Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

merak ettim bunu
yalnız ben katalogdan fondoten pudra gibi şeyler alırken çekiniyorum ya uymazsa rengi diye

Ben açık tenli olduğum için porselen rengini alıyordum canım .
Belli oluyor zaten ya uyup uymayacağı kuzum :) Sen buğdaysın sanırım porselenin bir ya da iki ton koyusunu alırsan olur diye düşünüyorum :)

Son düzenleme:
Ben açık tenli olduğum için porselen rengini alıyordum canım .
Belli oluyor zaten ya uyup uymayacağı kuzum :) Sen buğdaysın sanırım porselenin bir ya da iki ton koyusunu alırsan olur diye düşünüyorum :)

koyu buğday diyelim :KK1:biraz daha esmere dönüğüm
alt tonu iyi belirleyemiyorum bazen
sarı alt tonluyum. ama bazen pembe geliyor aldığım şey. o da çok sırıtıyorr

koyu buğday diyelim :KK1:biraz daha esmere dönüğüm
alt tonu iyi belirleyemiyorum bazen
sarı alt tonluyum. ama bazen pembe geliyor aldığım şey. o da çok sırıtıyorr

Canım benim teyzem sattığı için bütün renklerini gördüm diyebilirim :KK70:
Esmere dönüksen 2 ton koyusunu al .
Bu fondöten koyulaştıkça sarı gibi olmuş rengi pembe değiller yani bi porselen rengi pembemsi :))
Bak renkleri bunlar $28e433160557c667c59b8cd71f8f0cc3-6357998-700_700.jpg

İkinci rimelimiz yine maybellineden one by one satin black
Klasik olanını kullanmadım. ikisi arasında çok fark var mı bilmiyorum.

bu rimel maybellinenin en sevdiğim rimeli diyebilirim. uzatma ve dolgunlaştırma çok iyi
kirpik kıvırıcısı ile birlikte kullanırsanız gerçekten kirpikleriniz mükemmel gözükebilir :KK31:
ayrıca rengide gerçekten simsiyah.
fiyatı 15 lira civarı

Eki Görüntüle 1100286
Gelelim 24 saat kalıcı fondötenimize :KK1:
Fondötenin kalıcılığı iyi .
Gerçekten de gün boyu yüzünüzde ilk sürüldüğü gibi tazeliğini koruyor .
Beğenmediğim tek yönü kapatıcılığı fazla iyi değil .
Cildimde kusur fazla yok ama arada sıra çıkan sivilcelerimi hiç kapatmadı mesela sürdüğümde de gayet belliydi :KK1:

bu ikisini denemek istiyorummm:KK70:

$prod_1143111.jpg

BB ve CC kremler çıkmadan önce bu fondöteni kullanıyordum .
Hala var , gece dışarı çıkacağım vakit bb ve cc krem kullanmıyorum. Bunu sürüyorum..
Diğer kremlere göre daha hafif ve kapatıcı özelliği var.
Özellikle göz altı morluklarını çok iyi kapatıyor. Yani bunu sürdüğüm de , kapatıcı da kullanmama gerek kalmıyor..
Dayanıklılık yönünden çok uzun saat kalıcı değil fakat , pudra takviyesi yaparsanız ki fondöten gerçekten çok iyi duruyor..

Eki Görüntüle 1100461
İlk ve son BB krem denememdi kendisi :KK1:
Artık fondöten kullanmayayım bb krem alayım diye düşünüp almıştım.
Açık tonunu verdiler bana bu sana olur diye.
Bi sürdüm bildiğiniz yüzüme sanki çikolata sürmüşüm gibi oldu :KK1:
Kapatıcılık sıfırın altında, normal nemlendirici krem sürün daha güzel durur en azından solaryumda fazladan haşlanmış gibi olmazsınız :KK9:
Sürdüğümle sildiğim bir olmuştu . Götürüp farklı bi fondötenle değiştirmiştim :)) Belki memnun olanlar vardır ama asla almam bi daha :KK31:

Bence maybelline rocket cok cok abartilacak kadar degil kirpikleri döküyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Garnier bb krem sadce reklamdan kaynaklanıyor kapaticilik konusunda hic te ii degil.3uildir kozmetikte çalışıyorum asagi yukarı her ürünü tanıdım ama o kadar da ii degil..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

$pastel_rimel.jpg
Pastelin bu rimeline bayılıyorum. Gratisten 16 liraya aldım. Fiyatına göre çok iyi performans sergiliyor. :) Kirpiklerde temiz görünümü sevenlere hitap ediyor bence. Ben kalıp kalıp kirpik sevmiyorum tek tek kalkmış kirpik seviyorum. Pastelin bu mor rimeli de bunu sağlıyor. Çok memnunum kızlar :)

$OIL-FREE-garnier-medium.jpg
Bunun tombul olanını kullanmıştım berbattı. Tenime çok koyu geldi. Parlama yaptı. Ama bu yağlı ve karma ciltler için üretilmiş. Kullanan var mı aranızda? Diğerinden iyi mi?

Bir deee :) balm jovi paletini istiyorum the balmın. Değer mi sizce o paraya o palet veya başka önerdiğiniz palet var mı?

Son düzenleme:
7fondoten.jpg

Kullandığım en iyi fondötenlerden biri diyebilirim,cildiniz çok yağlıysa önermiyorum ama.Karma ve kuru ciltlerde dah iyi sonuc verdiğini gördüm.Kapatıcılık ve kalıcık kasmir gibiydi.:)

-----------------------------------------------------------

31240_01.jpg

Memnun kalmadığım hala ilk gün ki gibi duran fondötenim. Günlük hayatta zaten tercih etmem ama özel günlerde beni yarı yolda bırakmıstı kendisi.
Kapatıcılıgı ve kalıcılıgı kötü,en azından benim cildimde:)

072.jpg

İşte buda aynı markanın bana iyi gelen ürünü. Makyaj bazı,cilnize aydınık vermek istiyorsanız siddetle tavsiye ederim.

Patakrem seviyorsanız bu iki üründe çok iyi,arkadaşım sayesinde tanısmıstım Mac ile. Hediye etmişti kendisi bana.
:KK52: Likit kullanmayı sevsemde, kapatıcılığı çok iyi olması sebebi ile kullandım,cilt ile mükemmel bütünlesiyor, kusurları yok ediyor:) Ama özel günlerde tercih ediyorum bana göre ağır bir üründü.

studio+fix+0.JPG

Bu diğerine nazaran daha hafiff bir üründü. Kapatıcılıgı öyle muazam değil ama likitlere göre daha kalıcı:) Hafif ısıltı veriyor,cildiniz çok yaglı ise tavsiye etmiyorum yine.

6-8104.jpg

Sanırım maybellineden kullandığım rimeller bitti :KK1:
sıra geldi Loreal'e

Lorealın bu rimeli dolgunlaştırma ve uzatma konusunda fena değil. formulü fazla sıvı olduğundan dikkatli sürülmezse kirpikleri yapıştırabilir..
rengi tam anlamıyla siyah.
elimde çok rimel olduğu için kullanamadım ve sevgili margama gitti :KK16:
ben 30 liraya almıştım

Ben hiç sevmedim bunu kanka.
Kirpikleri topak topak yapıyor..

Eki Görüntüle 1100872
Pastelin bu rimeline bayılıyorum. Gratisten 16 liraya aldım. Fiyatına göre çok iyi performans sergiliyor. :) Kirpiklerde temiz görünümü sevenlere hitap ediyor bence. Ben kalıp kalıp kirpik sevmiyorum tek tek kalkmış kirpik seviyorum. Pastelin bu mor rimeli de bunu sağlıyor. Çok memnunum kızlar :)

Eki Görüntüle 1100871
Bunun tombul olanını kullanmıştım berbattı. Tenime çok koyu geldi. Parlama yaptı. Ama bu yağlı ve karma ciltler için üretilmiş. Kullanan var mı aranızda? Diğerinden iyi mi?

Bir deee :) balm jovi paletini istiyorum the balmın. Değer mi sizce o paraya o palet veya başka önerdiğiniz palet var mı?

ben ikisinide kullandım.ikiside berbattı bana göre.

X