Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü kumral elde ettim (resimli)

ben en son saçımı garnier fındık kabuğu+koyu sarı ile boyadım saç rengim açıldı ama kırmızılık hafiften var. şimdi de 7.1 küllü kumral ve 8.0 koyu sarı ile boyamak üzere aldım boyalarımı bunun içine kızıllık gidericiden katmalı mıyım? katmalı isem ne kadar katmalıyım doğal çok açık olmayan küllü bir renk istiyorum buğday tenliyim nasıl olur acaba? saçlarım omuzlarımda ve çok sık değiller!

hep turunculuklardan rahatsız biri olarak. düzenli bir şekilde küllü kumral boyaya igora 0.22 koyarak küllü kumralı elde ettim.
genelde 9luk oksidan
küllü koyu sarı
ve bir işaret parmağı boyunda igora 0.22 sıktım
ne kadar 0.22 koyarsanız o kadar koyulaşıyor. bu yüzden küllü kumral eldetmek istiyorsanız koyu sarı, koyu küllü sarı gibi boyaların içine katarsanız daha açık ve soft renkler elde edebilirsiniz
.............

Canim guzel renk saglamissin. Bu renk icin ugrasmayanlar ne kadar zor olduğunu bilmezler. :) benim savim suanda koyu kullu kumral ama sadece aksam isiginda yani ev isiginda koyu kullu kumral duruyor gun isigindaysa icinde dorelikler oluyor. Bende igora turuncu azaltici alicamda boyayi ne marka alsam karar veremedim. Koleston naturals serisinden kullu kumral almayi düşünüyorum sence nasil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hep turunculuklardan rahatsız biri olarak. düzenli bir şekilde küllü kumral boyaya igora 0.22 koyarak küllü kumralı elde ettim.
genelde 9luk oksidan
küllü koyu sarı
ve bir işaret parmağı boyunda igora 0.22 sıktım
ne kadar 0.22 koyarsanız o kadar koyulaşıyor. bu yüzden küllü kumral eldetmek istiyorsanız koyu sarı, koyu küllü sarı gibi boyaların içine katarsanız daha açık ve soft renkler elde edebilirsiniz
.............

Uclarinada sari balyaj attirmak istiyorum. :)

iyi akşamlar saçım tam olarak 8.77 tarcın bakır 1 aydır bıyanmıyor orijinal sacıma dönmek istiyorum yani koyu küllü kumrala.forumu inceledim ve vital 7.1 küllü kumral aldım oksidan kremin volümünü konusunda yardımcı olabilir misiniz.. bir de igora 0.22 turuncu azaltıcı kullanmasam saçımda turunculuk kalır mı veya yeşillik oluşur mu :44::KK43:

Ben kulluyu tutturamamistum kuaforde.. Umarm basarili olursunuz oldiesbutgoldies

Ya bana yardımcı olun kızlarrrr

Bence olabilir boya alip denemelisin. Ben bioblas sayesinde kurtuldum. Dedigin rengi tam bilmiyorum ama bende sacima acici sürmüştüm tupturuncu olmustu bi kac kkez nevacolorun kullu renkkerine boyadim bi kac kez dedigim 2-3 kez bir kerede koleston yapmistim en son bioblas taki rengi cok begenip aldim neredeyse birebir tuttu.

X