Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük Göğüslerin Büyüme Zamani Geldiii

evet var hapların içinde ve göğüs büyütüo ben de yazdım başka bi başlığa bu otları bir sürüüüüü sööleyip duruorum breas success başlığında, hap yerine bitki kullanmak isteyenler bu otları denesinler dieeeee
kahve konusu ise kesinlikle yanlış sakın göğüslere iyi geliyor die kahve içmeyin içinde kafein olduğu için göğüs gelişimini engelliyor
ha benim göğüslerim zaten büyük diyorsanız içebilirsiniz benden izin çıktı
:eek:

bende çok araştırdım bu konuyu..kaç uzmanın yazısında okudum bitkilerle göğüs büyütmek mümkün diye..şimdi bende bitki karışımı kullanıyorum..ramazandada devam edicem..iftarı yaptıktan sonra yine 1 fincan içicem..yalnız bu konuda bi yöntem denemek istediğinizde 1 ay fln deneyip bırakmayın..sabırlı olun..

hadi bakalım heyecanla bekliorus sonuçları:)
evet bi yönteme başladığınızda en az 6 ay devam edin bence
o zaman büyük olasılıkla sonuç alırsınız

kızlar geçenlerde kuzenime sordum göğüslerin nasıl bu kadar büyüdü diye.göğüsleri baya küçüktü ve bana bir yöntem söyledi genç kızlar için tabi düzenli masaj yapmak göğüsleri büyütüyormus 2 ay boyunca her akşam hiç aksatmadan göğüslerine masaj yapmıs ve gerçekten şimdi süper göğüslere sahip eski göğüslerine göre baya büyümüş

canım senin hap nası gidiyo? bi yere yazdın mı göremedim valla...

arada inip çıkıo göğüs ölçüm son bi haftadır fln hala 83 civarındaıym ama neyse ki başladığım zamanki gibi 80 e fln inmio :Saruboceq:
saatlerini biraz aksattım belki etkisi vardır bu hafta daha çok dikkat edeyim bakayım

bir de az önce ilk defa buzla masaj olayını denedim göğüslerim balon gibi şişti çok komikti
buz kalıbındaki bütün buzları bir buzdolabı poşetine koydum, öyle 3-5 dakika değil buzlar eriyip su da iyice ısınana kadar uzunca bir süre masaj yaptım. Başlamadan önce, yaparken ve yaptıktan sonra ölçtüm. bir de masaj yaparken bebe yağı sürdüm, hem nemlendirsin genişlemesi kolay olsun diye hem de içinde e vitamini varmış diye (e vitamini göğüslere faydalı bişey ama neden bilmiyorum. Benim hapı yollayan firma mümkünse e vitaminiyle birlikte alın demişlerdi)
o 1 kere yaptığım anda buz masajıyla 1,5 cm büyüdü, inanamadım, halbuki derim ya benim göğüsler gergin ondan büyümesi zor oluyor diye, iyice gerildi nerdeyse taş gibi oldular :lepi: sonra tabii ısınınca biraz küçüldülar ama 0,5 cm e yakın kalıcı büyüklük vardı :hooray:
ama en çok sevindiğim şey, benim sol göğsüm sağdan biraz ufak, bu masajı sola daha çok yaptım ve sık sık yaparsam aradaki fark kapanacakmış gibi görünüyor :teytey:
:nazar: :nazar: :nazar:

....................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bence hepsini karıştırma bi yan etkısı olmaz ama sen eğer kilo almak istiyorsam küç ii yersin almak istemıyorsan su veya yoğurt bol bolda ısırga otunu kaynat ve iç en önemlside rezene yağı veya elma suyu ile masaj yap kolay gelsin

arkadaşlar belki saçma bir soru ama, suna dumankaya da göğüsler için elma suyunun faydalı olduğunu söylüyor, peki bu elma suyu taze sıkılmış elma suyu mu olacak yoksa piyasadaki %100 hazır elma sularıyla da yapabilir miyiz:)

aynı şey banada oluyoz buz masajından sonra hemen göğüslerim sızlamaya ağrımaya başlıyor..ya kızlar bide bi sorun var akıl verirseniz sevinirim..
şimdi ben mevsim değişikliğinden diye düşünüyorum bu iki haftadır dudaklarımda ellerimde saçlarımda kuruma var..dökülmede ayrıca..ama annem içtiğim bitki çaylarından olduğunu söylüyo ama ben ihtimal veremiyorum..yinede içime kurt düştü..aca bitki çayı içen arkadaşlar sizde bu tür şeyler oldumu..

lim 10 neredesiin, şu göğüs büyüten kapsülleri sen deniyordun. NAsıl gidiyor, epey zaman olu. Sonuçları bizle paylaşsan bizde denesek .......yerimseniben

geldim geldim
bi iki hafta gelişmesi durdu yalnız o ara günde 5 defa ölçüodum ay pek bi komiktim
hadi büyüsünler hadi büyüsünler die
son bi hafta fln doğru düzgün bi ölçüm yapmadım, bu süre içinde ilaçlara ve masaja devam ettim
bi de ramazan dolayısıyla ilaçları iftar ile sahur arasındaki sürede aldım bilmiorum bi etkisi var mı yokm mu
dün ölçtüm 1 cm daha büyümüş
bi de cm den ziyade şekil ve dolgunluklarından da anlayabiliorum gelişme olduğunu
anacım ben buraya sık sık yazmayacağım öbür türlü sürekli kafayı takıorum kafayı takınca büyümüo anladım
gerekli şeyleri yapıp oluruna bırakacaksın sürekli aklında bunu düşünmeyeceksin
ha bir de kainat güzelinin açtığı başlığı biliyoruz
ben de uzun süre reiki, olumlu düşünme vs gibi şeylerle ilgilendim ki gayet mantıklı şeyler
reiki hocamın öğrettiği onaylama denen cümleler vardı
hergün aklıma geldikçe "muhteşem göğüslere sahibim" dedim
bilmiorum onun da etkisi oldu mu:)
ilaç firması en çok gelişmenin 3. ayda olacağını söylemişti
benim 2. ay dolmak üzere işte bakalım şimdilik hiç fena değil...
bir de bir arkadaşımız başlık açmıştı "1 ayda 7 cm büyüten hap" diye, o da benim kullandığım ilacı kullanmış, başlığı silindi sanırım yalnız Türkiye'deki ile Amerika'daki değişiklik mi gösteriyor anlamadım benimkinin günde 3 kez alınması gerekiyor o günde 6 ke aldığını, kutuda öyle yazdığını söylemişti

kızlar biraz komik olcak ama evde kurutulmuş kara üzümüm var çekirdeğini çıkarıp mı yoğurt ve ya pekmeze katıp yiyeceğiz:-) ya da üzümüyle beraber yoğurdu karıştıtrıp yesem?? yoksa dışardan tozunu mu almalıyım??

bende ben sadece bu masajı yapıorum..2 haftadn berii hiissediorum artk gerçktenn büyüme ve sertleşme oldu göğslerimde....TEŞEKÜRLER SU PERİSİİİİİ=)

canım ben göğüslerim için küç ile pekmezi ve ısırgan otunu en son olarakta rezene yağını kullandım ve hala kullanıyorum elma ve portakal suyunuda ekledim bende güzel gelişmeler var ağrılarım git gide çoğalmaya başladı ve biraz olsun büyüyorlar ben daha 2 hafta oldu başlayalı ama arkdaşlarımda denediler onlarda 2 ayda tam istedikleri gibi olu bünyeden bünyeye değişiyo ama inşallah sende yapmak istediklerin gönlüne göre olur...

Su perisi eski mesajların arasında bunu gördüm de, bahsettiğin güzel gelişmeler devam ettimi, kalıcı oldu mu? rezene yağıyla masaja devam ettin mi canım?

MERHABA ARKADAŞLAR ARTIK GÖĞÜSLERİMİZİ BÜYÜTMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMALIYIZ ÖYLE DEĞİL Mİ.....

İlk önce bitkisel karışımdan başlayalım:
1) kara üzüm çekirdeğini isterseniz su ile isterseniz yoğurt ile veya zayıf ıolan arkadaşlarımızın kilo alma derdi var ise pekmez ile sabah akşam yiyoruz
2) sonra ısırgan otunu kaynatıp bir fincan sabah akşam içiyoruz
3) son olarak rezene yağını isterseniz sabah akşam isterseniz vakit buldukça göğsünüze masaj yapıyosunuz
EN FAZLA 1 AY VEYA 2 AY İÇERİSİNDE ETKİSİNİ GÖSTERİYORMUŞ (Bu arada ben kullanmaya başladım 2 hafta oldu ağrılarım gittikçe çoğalmaya başladı yavaş yavaş büyümeye başlıyorlar galiba )
Ben elma suyu masajı ve portakal suyunun da ii geldiğini duydum arkadaşlar denemek isteyen arkadaşlar bunuda deneyebilir sonuçta bi yan etkisi yok..

GÖGÜS MASAJI NASIL YAPILMALI

Göğüsleri geliştiren ve güzelleştiren birkaç masaj yeri vardır. Bunlar; göğüs, boyun ve omuzlardır. Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yapacağınız masaj tiroid bezlerinin çalışmasını ve tiroid salgısını etkileyerek göğüsleri geliştirir. Göğsünüze masaj yapmak için avuç içlerinizi göğsünüzün üstüne koyup sağ elinizi saat yönünde, sol elinizi de tam ters yönde çevirerek göğüslerinizi ovun. Göğüslerinizi güçlendirecek bir başka hareket elinize bir havlu alıp çamaşır sıkar gibi bükmenizdir. Bu hareketi ilk gün 20 defa yapın. Daha sonra her gün 10'ar 10'ar arttırarak 100'e kadar çıkarın. Özellikle göğüslerinize yaptığınız masajı sık sık uygulayın. Hatta bu masajı göğüs güzelliği için özel olarak satılan jeller ve kremlerle yaparsanız kısa zamanda istediğiniz güzel göğüslere kavuşursunuz....

= BAŞKA BİR KARIŞIM=

eğer bunu denemek isterseniz çemen unu,kara üzüm çekirdeği tozu,çörek otu tozunun karışımından 2 çorba kaşığı yoğurda 2 tatlı kaşığı karışım ekleyip sabah akaşm olmak üzere tok karnına yerseniz faydasını göreceksiniz..bu karşımla ayda 1.5 2 cm büyüme oluyor arkadaşlar..

Ya bu kara üzüm çekirdeğini fln nerden bulucas kafamçokkarıştı

....................................................................................

= BAŞKA BİR KARIŞIM=

eğer bunu denemek isterseniz çemen unu,kara üzüm çekirdeği tozu,çörek otu tozunun karışımından 2 çorba kaşığı yoğurda 2 tatlı kaşığı karışım ekleyip sabah akaşm olmak üzere tok karnına yerseniz faydasını göreceksiniz..bu karşımla ayda 1.5 2 cm büyüme oluyor arkadaşlar..

Çemen ununu nasıl kullanıcam diye kara kara düşünürken bu karışımı gördüm gittim yaptım yedim üstüne de iki hurma tamammmm :KK70:

X