Kürtaj sonrası adet ne zaman olunur

elvan56

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2022
2
0
21
Kızlar 4 ocakta kürtaj oldum 1 ay 10 gün oldu dün gebelik testi yaptım 2. Çizgi çok silik bir çizgiydi acaba hamilelik hormonu devam ettiği için mi öyle oldu yoksa tekrar bir gebelik mi oluştu korunmuyoruz ne zaman kan testi vermeliyim

Kızlar 4 ocakta kürtaj oldum 1 ay 10 gün oldu dün gebelik testi yaptım 2. Çizgi çok silik bir çizgiydi acaba hamilelik hormonu devam ettiği için mi öyle oldu yoksa tekrar bir gebelik mi oluştu korunmuyoruz ne zaman kan testi vermeliyim
Kürtaj sonrası 3 ay korunma lazım diye biliyorum. Bana öyle demisti Dr rahmin toparlanması icin. 15 yıl önceydi değisti mi bilmiyorum.

Kürtaj sonrası 3 ay korunma lazım diye biliyorum. Bana öyle demisti Dr rahmin toparlanması icin. 15 yıl önceydi değisti mi bilmiyorum.
Doktorum 1 ay adet gör sonra hamile kalabilirsin demişti benim 40. Günüm daha adet olmadım korunmaya gerek duymadım ama biraz da endiseliyim

Doktorum 1 ay adet gör sonra hamile kalabilirsin demişti benim 40. Günüm daha adet olmadım korunmaya gerek duymadım ama biraz da endiseliyim
Artık kan testi zamanı gelmiş verin çıkar zaten. Hatta kese bile gözükür. Ben 41. Günde gitmiştim. Herşey netti.

Beta yüksekten düşüyorsa hemen sıfırlanmıyor. Benim çok uzun sürmüştü sıfırlanması, haliyle çift çizgi de çıkıyor hep.

Canim senin icin tahlillerime baktim benim 8 haftalik gebeligimde kurtajdan 23 gun sonra kan vermisim ve 6 cikmis. Umutlandirmak istemem ama hamile olabilirsin

Benim 140dı iki hafta önce bugün 23 düşer artık demi tekrar kan verip durmama gerek var mı sizce artık

Doktor söylemişti bana vermem gereken zamanları birlikte takip etmiştik betayı. Siz de doktorunuza danışarak ilerleyin isterseniz. Bir an önce tamamen düşsün inşallah. 🤲🏻

Canım hiç sıkma güzel canını çünkü aynı şey benim de başıma gelmişti. Kürtaj olduktan tam 2.5 ay sonra beta sıfırlandı bende. Rahimde benim biraz pıhtı kalmıştı doktor çok çekmemiş vakumla rahme zarar vermesin diye. 2.5 ayda anca sıfırlandı.

Dün bende kürtaj geçirdim bebeğin gelişimi durması sonucu banada 2 adet geçirip öyle gebelik dedi

Anladım canım çok geçmiş olsun benim de bir tane kürtajım var seni çok iyi anlıyorum o yüzden 26 kasımda kürtaj olmuştum 1 kere adet gördüm sonra tekrar hamile olduğumu öğrendim sağlıklı bir gebeliğin olur inşallah

Anladım canım çok geçmiş olsun benim de bir tane kürtajım var seni çok iyi anlıyorum o yüzden 26 kasımda kürtaj olmuştum 1 kere adet gördüm sonra tekrar hamile olduğumu öğrendim sağlıklı bir gebeliğin olur inşallah
Ne güzel sağlıkla gelsin , aynı durumu yaşamışız bende 9 haftalık düşük yaptım 6 haftaydı gelişimi , 4 şubatta oldu. Doktor 1 adet gör yeterli dedi inşallah tekrar olur

X