay boyunca bunu yapıyorum askeriyenin tlfn kartları hemen bitiyo görntülü telfn olduğu için anında o numaradan geri arıyorum cnm:)

walla eniyisini ben yapıyorum diyorum kendimce ne qün sayıtyorum nede hesap yapıyprum saydıkca qün qecmez arkadaslar bana qöre daha yolun basındayız ya koskoca qünler senelr qibi qörünüyor en iyisimi biteceqi son ayından baslarım artık saymaya ben saydıkca dah kötü olurum ya

walla eniyisini ben yapıyorum diyorum kendimce ne qün sayıtyorum nede hesap yapıyprum saydıkca qün qecmez arkadaslar bana qöre daha yolun basındayız ya koskoca qünler senelr qibi qörünüyor en iyisimi biteceqi son ayından baslarım artık saymaya ben saydıkca dah kötü olurum ya
biz sayıyoruz canım sen buraya girdikçe kaç gün kaldığını öğrenirsin kaydirigubbakcemile3 gerçi herkes farklı sayıyor. ben 155ten başladım valla.

canım hepinizin şafak yüzünden kafa karıştırması normal ama eşlerinize verilen şafak kağıdında 158 den başanıyo hatta 157 sona son yazıyo nişanlım şafak kağıdını bana yolladığı için tek tek karalıyorum:) sınava girdği tarihten itibaren asker sayılıyo 1nden 12sinde :) bence daha fazla kafanızı karıştırmayın
senin dedğin benim hesabımla tutuyor o zaman:)

ben ağustos 12den itibaren 155gün saydım ocak17yaptı.neden 157 sayıyorsunuz -tatlicadiarzu-

ben ağustos 12den itibaren 155gün saydım ocak17yaptı.neden 157 sayıyorsunuz -tatlicadiarzu-

canım benim nişanlımın 327 kd şeklinde büyükce şafak kağıdı var ceplerinde taşıdığı onu yolladı ordakileri sayıyorum artı bende 12sinde nişanlımın gittiğinde 155 demiştim ama sona takvimde hepsini yazdım sapma oluyo 156 saymalıymışım o yüzden şafak kağdından saymak en mantıklısı bide başı olduğu için normal karıştrmanız onlar bi rayına otursun misal bende hesaplamıştım 17 18nde geliyodu ama 16 sı hatta 15i olcağı sanılıyo yol farkından kesin tarih 16 dendi ama sona 15i de olabilir dendi bence iice sor senin yaptığınla ordaki şafak kağıdı tutmuyo

ben 156 dana başladım saymaya eşim öyle demişti :1closedeyes:
ben de nişanlımın sözünden çıkmıyorum o da 155 demişti opuyorumnanaktan sona yaklaştıkça anlayacağız galiba hangi hesabın doğru olduğunu kaydirigubbakcemile3 neyse benimki az olursa son 3 günü 3-2-1 die sayarım değişiklik olur hem kaydirigubbakcemile3

ben de nişanlımın sözünden çıkmıyorum o da 155 demişti opuyorumnanaktan sona yaklaştıkça anlayacağız galiba hangi hesabın doğru olduğunu kaydirigubbakcemile3 neyse benimki az olursa son 3 günü 3-2-1 die sayarım değişiklik olur hem kaydirigubbakcemile3

:roflol: haklısın canım bi değişiklik olur :roflol: sağsalim gelsinlerde başka bişey istemem

eşim dalga geçmişti bide benle 156 dan saycan jandarma 156 diye işin garibi eşimde jandarma olrak gitti:teselli:

X