Kullandmz el Kremlerini Paylaalm(resimli)

bogurtlenliyi dene kuzum ya enfes bir kokusu var ...surdugumde ellerimi yiyesim geliyordu =)delikafadulden

aynen valla livcim hihoyyyt
kanka ben sıkıldım ondan:umursamaz:başka alıcamhihoyyyt

ben bşka kullanmadgm için cesaret edemiodum knka degştrmeye benneyaptımki
böle fkr edinnce alasım geliyo ama kaydirigubbakcemile5 yerimseniben

kızlar fotograf çekemedim ama avonun far away kremini kullanıyorum, hediye gelmişti fiyatını bilmiyorum ama elde yağlı bir his bırakmıyor, çok seviyorum ben, kokusu da hoş zemuszemus

yanlıs mı okudum 110 mu fiyatı asom kafamçokkarıştı vay anası sasırdım :1shok:

aynen valla livcim hihoyyyt

ben bşka kullanmadgm için cesaret edemiodum knka degştrmeye benneyaptımki
böle fkr edinnce alasım geliyo ama kaydirigubbakcemile5 yerimseniben
kanka al o zaman deneme maksatlı tavsiye ederim yaniyerimseniben
kızlar fotograf çekemedim ama avonun far away kremini kullanıyorum, hediye gelmişti fiyatını bilmiyorum ama elde yağlı bir his bırakmıyor, çok seviyorum ben, kokusu da hoş zemuszemus
avonun el kremlerini çok övüyolar zaten,ama markaya karşı antipatim olduğu için denemedim tuçem:sinifsinif:
yanlıs mı okudum 110 mu fiyatı asom kafamçokkarıştı vay anası sasırdım :1shok:
ve 3 sene önce düşün:nazar:

avonun el kremlerini çok övüyolar zaten,ama markaya karşı antipatim olduğu için denemedim tuçem:sinifsinif:

Canım kesinlikle avona benim de antipatim var ama kremleri ve parfümleri hiç fena değil kaydirigubbakcemile2

34839115.johnson-s-baby-neutrogena-el-kremi-parfumlu-56-ml.jpg

Ben de Neutrogena kullanıyorum ASOM..çok memnunun tavsiye ederim...10.TL civarında fiyatı da...hatta ayak kremim de bu marka...yerimseniben

ST31872BR.JPG

kışın soğuk havalarda imdadıma bu krem yetişir.

ama normalde çok sertleşmediği için kokusunu beğendim için bunuda kullanırım.

arko_16.jpg

bizde arkodan vazgeçemeyenlerdeniz annem klasık arkocu bende boğurtlenliyi seviyorum

kızlar yağlı hissi bırakmayan sıkılaştırıcı bi krem var mı önerebileceğiniz??

[
benim kremimde d olive kokusuna bayılıyorum. çok hafif ve zeytinyağlı daha ne olsun ..

Canım kesinlikle avona benim de antipatim var ama kremleri ve parfümleri hiç fena değil kaydirigubbakcemile2
haklısın canım ben kullanmadım ama sıkan arkadaşlarım süper kokuyoduyerimseniben
34839115.johnson-s-baby-neutrogena-el-kremi-parfumlu-56-ml.jpg

Ben de Neutrogena kullanıyorum ASOM..çok memnunun tavsiye ederim...10.TL civarında fiyatı da...hatta ayak kremim de bu marka...yerimseniben
annemde bu markanın el ve ayak kremlerini kullandı ablacım başarlı gerçekten
eczane ürünü,süper bi kremdir bu isabetli bi seçimvereliniortak
kızlar yağlı hissi bırakmayan sıkılaştırıcı bi krem var mı önerebileceğiniz??
canım hiç sevmem krem sürmeyi,heves eder alırım ama sürmem sürekli:umursamaz:niveanın bu kremini kullanmıştım tabi tam bitirmedim:)ama buda güzeldir
288-420-large.jpg

ellerim kurumaz benim fazla kışın bazen kullanırım soğuklarda genelde avonun gliserinlisi evde olur zaten.
ilaç firmaları bırakıyor arasıra hastaneye numuneler neutrogena falan. bir de bepanten çok iyi geliyor ellere.

_AsO__ [B .!.:
canım hiç sevmem krem sürmeyi,heves eder alırım ama sürmem sürekli:umursamaz:niveanın bu kremini kullanmıştım tabi tam bitirmedim:)ama buda güzeldir[/B]
288-420-large.jpg
canım bende aynen hiç semem:umursamaz: pek ihtiyacımda yok ama arada bir kullanmak için şöyle hafif birşey alayım diyorum teşşekkür ederim ilgin içinopuyorumnanaktan

ellerim kurumaz benim fazla kışın bazen kullanırım soğuklarda genelde avonun gliserinlisi evde olur zaten.
ilaç firmaları bırakıyor arasıra hastaneye numuneler neutrogena falan. bir de bepanten çok iyi geliyor ellere.
evet bepanten çok iyi eller için.doktor bir aile dostumuz var o hep onu kullanır ve tavsiye eder
canım bende aynen hiç semem:umursamaz: pek ihtiyacımda yok ama arada bir kullanmak için şöyle hafif birşey alayım diyorum teşşekkür ederim ilgin içinopuyorumnanaktan

işte bende senin gibiyim aynıkaydirigubbakcemile5o arada birler için edin bitane,ayrıca ardayasbunun dediği gibi bepantende kullanabilirsin canım

:eek: toprağım bende EXCİPAL LİPO kullanıyorum çok memnunum.
Ellerim çok kuru normalde ama bu krem çok iyi geliyor.:lepi:

MEKDL020ZYT0004.jpg

:lepi: Bu kreme deli oluyorum.!! Özellikle gece yatmadan önce sürüp ellerime eldiven geçirdiğim zaman sonuç mükemmel.!

Ayrıca, bir kadının yaşını alenen belli eden tek uzuv ellerdir. Bu yüzden ellerinizi her daim bakımlı tutmak sizi genç gösterecektir :KK66:

Neutrogena, el bakım kremleri konusunda devrim yarattı. Yaşlanma etkilerine, özellikle yaz aylarında oluşan lekeler vb. yıpranmalar için hihoyyyt

041408-neutrogena-norwegian-formula-age-shield-hand-cream.jpg

Günlük kullanım için gözdem ise:lepi:;

neutrogena-004.jpg

Ayrıca el kremini yanımdan ayırmam. Günün her vakti ellerim kremlidir boş durduğum an ellerimi kremlerim. Bu hem yıpranmasını önler hem de gün içinde ellerimle temas halinde olan kimyasalların etkisini azaltır. Ayrıca kahve telvesi muhteşem bi çözüm. :yerimseniben

X