Kürtaj sonrası adet ne zaman olunur

Ne güzel sağlıkla gelsin , aynı durumu yaşamışız bende 9 haftalık düşük yaptım 6 haftaydı gelişimi , 4 şubatta oldu. Doktor 1 adet gör yeterli dedi inşallah tekrar olur
Banada 2 adet geçir dedi bende sonra hemen deneyeceğim psikolojim çok kötü ilk gebeliğimdi

Ama geçicek bu süreçte kendine çok iyi bak ilaçlarını dikkatli kullan ve sana tavsiyem folik asiti hiç kesme vücut hemen toparlıyor kendini

Ben 2 ay beklemedim 1 adet bekledim sadece o da enfeksiyon kapmamak içindi doktorum rahim kendini hazır hissetmezse hamile kalmazsın zaten demişti

İnşallah kendimi çok garip ve çok kötü hissediyorum ne denir bilmiyorum
Sizin şuanki durumunuz nedir nasıl geçti süreç
Ben 2 ay beklemedim 1 adet bekledim sadece o da enfeksiyon kapmamak içindi doktorum rahim kendini hazır hissetmezse hamile kalmazsın zaten demişti

İnşallah kendimi çok garip ve çok kötü hissediyorum ne denir bilmiyorum
Sizin şuanki durumunuz nedir nasıl geçti süreç
O süreç beni çok yıprattı ilk bebeğimdi kaybettiğim eşim de çok üzüldü fiziksel ruhsal yıprandık Şimdilik iyiyim çok şükür korunmayı bırakınca tekrar hamile kaldım ama bu sefer de bebeğimi tekrar kaybetmekten korkuyorum sürekli doktor bu durumun normal olduğunu söyledi önceki yaşadığımdan dolayı inşallah aynı şeyleri yaşamam tekrar

26 kasımda kürtaj oldum 23 aralık son adetim
İnşallah bir şey olmaz sağlıcakla devam etsin sağlıcakla doğsun
İlk gebeliklerde genelde yaşanması muhtemel diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum
Benimde son adet tarihim 5 ocaktı
6 martta kürtaj oldum yeni inşallah 2 adet sonrası bende yeniden istiyorum mayıs haziran gibi yeniden nasip olur umarım

İnşallah bir şey olmaz sağlıcakla devam etsin sağlıcakla doğsun
İlk gebeliklerde genelde yaşanması muhtemel diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum
Benimde son adet tarihim 5 ocaktı
6 martta kürtaj oldum yeni inşallah 2 adet sonrası bende yeniden istiyorum mayıs haziran gibi yeniden nasip olur umarım
Aminn inşallah canım 🙏🏻

Evet ilk gebeliklerde normal kabul ediliyormuş benim annemin de 1 kaybı olmuş ona benzemişim herhalde

X