Kürtaj sonrası kanama

esra gok

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
57
25
25
Kızlar 12 gün önce kürtaj oldum (bebeğimin kalp atışı durduğu için) kanamam bir hafta sürdü sonra tamamen kesildi bugün sağ yumurtalığımda ve belimde bir ağrı hissettim tuvalette açık pembe renkte kanamam olduğunu gördüm normal mi sizce yaşayan varmı bu durumu

Bende 28 şubatta kalp atışı durduğu için kürtaj oldum ağrılarınız tamamen ne zaman geçti acaba küçük veya büyük tuvalete gitmeye korkuyorum bazen acıyor sanki rahmim bazen acımıyor

Bende 28 şubatta kalp atışı durduğu için kürtaj oldum ağrılarınız tamamen ne zaman geçti acaba küçük veya büyük tuvalete gitmeye korkuyorum bazen acıyor sanki rahmim bazen acımıyor
Bende 1 martta oldum ve hala akıntı tarzı kahverengi bazen acık pembe lekelenmem oluyro ve kasık agrım bel agrım bormalmi acaba

Benim 1.5 ay kanamam sürmüştü kürtajdan sonra. Kanamalar normal merak etmeyin ama devam ederse kontrole gitmenizi tavsiye ederim benim içeride parça kalmıştı.

Normal daha bide çok yeni bende geçen ay yaptım hemen hemen birdahaki regle kadar az az da olsa kanama ve sızlama oldu sızıntı oldu 35 40 gün sonrada adet oldum

Bende 1 martta oldum ve hala akıntı tarzı kahverengi bazen acık pembe lekelenmem oluyro ve kasık agrım bel agrım bormalmi acaba
Normal bence kendinizi üşütmeyin ben üşüyünce ağrım oluyor akıntım da hala devam lohusa gibi düşünün kendinizi zaten kanama bitmeyince ibadetlerde bekliyor

Kızlar bana direk kürtaj sonrası adet düzenleyici ilaç başladı 1 ay içinde ilaç bittikten sonra (21 adet) adet göreceğimi söyledi hala kullanmaya devam ediyorum sizede ilaç verdi mi

Benim 1.5 ay kanamam sürmüştü kürtajdan sonra. Kanamalar normal merak etmeyin ama devam ederse kontrole gitmenizi tavsiye ederim benim içeride parça kalmıştı.
Ben ilk hafta akıntı tarzındaydı 13. Gunumde pıhtılı kanama oldum doktora gittim içimde parca olmadıgını söyledi . Oıhtılı kamaadan sonra 2 gun temizdim bugun tekrar akıntı olmaya basladı kasık agrımla beraber

Kızlar kürtaj sonrası 2-3 aylık sürede doğum kontrol hapı ile korunmanın bir sakıncası olur mu sizce doktorlarınız ne önerdi ?

X