Kürtaj Sonrası Adet Olamama

Merhabalar bi gelişme varmı acaba bende kürtaj olalı 37 gün oldu buğün canlı kırmızı lekelenme oldu ama devamı yok
Merhaba ben Tarlusal ile bile olamadım. Doktor değiştirdim Cyclo-Prognova verdi 21 adet var. Kist oluşmuş 3.5 cm. İlaçla olmayı bekliyorum. Bana kürtaj yapan doktor temiz demişti ama kist o kadar büyümüş ve görmemiş 🤷🏻‍♀️ 40 güne kadar normal dedi yeni doktor ama 40'ı Bi gün geçirme geç kalmışsın dedi bana

Merhaba ben Tarlusal ile bile olamadım. Doktor değiştirdim Cyclo-Prognova verdi 21 adet var. Kist oluşmuş 3.5 cm. İlaçla olmayı bekliyorum. Bana kürtaj yapan doktor temiz demişti ama kist o kadar büyümüş ve görmemiş 🤷🏻‍♀️ 40 güne kadar normal dedi yeni doktor ama 40'ı Bi gün geçirme geç kalmışsın dedi bana
Ben geç mi kaldım yani şimdi 9 ocakta Kürtaj oldum ve toplamda 78 gün oldu hala adet olmadım ilaç kullanıyorum dupaston turlasol bunlarla da olmazsam yapışıklık tan çok korkuyorum tedavisi olur mu acaba geç kalmış miyim dir pazartesi kürtaj olduğum hastaneye gidicem

Ben doktor değiştirdim 3,5 cm kist oluşmuş. Sizde vakit kaybetmeden baktırın
78 gündür olamıyorum yapışıklık olabilir onun tedavisi için geç kalmış miyim dir o beni korkutuyor pazartesi gidicem inşallah rabbim kimseyi dermansız bırakmasn

78 gündür olamıyorum yapışıklık olabilir onun tedavisi için geç kalmış miyim dir o beni korkutuyor pazartesi gidicem inşallah rabbim kimseyi dermansız bırakmasn
Sadece yapışıklık yüzünden olmayabilir belki benim gibi kist oluşmuş olabilir onlarda regl olmaya engel ve bir an önce atılması gerekir. Evet biraz geç kalmışsınız ama içinizi ferah tutun inşallah bişey çıkmaz 🙏🏻

Sadece yapışıklık yüzünden olmayabilir belki benim gibi kist oluşmuş olabilir onlarda regl olmaya engel ve bir an önce atılması gerekir. Evet biraz geç kalmışsınız ama içinizi ferah tutun inşallah bişey çıkmaz 🙏🏻
Çok korkuyorum inşaallah bişey çıkmaz.bi kadın doğum uzmanına gittim kasik ağrılarım arttı diye karnıma jel sürdü alttan muayene etmedi ultrasonda baktı kürtaj gayet güzel yapılmış dedi bu karından ultrasonla görülür mü yani kürtajın güzel yapılmış dediyse yapışıklık olsa da görür muydu doktor

X