Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü saç isteyenler(resimli)

sifam20

Hassas Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2015
231
433
Hanımlar ben saçlarımı lorealin 8.1 ve 9.1 boyasıyla karıştırıp boyuyorum içine su saç kremi + yağ koydum resimdeki gibi bi renk oldu bi nebze düzeldi ama gündüz odada karamelimsi duruyor boyaya gümüş boya eklemeyi düşünüyorum deneyen var mı? bugün mor şampuan aldım umarım biraz kırar boya değiştirmek istiyorum aslında sizin kullandığınız markalar neler küllü boyada? Bide boyayı küllü hale getirmek için neler yapıyorsunuz el ele verip şu kül rengini elde edelim lütfen:dua::KK15:

Eklentiler

• 1477643465105.jpeg
    1477643465105.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 212
Çok teşekkür ederim kızlar hepinize :) uçlarım öyle evet Ama diplerim bir iki ton düzeldi sadece derdim diplerimle :KK43:

Bende 7.1 ile küllü renk yapmıştım.8.1 denemedim ama 8.0 palette rengi çok hhhoş..8.1 içine gümüş koyarken çok dikkat et bir iki sigara ucu kadar yani 2 çay kaşığı ama tavsiyem koymamak sacini yesertebilir yada matlastirabilir bu halide güzel

Bende 7.1 ile küllü renk yapmıştım.8.1 denemedim ama 8.0 palette rengi çok hhhoş..8.1 içine gümüş koyarken çok dikkat et bir iki sigara ucu kadar yani 2 çay kaşığı ama tavsiyem koymamak sacini yesertebilir yada matlastirabilir bu halide güzel
Mor şampuan baya iyi geldi bidaki sefere boyaya mor şampuanın saç kremini koyucam tavsiye ederimm

X