Kullandmz el Kremlerini Paylaalm(resimli)

her türlü nemlendiricide kesinlikle neutrogena..şiddetle tavsiye edilir..

Ben el kremı olarak l'ocıtane kullanıyorum fıyatı 45 tl bıde cok methııını duydugum ıcın arko aldım bÖĞÜrtlenlı arada onuda kullanıyorum ODA 3 TL ama locıtane den Çok memenunum bır ara resımlerını eklerım gercı ewe bıraz daha bakmam gerek kesın daha wardır el kremım ama sÜreklı kullandıklarım bunlar

Bu kremi tek geçerim Eskiden avon kullanıodum Elleri acayip çatlayan bi arkadaş almış önce bundan Sonra ben de aldım özdilekten Orda 2si 5 tl kampanya oluo sadece orda ama:eek:lmaz: İşte kız hiçbi kremden bu kadar memnun kalmadım diodu Haklıydı sürdüm ellerimi yıkasam dışarı çıkıp akşama kadar gezsem bile ellerim hala yumuşacıktı ve üstüne üstlük gül kokuolardı mis gibiopuyorumnanaktan El vücut kremi var meyveli arkonun onu yüzüme kullanıyorum arada Annem şeftali mi yedin diyo sırnaşık şey Arkonun asıl el kremi bu arkadaşlar O meyvelilerin etkisi geçio bunun yumuşaklığı geçmio Deneyin aradaki farkı görün Pişman olmazsınızkaydirigubbakcemile5
124491.jpg

Son düzenleme:
o kadar güzek yazmışsın ki denemek istedim canım peki bunun büyük boy olanı yok mu hep böyle küçük tüp şeklinde mi var?:)

o kadar güzek yazmışsın ki denemek istedim canım peki bunun büyük boy olanı yok mu hep böyle küçük tüp şeklinde mi var?:)

Dene tatlım Malesef büyük boy oalnı yok Hep tüpÇok üzgünüm çoook

kızlar neutrogena nın el kremini aldı mükemmel ötesi nemlendiricileri harika

pdhemphandprotector.jpg

Nemlendirme bakımından daha iyi bir krem olmadığı konusunda iddialıyım. =)
Zaten Body Shopun en çok satan el kremi. Kokusu ağır ama bana güzel geliyor. Kenevirli.

Ve son 1 haftadır sırf kokusu için bu Arkonem'i kullanıyorum. Bağımlı oldum galiba kokusuna...Fındık Vanilya.

19736752.jpg

detlikız hanı şu arko nun gliserinli el kremı varya o nasıl kkokuoo bn kokuyada önm veryrmda: ):):)

el kremi görevinin yanında tırnak bakımıda yapıyor..:asigim:

detlikız hanı şu arko nun gliserinli el kremı varya o nasıl kkokuoo bn kokuyada önm veryrmda: ):):)

ben aldım canım beğendim kokusunu ama sen yine de gittiğinde kapağını açıp kokla bencekaydirigubbakcemile5

ewet kızlar bende ekledım sonunda kremlerımı sırasıyla ılk neutrogena güzel bır krem ama harıka degıl fiyatı 12tl 2 krem cire aseptine cılt kremı fakat ben ellerıme kullanıyorum sadece o anlık bır nemlendırme sağlıyo fiyatı 10tl 3 kerm locitan'e harıka bır krem hergun kullanırım gunde bır kaç sefer ellerı anında yumusacık yapar we gun boyu nemını kaybetmez lımon kokuludur fiyatı 45 tll dıerı stokolan dıe bır marka 9 tll ama tek kelıme ıle cok kötu bır krem sadece suruldugu anlık etkısı birde arkonem war bulamadıgım ıcın eklemedım zaten 3 tll we sadece kokusu ıcın de olsa alınır yagnı

X