Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü saç neden turuncu olur? İgora da işe yaramadı(Resimli)

sweetmarbling

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2016
78
21
Arkadaşlar merhaba ben bir hata yaptım 15 gün önce, kolestonun 8.1 küllü kumral rengini aldım tüm saça uyguladım ama çıkan sonuç çiğ bir dore turuncumsu bakırımsı ne olduğu bellisiz bir renk. Amacım saçımı biraz açıp küllü doğal bir kumral yapmaktı.

Forumları karıştırdım biraz ve igora royal 0.22 turuncu azaltıcısını aldım. Bugün tekrar 8.1 koleston aldım içinede igoradan bir fındık kadar koydum ve tüm saçları tekrar boyadım. Sonuç yine aynı renk tekrar turuncuları canlandırmaktan başka bir şey olmadı. Saçımı yıprattığıma mı yanayım saçımın turuncusuna mı ?

Ne yapabilirim şu çiğ görünümden uzaklaşmak için? Fotoğrafları aşşağıda saçlarımın yardım edebilecek var mı acil lütfen... :KK43:

Eklentiler

• 20160401_110036-1.jpg
    20160401_110036-1.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 1.389
  • PicsArt_04-09-08.52.44.jpg
    PicsArt_04-09-08.52.44.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 564
canım ilk boya öncesi saç rengin koyu imiş galiba. saç rengini açmadan kumral rengi tutturmak zordur. hatta olmaz diye biliyorum. küllüyü koyu renk üstüne boyarsan sonuç kahve olur zaten. saçı önce dore tonlarında açıp sonra küllü tonla pigmentasyon yapabilirsin. bende cok uzman değilim ama kendimde deney yapıyorum :) boyama öncesi muhakkak bir tutamında dene boyayı.

canım ilk boya öncesi saç rengin koyu imiş galiba. saç rengini açmadan kumral rengi tutturmak zordur. hatta olmaz diye biliyorum. küllüyü koyu renk üstüne boyarsan sonuç kahve olur zaten. saçı önce dore tonlarında açıp sonra küllü tonla pigmentasyon yapabilirsin. bende cok uzman değilim ama kendimde deney yapıyorum :) boyama öncesi muhakkak bir tutamında dene boyayı.saça cila atman lazım galiba çiğlikten kurtulmak istiyorsan.

canım ilk boya öncesi saç rengin koyu imiş galiba. saç rengini açmadan kumral rengi tutturmak zordur. hatta olmaz diye biliyorum. küllüyü koyu renk üstüne boyarsan sonuç kahve olur zaten. saçı önce dore tonlarında açıp sonra küllü tonla pigmentasyon yapabilirsin. bende cok uzman değilim ama kendimde deney yapıyorum :) boyama öncesi muhakkak bir tutamında dene boyayı.

evet atıcam ama diplerde olduğu için korkuyorum mora çevirmekten :KK43:
araştırdığım kadarıyla ıgora 0.22 den az bir miktar koyup, biraz %9 oksidan, su ve saç kremi ile hızlı yapmak gerekiyormuş

herhangi bir markanın gümüş rengi boyasını alıp %6lık oksidanla boyayabilirsin internetten araştır daha net bilgiler bulabilirsin :KK49:

X