kürtaj sonrası gebelik

slm bence bekleme böylebir olasılık yoksa bile bunu yap beklerken bile insanın ruh hali bozuluyor muhakkak bak olumsuz çıksa bile en azından kesinlik var çelişkileri sevmeyen biri olarak sana rahatsızlık verecek düünceleri at rahat ol

kusura bakmayın geç yazdım

sonuç benim tahmin ettiğim gibi negatif ama halen adet olamadım cıldıracam ya şiştim patlayacam :))

sizde böyle oldumu kızlar

sonuç benim tahmin ettiğim gibi negatif ama halen adet olamadım cıldıracam ya şiştim patlayacam :))

canım yarın dr a gidiceksin değil mi o sana doğrusunu söyler tabi ama bende 3 nisanda kürtaj oldum bir daha 26 haziranda 83 gün sonra adet oldum o da ilaçla tabi ki olabiliyor yani endişe etme bitanem
yolun açık olsun ne diyeyim

hayatın içimde öyle süprizler var ki, mucizeler her zaman aslında yanımızda şimdi negatif çıkabilir ama üzüzlme doğru kürtaj sonrası ilk üç ay gebe kalman şansın yüksek .dr öyle söylemiş olabilir ama bazen dr rı bile şaşırtan durumlar olabilir.
ADAÇAYI içmeni tavsiye ediyorum ( yoğun olarak2-3 su bardağı).Böylece rahatlarsın yumurtlama gününde bırak , adettle beraber devam et.

özlem çok yakında canım sevinçli haberlerin olacak.Eminim ya tüpde yada .....

çok çok geçmiş olsun canım,hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah başarırsın Allah büyük,sağlık yerinde oldukça yılmak yok yola devam, zamanı gelince olucak canım..

hayatın içimde öyle süprizler var ki, mucizeler her zaman aslında yanımızda şimdi negatif çıkabilir ama üzüzlme doğru kürtaj sonrası ilk üç ay gebe kalman şansın yüksek .dr öyle söylemiş olabilir ama bazen dr rı bile şaşırtan durumlar olabilir.
ADAÇAYI içmeni tavsiye ediyorum ( yoğun olarak2-3 su bardağı).Böylece rahatlarsın yumurtlama gününde bırak , adettle beraber devam et.

özlem çok yakında canım sevinçli haberlerin olacak.Eminim ya tüpde yada .....

canım öyle bi gaz vermişsinki kesin yaparım artık sırnaşık şey

cok sağol kısmetse hayırlıysa istiyorum tabiki ekimde donmuşlarla deneyecem o zamana kadar doğal deneyecem olmadı yine tüp yapacam cok hırslandımÇok üzgünüm çoook

merhabalar, aranıza yeni katıldım.3 ay önce bebeğim 7 haftalıkken kalbi durdu ve kürtaj oldum.çok heveslenmiştim çok kötü günler geçirdim.tahlillerim olduğunda kan pıhtılaşmasından bebek beslenememiş.bu ay tekrar denedik ama olmadı çok canım sıkıldı.daha kaç ay sürecek bu bekleyiş.önceki hamileliğimde de beklemiştim bayaaa.kürtajdan sonra hemen olur diyolardı gene olmadı.aranızda kan pıhtılaşması olup doğum yapan varsa lütfen yazsın..

merhabalar.. bende 32 gün önce kürtaj oldum bebeğimizin 7 haftalıkken kalbi durdu yetersiz beslenmeden dolayı ama angel 34 senin gibi bi durum söz konusu değildi yani kan pıhtılaşmasıyla ilgili bi sorundan kaynaklanmıyodu umarım bu soruna rağmen en kısa zamanda tekrar hemile kalıp sağlıklı bi doğum gerçekleştirirsin canım ya.. benim de adetim çok düzenliydi ama 4 gün geçti acaba kürtaj sonrası bunormal bi durum mu?

X