Küllü kumral saç boyaşı

seheryeli1

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2011
55
17
Küllü kumral rengini iyi veren saçlari nnispeten az yıpratan besleyen bir saç boyası önerir misiniz.Daha önce Palette Garnier Koleston 7.1 denedim saçlarımda çok dökülme oldu.

Küllü kumral rengini iyi veren saçlari nnispeten az yıpratan besleyen bir saç boyası önerir misiniz.Daha önce Palette Garnier Koleston 7.1 denedim saçlarımda çok dökülme oldu.
IMG-20180628-WA0014_edit_2184491092981773.jpg
Merhaba biomegicti sanırım ismi o markanin küllü kumraliyla boyamistim, zemin açıkti tabi ama küllü renkler çabuk akıyor yine akmışti, hepsi akıyor bu arada söylediğim boya amonyaksiz dökülme konusu için detay vermiş olayım :)

Eki Görüntüle 3283653 Merhaba biomegicti sanırım ismi o markanin küllü kumraliyla boyamistim, zemin açıkti tabi ama küllü renkler çabuk akıyor yine akmışti, hepsi akıyor bu arada söylediğim boya amonyaksiz dökülme konusu için detay vermiş olayım :)
Yaa bu rengi nasıl tutturabilirim ☹️ turunculuk mevcut şuan saçımda ozellıkle diplerde kızıllık turunculuk var😪

Yaa bu rengi nasıl tutturabilirim ☹️ turunculuk mevcut şuan saçımda ozellıkle diplerde kızıllık turunculuk var😪
Turunculuk açılarak kayboluyor :KK43: yani saçı biraz daha açmak akıtmak rengi lazım aslında :/ ya da bi iki ton daha koyu küllü bir renkle boyamak lazım

X