Kürtaj sonrası İlk adet kanaması

dyg_1453

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2016
45
21
39
Merhaba 1 ay önce 13 haftalık ikizlerim karnimda öldü mecburen kürtaj ile alındı. Kürtaj sonrası tüm kontrollere gittim sorun yoktu. Beta sadece geç sıfırlandı ona da normal dedi doktor haftası büyük ve ikiz olduğu için. Cuma günü işyerinde hiç bir belirti olmadan bir ıslaklık hissettim bakınca adet olduğunu düşündüm hatta pantolonum falan da batmış açık kırmızı renkte ama köyü kahve de pıhtı vardı.Neyse cumartesi tertemiz geçti hiç kanama yok pazar öğlen bir kere oldu baya bir kanama ve pihtilar vardı sonra olmadı. Normal mi doktora gitsem mi bilemedim. 1 aydır o kadar çok doktora gittim ki çatal a çıkmaktan korkar oldum 😞

Bende 8+5 de kaybettim bebeğimi kürtaj sonrası 1 hafta kanama sürdü 33.günde normal adet oldum

Bende 8+5 de kaybettim bebeğimi kürtaj sonrası 1 hafta kanama sürdü 33.günde normal adet oldum
Çok geçmiş olsun. Benim de 40 im çıkmış gibi ama normal değil bir var bir yok. Yaşım 40 tekrar gebelik düşünüyorum o yüzden endişe ediyorum

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun Rabbim sabırlar versin bir daha evlat acısı yaşatmasın inşallah. Ben de 8 haftalık bebeğimi kalp atışı durması sebebiyle kaybettim. 13 Mayısta kürtaj oldum gün içinde taburcu oldum fakat 15 mayısta gaz sancısına benzer yoğun bir sancıyla tekrar kontrole gittim içeride pıhtılar kalmış bu da enfeksiyona sebep olmuş 2 gece hastanede yattım tekrar kürtaj yapıldı. 17 mayısta taburcu oldum fakat adet gibi sancım ve çok yoğun olmasa da kırmızı kanamam sürüyor. Sizin de 1 hafta süren kanamanız bu şekilde ağrılı ve kırmızı renkte miydi acaba?

X