Kürtaj sonrası ilk adet

livey0urlifee

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2022
44
17
23
Merhaba arkadaşlar. Kürtaj sonrası 10 gün hafif kanamam oldu. Bugün kürtaj sonrası 21. Gün tekrar kanamam başladı. Çok yoğun bir kanama değil ama kırmızı regl gibi. Daha önce kürtaj olan, süreç hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba. 21. gün regl için erken değil mi? Ve ilk adette miktarın az olması normal mi?

Mrb canm benim de kürtajın 27.gunu kanamam kırmızıya döndü doktora gittim adet olmuşsun dedi ve yoğun değildi ben de niye böyle az dedim ama herkeste bir olmuyor şimdi 2.adeti bekliyorum

Merhaba arkadaşlar. Kürtaj sonrası 10 gün hafif kanamam oldu. Bugün kürtaj sonrası 21. Gün tekrar kanamam başladı. Çok yoğun bir kanama değil ama kırmızı regl gibi. Daha önce kürtaj olan, süreç hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba. 21. gün regl için erken değil mi? Ve ilk adette miktarın az olması normal mi?
Bende kürtaj oldum şuan aynı şeyleri yaşıyorum, adet olduğunu sanmıyorum içerde kalan parçalar atılıyor

Merhaba, bende aynı şeyi yaşıyorum kürtaj oldum 22. Günde kanamam başladı tekrar adet mi anlamadım ve çok ağrım var. Siz ne yaptınız ?

X