Kürtaj sonrası adet olamama

melkemer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
24
7
31
Merhabalar 9 ocakta Kürtaj olmuştum.29 Mart Fakat hala adet olmadım.devlet hastanesi kadın doğum uzmanına gittim kan testi yaptirdi yeni gebelik yok diye bana adet söktürücü dupaston diye bı ilaç verdi 20 gün sonra gel dedi ilaclari kullanmama rağmen adet olmadım.sonra tekrar gittim bu kez farklı bı adet söktürücü ilaç verdi onu da kullan 16 gün sonra gel dedi.insallah rahimde yapışıklık yoktur dedi bu ilaçla.da olmazsan yapisikliktan şüpheleniyorum dedi.bende çok korkuyorum kizlar.eşimle özel e mı gitsem yapışıklik varsa tedavisi varmıdır kısırlıga falan yol acabiliyomus tedavi olunmazsa ama bende ne var bilmiyorum şuan benim gibi aynı durumu yaşayan var mı yazarsanız sevinirim.

Hanımlar kurtajim 9 ocakta olmuştu ve sonunda 11 Nisan'da yani bugün adet oldum Allah'a şükür rabbim inşallah en kısa zamanda çocuğumu kucağıma tekrar alırım.hicbir sorun yok

Merhabalaar ben de 12 şubatta kürtaj oldum benim 66. Gün bugün hala yok. İlk duphaston kullandım gelmedi. Şimdi estrofem verdi doktorum onu kullanıyorum. Sizin ikinci kullandığınız ilaç neydi. Geçmişler olsun

Geçmiş olsun ilk duphaston verdi onu bitirdim sonra tarlusol verdi onu da içtim bide şuan prolaktin hormon düzenleyici verdi dostinex onu kullanıyorum benim 93. gün sonra geldi adetim.bugun doktora gittim rahim kendini toparlıyor kalınlaşmış rahim duvarı dedi.insallah en kısa zamanda sizde normale dönersiniz adet olursunuz çok zor bir süreç ve en kısa zamanda bebeğimiz tekrar olur

Geçmiş olsun ilk duphaston verdi onu bitirdim sonra tarlusol verdi onu da içtim bide şuan prolaktin hormon düzenleyici verdi dostinex onu kullanıyorum benim 93. gün sonra geldi adetim.bugun doktora gittim rahim kendini toparlıyor kalınlaşmış rahim duvarı dedi.insallah en kısa zamanda sizde normale dönersiniz adet olursunuz çok zor bir süreç ve en kısa zamanda bebeğimiz tekrar olur
Çok teşekkür ederim bilgiler için ay inşallah. Bu benim 3. Kaybım oldu ama hiç böyle olmamıştı. Bu sefer dedim ki demek ki vücudum tekrar denemememiz için bir işaret gönderiyor. Hormonlar yüzünden mi bilmiyorum şiştim kilo aldım veremiyorum. Kilolu değilim de yine bana fazla geliyor. Allah aratmasın gerçekten 1,5 senede çok yoruldum. Etrafımdaki herkes maşallah hemen hamile kalıyor bir ben bu travmalarla başetmek zorunda kaldım. Allahtan burası var danışıp bilgi alabileceğimiz. En kısa zamanda allah yüzümüze güler inşallah 🌝

Çok teşekkür ederim bilgiler için ay inşallah. Bu benim 3. Kaybım oldu ama hiç böyle olmamıştı. Bu sefer dedim ki demek ki vücudum tekrar denemememiz için bir işaret gönderiyor. Hormonlar yüzünden mi bilmiyorum şiştim kilo aldım veremiyorum. Kilolu değilim de yine bana fazla geliyor. Allah aratmasın gerçekten 1,5 senede çok yoruldum. Etrafımdaki herkes maşallah hemen hamile kalıyor bir ben bu travmalarla başetmek zorunda kaldım. Allahtan burası var danışıp bilgi alabileceğimiz. En kısa zamanda allah yüzümüze güler inşallah 🌝
İnşallah en kısa zamanda Allah bize evlat sevincini yaşatır tekrardan.caninizi sıkmayın stres yapınca da geciktiriyor.oldugunuzda yazın buraya inşallah en kısa zamanda sağlıklı evlatlarimiz olur hayirlisiyla

X