Kurban a ıki ay kaldı... 2 ayda 10 kılo vermek ısteyenler ...ben burdayım

Günaydın kızlar ilk ben bildiriyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

71.5 kg.yum. 60-62 arası olmak istiyorum. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye çalışıyorum. Haşimato tiroit hastasıyım yani yavaş veriyorum.

Hergün ilaç içiyorum oruç tutmuyorum.
Kahvaltı 7.30: peynirli yumurta tereyağda yapılmış
Bol domates salatalık taze biber
peynir, zeytin, iki lokma süt kaymaklı bal,
Şekersiz çay, 1 dilim tam buğday ekmeği

Ben kahvaltıyı çok seven biriyim. Tıka basa yerim. Güne iyi başlayım diye. Diğer öğünleri daha hafif yerim şimdilik böyle canlar

Tamam elavinya ve benben ..... ben sizin için özveri ile defterime yazıyorum başlangıç kilolar inizi ... katılmak isteyen varsa haftaya kızlar kilolar inizi alayım lütfen :)

Ben kahvaltıyı çok seven biriyim. Tıka basa yerim. Güne iyi başlayım diye. Diğer öğünleri daha hafif yerim şimdilik böyle canlar

Çok iyi canm... kahvaltı çok önemli zaten... ama bende tek kahvaltı yapmayı sevmiyorum o yüzden hafta ici eşim evde yokken nadir kahvaltı yaptığım genelde sabahları ceviz falan yiyerek gecistiriyorum. Sıcakta bişey de yenmiyor aslında .öğlen karpuz falan aksam da ne yaparsam eşimle yiyorum. Hergün değişiyor düzenli bir beslenme alışkanlığım yok yani maalesef .

Çok güzel ... kahvaltı en önemli öğün zaten canm...

Sağol cnm. Kahvaltıyı atlama bence ben atlayınca öğleye ve akşama saldırı yorum.
Spor yapıyor musunuz kızlar?

Hepinize günaydın! Ben de Kurban Bayramı'na kadar 9 kilo vermek istiyordum. İddiaya girdim arkadaşla hem. 54.4 ile başladım geçen pazar. Ben pazar günleri tartılıyorum ama pazartesiye de kaydırırım dert değil. Dün tartıldığımda 54'tüm. 400 gr... Yeterince hızlı değil hedefe göre :) Beni de aranıza alır mısınız? :) bu arada 25 yaşındayım. Boyum da 1.50. Bu arada sabah 5.30 da kalkıp 6 km yürüdüm. Sabah kahvaltımı da yazayım: diyet omlet, şekersiz çay, bol yeşillik domates salatalık.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hepinize günaydın! Ben de Kurban Bayramı'na kadar 9 kilo vermek istiyordum. İddiaya girdim arkadaşla hem. 54.4 ile başladım geçen pazar. Ben pazar günleri tartılıyorum ama pazartesiye de kaydırırım dert değil. Dün tartıldığımda 54'tüm. 400 gr... Yeterince hızlı değil hedefe göre :) Beni de aranıza alır mısınız? :) bu arada 25 yaşındayım. Boyum da 1.50. Bu arada sabah 5.30 da kalkıp 6 km yürüdüm. Sabah kahvaltımı da yazayım: diyet omlet, şekersiz çay, bol yeşillik domates salatalık.

Yazmayı unutmuşum. Ayrica kahvaltıda 1.5 dilim ekmek yedim.

Günaydın canm hoşgeldin aramıza...

Hoşbulduk canım :) yolumuz açık olsun.

Diyet omlet nasıl cnm?
6 km yi koşu bandında mı yürüdün? Ben 3 km den fazla dayanamıyorum da bantta

Kızlar benimde başlangıç kilom 69.100 hedefim de kurbana 60 olmak inşallah .... sizinle birlikte bu mutluluğu yaşayacağım a inanıyorum ben😊

7aydir diyet yapiyorum 210gündür 2ay tartim yoktu ama sonrasi hergün tartilirim catliyorum yoksa motive azalio diokar ama ben vermesemde mutlu olmaktan artik cünkü diyet öncesi 15yil hic tartilmamistm düsünebiliyormusunuz sonuc iste 160da actm gözümü ideal kg mada gelsem hergun tartilcm artikm

Bende geldim :) 164 boy 73 kilo hamile kalmaya çalışan birisi olarak 10 vermek kulağa çok hoş geliyor :)
inş hepberaber kurtuluruz kilolarımızdan

7aydir diyet yapiyorum 210gündür 2ay tartim yoktu ama sonrasi hergün tartilirim catliyorum yoksa motive azaloluyorum ama ben vermesemde mutlu olmaktan artik cünkü diyet öncesi 15yil hic tartilmamistm düsünebiliyormusunuz sonuc iste 160da actm gözümü ideal kg mada gelsem hergun tartilcm artikm

Canm kesinlikle tartilmak beni de motive ediyor . Eksik 100 gr bile görsem o bana iyi gelio fazla çıkarsam o gun cok daha dikkatli oluyorum. .

Kızlar kahvaltı mm
bir adet akıtma diyoruz biz Biliyormusunuz bilmiyorum :) ondan yedim
domates salatalık
ceviz
karpuz
ve peynir yedim...
sanırım bu bana aksama kadar gider öğlen de yediğimi yazacağım kızlar

Diyet omlet nasıl cnm?
6 km yi koşu bandında mı yürüdün? Ben 3 km den fazla dayanamıyorum da bantta

Canım diyet omlet taktım adını ben. Un yok süt yok sadece rendelenmiş peynir, yumurta ve istediğin kadar yeşilliği karıştır yapışmaz tavada pişir. Ben çok çok az yağ koyuyorum dibine ama cidden az. Lezzetli, doyurucu ve hafif oluyo. Canım bende yürüyüş bandı yok dışarıda yürüyorum. 1 saat falan sürüyo işte çok hızlı değilim. Belki yürüyüş bandında hızlısındır ondandır.

Kızlar kahvaltı mm
bir adet akıtma diyoruz biz Biliyormusunuz bilmiyorum :) ondan yedim
domates salatalık
ceviz
karpuz
ve peynir yedim...
sanırım bu bana aksama kadar gider öğlen de yediğimi yazacağım kızlar

Akıtma krep gibi bişey mi canım içine bişeyler dürülüynor?

Canım diyet omlet taktım adını ben. Un yok süt yok sadece rendelenmiş peynir, yumurta ve istediğin kadar yeşilliği karıştır yapışmaz tavada pişir. Ben çok çok az yağ koyuyorum dibine ama cidden az. Lezzetli, doyurucu ve hafif oluyo. Canım bende yürüyüş bandı yok dışarıda yürüyorum. 1 saat falan sürüyo işte çok hızlı değilim. Belki yürüyüş bandında hızlısındır ondandır.

Ben hep tereyağlı yapıyorum çok seviyorum yumurta. Dışarıda yürümek daha güzel. Benim iki küçük oğlum var, uyutunca onları banda çıkıyorum tempolu 3 km falan yürüyorum bazen 2 ya da 2.5 da oluyo

X