Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

dün dediğim filmi izledim kitapla alakası olmayan bi film, sadece bi fikri almışlar onu da tam olarak yansıtmayıp değiştirmişler.

Filmlerin kitaba göre boş kaldığı gerçeğini kabullenerek izledim ama film başka bi film olmuş, maalesef beğenemedim.

Kitabı okumadan izlesem belki bi tık daha iyi olurdu ama senaryoda gereksiz saçma sahneler vardı..

Şimdi T Thewitcher ın söylediği filmi izleyeceğim inşallah. Hele bi çay koyam bi de mısır patlatam 🤣

Kızlar kuzumu yurtdışına gönderiyorum üniversite için
artık iyice netleşti
nasıl haldeyim bilmiyorum.
günler yaklaştıkça duygularım değişiyor.
dün gece uykularım kaçtı
düşüncelerimi geri ittim uyuyabilmek için
Ablacım evladının da sizlerin de hakkınızda en hayırlısı olsun

Ahhhh ahhh insanlara bakınca bir eli yağda bir eli balda hayat ona güzel diyorlar yeri gelince ama karşıdaki insan o konforu elde edene kadar kim bilir maddi manevi ne bedeller ödüyor

Allah evlatlarımızın yollarını bahtlarını açık etsin her daim 🤲

Ahahah ben olmak istiyorlarmış 🤣🤣

Eklentiler

• IMG_4430.jpeg
    IMG_4430.jpeg
    123,1 KB · Görüntüleme: 41
İyi geceler ...işin temposuna yoğunluğuna bir girdim oooo revaniler kaymaklar magnolialar cheesecake ler kirmizicizgili profetoroler neler neler valla canım cektii.... Gece şu saatte..

Ayrıca grubun sahibesi değerli öğretmenim ne varmış yaşınızda elbette gezeceginiz güzel anılar biriktireceginiz birileri çıkarda siz seçersiniz arasindan inşallah. Ama.dediginiz gibi Allah daha beter sinavlara sokmasin ki bence yeter bu tar bir sınava sokmasin Allah'ım gelecekler her daim huzur ve mutluluk getirsin.

Bu arada geçmişlerde kaldım.okumalari bilerek alintilamadim ama okudum 🤗 her canlı değerli bence kadınlar daha değerli o bakıma çokta feminen olmadan güzel değerimizin bilinecegi güzel yarinlara...

Hayat çok kısa . Ve bir sürü hengame var .hoş ne zaman bu motto ya girsem.harca idilanasini satayım al ye iç gez derim sonra kredi kartı temizlemece .... grubu Domestos da yok boykottayiz malum camasir suyuyla yıkamanız lazım bu yazdıklarımdan sonra...
🤣🤣🤣🤣

Grubun birikim haleti ruhiyesi her daim devam olsun.

artık iyice netleşti
dün gece uykularım kaçtı
Allah hayırlısını nasip eylesin tam 1 yıl iş gerehi yaşadım .bana zor geldi yaş almış olduğum için gençler daha iyi uyum sağlıyor.dil de yerel bir dilden ziyade ingilizce gibi evrensel se rahat da eder. Hayırlı olsun

İyi geceler ...işin temposuna yoğunluğuna bir girdim oooo revaniler kaymaklar magnolialar cheesecake ler kirmizicizgili profetoroler neler neler valla canım cektii.... Gece şu saatte..

Ayrıca grubun sahibesi değerli öğretmenim ne varmış yaşınızda elbette gezeceginiz güzel anılar biriktireceginiz birileri çıkarda siz seçersiniz arasindan inşallah. Ama.dediginiz gibi Allah daha beter sinavlara sokmasin ki bence yeter bu tar bir sınava sokmasin Allah'ım gelecekler her daim huzur ve mutluluk getirsin.

Bu arada geçmişlerde kaldım.okumalari bilerek alintilamadim ama okudum 🤗 her canlı değerli bence kadınlar daha değerli o bakıma çokta feminen olmadan güzel değerimizin bilinecegi güzel yarinlara...

Hayat çok kısa . Ve bir sürü hengame var .hoş ne zaman bu motto ya girsem.harca idilanasini satayım al ye iç gez derim sonra kredi kartı temizlemece .... grubu Domestos da yok boykottayiz malum camasir suyuyla yıkamanız lazım bu yazdıklarımdan sonra...
🤣🤣🤣🤣

Grubun birikim haleti ruhiyesi her daim devam olsun.
Amin tatlım çok amin sabah sabah beni gülümsettin ,Allah her daim hepimizi güldürsün iki dünya saadeti versin bizlere 🤲😘🤗

dolar milyoneri dolar milyoneri kızzzzz senin için BİM 'e orkide sormaya gittim, sonra olanlar oldu 🤣🤣🤣
(Orkide gelmiş fakat bitmiş sabah)

Orada gofret gördüm onu aldım okula götürürüm kendi sınıfımdaki öğrencilere veriririm dolabıma koyarım ve diye

Bim 'den çıktım karşısındaki Tarım krediye girdim
Oğlanlar gelince lazım olur diye kilere koymaya portakallı gazoz aldım
Denemek için yağ çözücü aldım soğan uygunmuş biraz da ondan aldım çıktım
Aldıklarımı eve koyup fırına ekmek almaya gittim dönüşte A 101 'e uğradım patates taze açılmış görünce birazcık aldım, maden suyu indirime girmiş kilere koyarım dedim bir de süt aldım

Bunların öncesinde okuldan çıkınca anneme uğradım ben okuldayken telefon etmişti pazara gitmiş bir ihtiyacım var mı yok mu diye

Sipariş verdim fiyatları aynı olan ürünlerden azar azar bir poşete 2 şer 3 er alıversin diye öyle de yapmış ama parasını almadı Allah kesesine bereket versin ne diyeyim
Kabak patlıcan domates biber salatalık sipariş etmiştim bir de marul alıvermiş

Sonra kredi kartı kesildi diye 800 tl lik benzin aldım

Bugün toplamda 1371.65 tl harcadım
( Benzin ,Trendyoldan parfümler, market harcamaları, ekmek)

Bende durumlar böyle 😊
Bereketli olsun aldiklarin ablacim
Annecinin de kesesine bereket
ozrengin ozrengin benim canım :KK68:
ekmek kadayıfı istiyorum günlerdir.
iyi yapan yerlere sordum yok Ramazan da yapıyoruz dediler
sen biliyor musun yapmasını
gelsem yesem çay demlesekHoppa
Kayinvalidem güzel yapar. Bu sene iyi izledim onu

Küçük boy ekmek kadayıfıni cesmede islatiyor sonra 7 bardak şeker 9 bardak su ve 1 çay bardağı pekmezi kaynar kaynamaz ocağın üzerine tepkinin içine koyduğu ekmek kadayifina kepçeyle yavaş yavaş ilave ediyor iyice yumuşayıncaya kadar.
Anlatabilmisimdir umarim😂
artık iyice netleşti
dün gece uykularım kaçtı
Hakkınızda hayırlısı olsun
Ülkenin geleceği karanlık
İmkanım olsa bende gonderirrim hiç üzülme onlarin iyiliği için hersey

Helloooo
Çok yoğunum baciskolar
Kartım kesildi şükür
Öğle arasında çarşıda isim vardi lcwdan kargomu aldim cocuklara corap almıştım.

Gecen yıl aldığım çantamın zinciri koptu 2 yıl garantiliydi onu kargoya bıraktım garantiye gidecek
Kıyafetlerimi aldığım arkadasa aylık ödememi yaptım 1000tl
Kalmış 5500tl😂
Kardeşim arabanın vizesi için gelmiş çarşıda buluştuk bir kahve ısmarladım ona 200tl verdim
Ayakkabı baktım laofer tarzi bej renkli bulamadim venus ve mamamia çok pahalıydı 2 taksite dusurmusler vazcaydim
Akşama pilav üstü tavuk ve tavuk çorbası yapacağım yanına ayran salata yeter
Yine tatlı istiyorlar 🤧

Ay ben bugün motoru taktım resmen🤣
Okuldan gelince tavuğu ocağa koydum o haslanirken vişneyi kaynattim meyve suyu yapmak icin.
susamlı kurabiye koydum firina
tavuk pişince suyunun birazına pilav birazina corba yaptım onlar pişerken salatayı hallettim.
Ocağı kapatıp yürüyüşe ciktim 45dk
Geldim tavuğu didekleyip tereyağlı salça kavurup ekledim
Meyve suyunu şişelere doldurdum birikmiş bulaşıkları yikadim
Yedik topladım 9du oturdugum🤣
Yazarken bilem yoruldum

Ay ben bugün motoru taktım resmen🤣
Okuldan gelince tavuğu ocağa koydum o haslanirken vişneyi kaynattim meyve suyu yapmak icin.
susamlı kurabiye koydum firina
tavuk pişince suyunun birazına pilav birazina corba yaptım onlar pişerken salatayı hallettim.
Ocağı kapatıp yürüyüşe ciktim 45dk
Geldim tavuğu didekleyip tereyağlı salça kavurup ekledim
Meyve suyunu şişelere doldurdum birikmiş bulaşıkları yikadim
Yedik topladım 9du oturdugum🤣
Yazarken bilem yoruldum
Ben de okurken yoruldum 😘🤗🤪
En iyisi dinlenme moduna geçip uyumak Allah rahatlık versin bacımlar 😘😘😘

Günaydın hanımlar
Dersim saat 10.25 'te nasipse

3 haftadır haftanın bir günü okula gitmiyoruz 23 Nisan ,1 Mayıs yarın da sendikaların aldığı 1 günlük iş bırakma eylemi

Bugün haftayı kapatacağız

X