Meme Büyütme Ameliyatı Tecrübem 3. Gün Eylül 2021

Peki izleriniz nasıl dı 1 ay da belirgin miydi ben görünce moralim bozuluyor çok kötü gözüküyor
Evet gayet belirgin 2 ay olacak haftaya.Ben 2kez sezeryan oldum iki kez aynı yerden kesildi ,hiçbir krem de kullanmadım ve ilkinde gören nerde kesik diyordu yani kremsiz bile beyaz bir çizgi halini alıyor ama mesela sezeryan seneler aldı çizgi halini alması şimdi kremle süre kısalacaktır merak etmeyin beyaz bir çizgi halinde olacak

Öncelikle çok şanslısınız ki bu süreç geçti gitti , keyfini çıkarın :) benim de ameliyatımı ay sonuna erteledim , kas altı olacak benimde ama çok korkuyorum ağrıya dayanamam diye , hastande 2 gün yatacağım dr ile konuştum uygun gördü :) ama işte o Korkuyu atmama pek yardımcı olmuyor
Evet 😍 benim şuan iki hafta oldu cok şükür rahatim, bazı bölgelerde var biraz hissizlik bunlar normal diye düşünüyorum. İlk gün narkoz ve agri kesicilerden daha az agrim vardi:) eve çıkınca biraz daha hissetmeye başlamıştım. Bencede 2 gün kalin hastanede damar yolundan alın ağrı kesicinizi 😄. Kolay bir süreç değil tabikide. Ama degiyor , gerçi ben hala alışamadım , hala memelerimin olduğuna inanmiyorum sanirim korseyi taktigim icin 🤷🏽‍♀️

Bende 300 cc yuvarlak silikon oldum ama bana yeterince büyük gelmiyor korsenin içinde oldukları için mi bilmiyorum tam boyutunu anlayamadım 3 günün bugün umarım korseden çıktıktan sonra büyüklüğü iyi olur
Banada yuvarlak 335 cc koyuldu. İlk zamanda ödem den şişlikler den gözüme cokk güzel görünüyordu boyutu ama suan sanki biraz daha büyük olabilir mis diyorum. Yada siz gibi bende korse taktigim icin anlamiyorum, sütyen e geçelim daha iyi anlariz 🤷🏽‍♀️

Banada yuvarlak 335 cc koyuldu. İlk zamanda ödem den şişlikler den gözüme cokk güzel görünüyordu boyutu ama suan sanki biraz daha büyük olabilir mis diyorum. Yada siz gibi bende korse taktigim icin anlamiyorum, sütyen e geçelim daha iyi anlariz 🤷🏽‍♀️
Sizin kaç gün oldu bakımları nasıl yapıyorsunuz kremlere ne zaman başladınız birde korseden çıkardığınız da düşecek hissiyati var mı

Sizin kaç gün oldu bakımları nasıl yapıyorsunuz kremlere ne zaman başladınız birde korseden çıkardığınız da düşecek hissiyati var mı
Benim 2 hafta oldu bugun doktoruma gidecegim dikis yeri benim kahverengi kısmın çevresi, oraya da bant yapistirmisti onu bugun alicak, batikon la temizliyordum sadece birde ucu kurumasin diye bir krem suruyordum. Dikiş yerlerimi cok merak ediyorum ne durumda nasıl görünüyor diye. Ayy ben korseden cikarinca aşağıdan tutuyordum memelerimi düşücek sanip ta. Doktoruma da anlattigimda😄 hiç düşen meme görmedim daha önce diyip gülmüştü. Bakalım bugün neler dicek

Benim 2 hafta oldu bugun doktoruma gidecegim dikis yeri benim kahverengi kısmın çevresi, oraya da bant yapistirmisti onu bugun alicak, batikon la temizliyordum sadece birde ucu kurumasin diye bir krem suruyordum. Dikiş yerlerimi cok merak ediyorum ne durumda nasıl görünüyor diye. Ayy ben korseden cikarinca aşağıdan tutuyordum memelerimi düşücek sanip ta. Doktoruma da anlattigimda😄 hiç düşen meme görmedim daha önce diyip gülmüştü. Bakalım bugün neler dicek
Doktorun ne dedi neye geçtiniz dikişleriniz nasıl görüntüsü kreme başlaıayacakmısınız

Doktorun ne dedi neye geçtiniz dikişleriniz nasıl görüntüsü kreme başlaıayacakmısınız
Doktorum hersey gayet güzel masaja devam ediyorsun dimi dedi, antibiotikli kreme 2 gunde bir devam edicez dedi, dikislerimin yarisi duruyor yarısı dökülmüş 😅🤷🏽‍♀️, 2 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı.

Benim ameliyat olalı 1 ay doldu, masaj söylemedi henüz doktorum. Sol aşağıda sağ yukarda 😬 sol neden bu kadar aşağıda, sağ neden bu kadar yukarda diye dertleniyorum 😅

Nasıl masaj yapıyorsun
Ustten asaga avuc ici ile hafif bastırıyorum, dış yanlardan ice dogru itekliyorum, bide capraz iceri itekliyorum 😄anlatabildim umarim, bugun farkettim sag göğsüm daha cabuk oturuyor, ödemi şişliği iniyor, sol da henuz biraz daha ödem var gibi geldi bana ve anneme de 🤷🏽‍♀️haftaya yine kontrolum var doktoruma

Normalde mükemmel olmayan ama elimizde beni de mutlu eden memelerim, bebek doğduktan sonra deforme oldu emzirmenin etkisiyle. Küçücük bi şey kaldı. Aşırı mutsuzum. Boyum 161 kilom 50 bu 300 Cc 400 cc boya kiloya göre falan mı oluyor. Silikon yerine yağ enjeksiyonu yaptırsak. Ama gerçi doktor belki de diyecek ki bana senin nerenden alayım yağ. Belim ince, popom var sadece. Bilmiyorum silikona karşı tepkiliyim biraz. Hep çok isteyip hem uzak duruyorum. :KK43: ne karara yaptırdınız
You tube dan dr hayati akbaşın meme büyütme ile ilgili videosunu izleyin bence verdigi bilgiler gercekten insanın aklını netlestiriyor.ozellikle yag enjeksiyonu meme büyütme konusunda.ben de 360 cc oldum 5.günüm ve süreç simdilik iyi gidiyor bakalım.

Benim ameliyat olalı 1 ay doldu, masaj söylemedi henüz doktorum. Sol aşağıda sağ yukarda 😬 sol neden bu kadar aşağıda, sağ neden bu kadar yukarda diye dertleniyorum 😅
Doktorunuza sormadınız mı ?bende oyle olursa diye korkuyorum memelerimi henüz görmedim korsenin icinde patlayacak gibi duruyorlar.carsamba kontrolüm var

Doktorunuza sormadınız mı ?bende oyle olursa diye korkuyorum memelerimi henüz görmedim korsenin icinde patlayacak gibi duruyorlar.carsamba kontrolüm var
Sordum iki mememin doku farklılıklarından kaynaklanıyormuş. Zamanla vücut bi toparlasın hepsi düzelecek dedi. Sağ mememin alt kısmı daha gergin çünkü meme dokusu değilmiş orası, tübüler meme idi benim problemim.

X