Küçük Kalçaları büyütmek için

:) ya niye büyütmeye çalışıyosunuz küçük daha iyi işte kıyafetler daha güzel durur bende delimiyim ne 86dan 84-83e düşsün diye uğraşıyorum :KK52:

tam benlik bir başlık açmışsın canım..
bende aylardır bunun çaresini düşünüyorum.
birara estetik müdahaleye bile takmıştım..
ama ona cesaret edemeem..
hiçbiryerde popo büyütme hareketleri bulamadım..
hep küçültmekten bahsediliyor..
arada step yapıyorum evde basen ler genişlesin diye..
genişleyen basenlerde kalçayı biraz olsun büyük gösterebilir..
ama step gerçekten basen yapıyormu bilmiyorum..
düzenli yapamıyorum çünkü.
silikon kalçadiye birşey var geçiciolarak onu kullan istersen..

http://www.kadinlarkulubu.com/soru-...ucuk-kalcalari-buyutmek-icin.html#post4785912 şutarafagitti

Kızlar bende popomun çıkmasından şikayetçiyim yaa.kaydirigubbakcemile
7 ay evde oturdum tabi sürekli yedim yedim popom daha büyüdü.
Yani yiyin ve oturun eminim büyüyecektir.:jeyyar:

canım benim sağlıklı beslenen benim gibiler ne olacak ekmek şeker kalori çok az yiyorum gençliğim için önemli yani bu o kadar kolay değil

Kızlar, daha önce kalça büyütme yazısı binlerce kişi tarafından okunan kişi kalça büyütme programı yayınlamıştır. Evde kalça büyütmek isteyenler bu çok basit programla sonuç alabilirler:
EVDE KALÇA BÜYÜTME PROGRAMI:
Küçük bir popoya sahip olmak isteyenler kadar kalçasını büyütmek isteyenler de var bu dünyada! Onlara bir program borçluydum ve artık borcumu ödedim. Burada yazan programı uyguladığınızda kısa süre sonra bi’ taraflarınızın kalkmaya başladığını göreceksiniz…

http://www.bodytr.com/2013/04/evde-kalca-buyutme-programi.html

Son düzenleme:
Daha simdi video izleme sitesinden kalça büyütmenin yollarına baktım.Balık yağı (kapsül ya da yağ)ve E vitamini (kapsül) doğal bir şekilde büyütüyor diye söylüyolardı.Ama yağ olanı biraz sıkıntılıymıs..

ben zayıflamay çalışıyprum kardeşim evlenip bebek yapınca zzatne büyücek o zman ne yapıcan peki bence yazık etme kendine daha sonra pişman olursun

kızlar yapılacak şey belli, squat. internetten ya da instagramdan da araştırabilirsiniz. yüzde100 işe yarıyor. ağırlıklarla yapıldığında jennifer lopez edasıyla ortalıkta da dolanabilirsiniz :)

kalıtsal olarak ailecek küçük kalçalara sahibiz
25 yaşındayım ve kalçalarımın küçüklüğü kendim bildim bileli sinirimi bozar
etek giyince ya da kot giyince kalca kısmının bol durması yeterı kadar can sıkıcı benım ıcın
en olarak bır sıkıntım yok ama yandan bakıldıgında kalca cıkıntısı cok az :KK43:
spor yapsam kaslar calısacak ve daha da kuculecek

kalıcı ve akıllıca bir ameliyat bir eklenti işlemi gibi birşeyler var mıdır...
daha once boyle bir deneyimi olan var mı
Twerk dans hareketlerini denemeni isterim gerçekten işe yarıyor

kızlar yardımm=((( nereye yazacagımı bılemedım buraya yazdım.popom cok küçük ve biraz olsun buyumesını ıstıyorum.nasılolacagını bılen varmı? gercekten erkek poposu bıle daha buyuktur heralde bnden..bıras fıkır verırmısınızsenağlama
Çözüm twerkte

evet bencede kim bilgi alırsa burada paylaşsın bizimle yoksa egzersizlerle yapılcak iş değil sırnaşık şey
herkesin vücut yapısına farklı spor hareketleri gerekiyor canım.mesela squat kalça büyütür derler ama bana iyi gelmedi.ben şu an twerk hareketleri yapmaya başladım ve kalçamın kaslarının yandığını hissedebiliyorum ve sonuç almaya başladım sen de dene bence.

X