Saç Rengi ve Saç Boyama Sari sac icin açıcı kullandim turuncu ve sarı

Irenasun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2018
198
40
34
Merhaba kizlar sacimin sadece diplere ve 5 cm 6 cm asagisina açıcı kullandm yikadim sonra 121 loreal arti turuncu azaltici igora 0.22 koydum duzeldi gibi ama en alt kısımları turuncumsu simdi cok acik sari oldu bunu ben acil koyu yapmak jstiyorum kullu acik kumral olsun en azindan bir tik koyultsun yesermeden nasil yapabilirim bunu ustune o kisimlari boyasam olurmu kac numara boyasam birde dier sorum
Arti mor sampuanda kullandm ama sonuc turuncumsu ama ustleride acik sari fazla sari cila yapsam yeşil olurmu cila yaparkenda kac numara boya kullanmak lazm yesermemesi icin
Kafam karışık acil yazin lütfen

turunculuk varsa küllü açık kumral yeşerme yapmaz turunculuğu kapatır. ama çiğ sarı civciv sarısı gibi tuhaf bir sarıysa o boyayı cila niyetine kullanman daha risksiz sonuç verir

turunculuk varsa küllü açık kumral yeşerme yapmaz turunculuğu kapatır. ama çiğ sarı civciv sarısı gibi tuhaf bir sarıysa o boyayı cila niyetine kullanman daha risksiz sonuç verir
Acik sari oldu üstleri en alt kisimlaru turuncu 6.1 mi alsam kapanır mi acaba yesil olurmu yada 7.1 ustlerr cuvciv sarisi gibi koyultmm lazm cila nasil yapucm yada kac numara olsa kapatr

X