kurabiye suratlı kızım.... Göknil'imin doğum hikayesi.....

ayy cnm allah analı babalı büyütmek nasip etsn inş.
hamile resimlerini görüyordum.
darısı bnm gibi bekleyenlerin başına inş.

ayyy çok datluymuşşş yaaa,,,maşşallhh canım ,,tebrikler,,,daha birkaç önce çek giyin bölümünde resimlerine bakmıştımm,,,demek doğurdun haaa,,,Allah hayırlı etsin bebişinizii,,,darısı bizlereeee

Allah Analı Babalı Büyütsün İnşallah:KK71:
Maşallah Prensesine Canım:KK69:
Rabbim Cümlemizede Böyle Kolay Doğum Yapmayı Nasip Etsin:KK70:

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. meleğimin adı göknil... bide içte dikişim yok şükür, sadece dışta var. zaten yavaş yavaş düzeliyoruz çok şükür. allahım hepinize inşallah böyle doğum nasip eder.

aaaa canım doğurdunmu sen..bana sorup duruyordun nasıl olacak dikişti bilmem ne sancı diye..bak oldu bitti bile..ne mutlu normal ve kolay olmuş..Allah bağışlasın cnm çok şaşırdım valla görünce :))

aaaa canım doğurdunmu sen..bana sorup duruyordun nasıl olacak dikişti bilmem ne sancı diye..bak oldu bitti bile..ne mutlu normal ve kolay olmuş..Allah bağışlasın cnm çok şaşırdım valla görünce :))

oldu valla canım ya. bu gece 00:40 da 1 hafta olucak bile. allahıma şükürler olsun ki çok kolay oldu. hiç zorluk çekmeden. allah herkese böyle doğum nasip etsin.

oldu valla canım ya. bu gece 00:40 da 1 hafta olucak bile. allahıma şükürler olsun ki çok kolay oldu. hiç zorluk çekmeden. allah herkese böyle doğum nasip etsin.

Ay ne guzel anlatmıssın valla banada bı rahatlama geldı bakalım bızım melek nasıl gelıcek..Buarada epidurel normal dogummu oldu..:KK66:

Ay ne guzel anlatmıssın valla banada bı rahatlama geldı bakalım bızım melek nasıl gelıcek..Buarada epidurel normal dogummu oldu..:KK66:

evet canım 5 cm den sonra epidural uygulandı. anca okadar dayanabildim :))))))))))))))))) kesinlikle rahat bir yöntem. tavsiye ederim.

evet canım 5 cm den sonra epidural uygulandı. anca okadar dayanabildim :))))))))))))))))) kesinlikle rahat bir yöntem. tavsiye ederim.

cok arastırıyorum heyecan arttıkca bende epidurel normal dusunuorum ama rısklerındende korkuyorum.Bakalım neolucak bahtımıza :):KK66:

prensesimiz geliyor demissinizya... acayip gözlerim doldu:KK43: cok tatli bebeginiz var Allah anali babali büyütsün insallah:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Maşallah Rabbim analı babalı büyütsün . .
Ne güzel rahat bir doğum geçirmişsiniz .Allah bizlerede nasip etsn :KK69:

maşallah ömrü de yüzü kadar güzel olsun inşallah..anne olmak müthiş bir şey..son 2 yıldır her an yaşıyorum bu duyguyu..

ne kadar güzel bir doğum olmuş.Rabbim bana da nasip etsin inş.Okurken gözlerim doldu valla.İsmide çok güzel prensesinin.Hayırlı evlat olur inş.Rabbim analı babalı büyütsün inş.:nazar:

herkese merhaba kızlar....

2 gün aradan sonra yine kadınlar kulübündeyim. bir ara doğurup geldim yani :)))) ah kızlar okadar güzel okadar hızlı ve okadar kolay bir doğumum oldu ki..... allahım hepinize böyle kolay bir doğum nasip eder inşallah.... şimdi başlayayım anlatmaya.......

bu güzel serüvenimiz 2010 mart ayında başladı. ilk denememizde çok şükür allahım meleğimizi bize nasip etti. 6 aya kadar çok güzel bir hamilelik geçirdim. son üç ay erken doğum riskinden yatarak geçti. 07.12.2010 sabahı annemin arkadaşına kahvaltıya davetliydik. gittik kahvaltımızı yaptık, kahvelerimizi içtik, ordan kalktık bazı işlerimizi hallettik, ordanda eve döndük. ama o gün herzamankinden farklı bir gerginlik vardı üzerimde. annemlerin evi 4.katta ve asansör yok. hamileliiğim boyunca gık demeden kullanmıştım o merdivenleri. fakat o gün çıkarken kendimde bir yorgunluk hissetmiştim. evde yine internetin başında dinlenirken anneme dedim biraz yatayım bugün kendimi bi garip hissediyorum. yaklaşık 1 saat kadar uyudum. uyandığımda sol tarafım inanılmaz ağrıyodu. tuvalete gittim geldim biraz hafifledi. derken eşimle babam geldi yemek yedik. bende bi gariplik var ma sürekli belim ve kasıklarıma ağrı giriyo aynı adet sancısı gibi. saat 9 a kadar takip ettim her 10 dk da bir gelen bi ağrı olduğunu fark ettim. hemen doktorumu aradım dedim böyle böyle... oda ılık bir duş alıp dinlenmemi ve yalancı sancı olabileceğini söyledi... eğer devam ederse veya herhangibir işaret suyun gelirse hemen beni ara dedi. bende girdim banyomu yaptım, abdestimi aldım, giyindim... gittim salona bizimkilerin yanına herkes yüzüme bakıyo nasılsın diye... bende iyiyim ama ağrılar her 10 dk da bir gelmeye devam ediyo dedim. oturdum saçımı tararken birden ılık bişiler geldiğini hissettim ve annemle koştuk banyoya... bi baktık kanlı akıntı gelmiş ama baya bi gelmiş ıslatıcak kadar.... annem bebek geliyo diye koşuşturdu içeriye. hemen eşim geldi noldu diye bende prensesimiz geliyo sanırım dedim. hemen doktorumu aradık bizi doğum yapacağım hastaneye yönlendirdi. annemlerle gitik hastaneye çatı muaynemi yaptı ebeler bide ne desinle 2 cm açılmışım bile.. dediler seni salmayız hemen yatışını yapalım dediler. biz şok olduk tabi eve döneriz diye düşünüyoduk. neyse yatışım oldu bi baktım bi hemşire geldi lahmanını yapalım dedi. ben yine şok... lahmanı yaptılar tuvaletten çıkamadım 15 dk. işimi bitirdim hadi gidiyoz dedi hemşire kataterini takalım damar yolunu açalım dedi. ben bi garip oldum. okadar hızlı gelişiyoduki herşey anlatamam. serumumu bağladılar. arkadan anestezi uzmanı geldi. muhabbet ederek epiduralim takıldı ama ilaç verdirmedim. sancılara dayanabiliyodum çünkü. beni sancı odasına aldılar nst ye bağlandım derken doktorum geldi... bende bir rahatlama tabi... hemen nekadar açılmışım diye kontrol etti 3 cm olmuşum. bu arada ağrılarım yoğunlaşmaya başladı ilacı verdiler. 10 dk sonra rahatlama oldu. doktorum 15 dk sonra yine geldi muayne etti 5.5 cm olmuş açılmam şok olduk hepimiz. 20 dk sonra tekrar kontrol açılmam 7 cm!!!!!! beni hemen yan taraftaki doğumhaneye aldılar. saat 23.30 du. biraz muhabbet biraz ıkınma derken saat 00.40 bebeğim kucağımdaydı. hayatımda tarif edemiyceğim bir duyguydu. bukadar kolay nasıl olmuştu. bukadar çabuk bebeeğim nasıl doğmuştu. annem ve eşim doğum sırasında hep yanımdaydı. eşim kameraya çekiyordu annemse başımı okşaya okşaya..... tarif edilemez yoğun duygularla bebeğimin o güzel yüzünü izleyerek dikişlerim atıldı ve odama çıkarıldım. tabi bütün sülale odamda ve herkes şaşkın mutlu......... nasıl bukadar hızlı oluvermişti herşey???? derken 3. günüm kızımla... geceleri gıkı çıkmadan her 2 saatte bir uyanım beni sömürüyo :))))) nasıl emiyo kuşum anlatamam size. maşallah kuzucuğuma.... şimdi uyuyo yanımda. meleğim.... kokusu bakışları nasıl bir duygu bu.... allahım isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu.... şimddilik bukadar kızlar uyanıyo fıstığım... meme vakti....Eki Görüntüle 113348

ayyy süper oyuncak gibi bu fıstık..benmde çok az kaldı artık 20 günüm varr planlı sezeryan olcak mecburen ama...çok sevndim hamileliğini hatırlıorum senin yazışmıştık baya..allah analı babalı büyütsün inşallah sizinle birlikte uzun sağlıklı bir ömür versin prensese..darısı bize:):nazar:

Hayırlı evlat olsun, sağlıklı mutlu huzurlu bir yaşam nasip etsin Rabbim. Gözünüz aydın.

çok sağolun kızlar. allah isteyen herkese kolay doğumlar nasip etsin inşallah....

X