Kürtaj sonrası değişiklikler

Herkese merhabalar öncelikle bu yazımı gören olup yazarsa çok sevinirim. Ben yakın zamanda kürtaj oldum zaten sayfayı açtığınızda görürsünüz. Bana genetik materyal incelemesi yapacaklar ama ne zaman yaparlar bilmiyorum daha doktorla görüşmedim. Benim tek korkum orda kan pıhtısı çıkar da kan sulandırıcı iğne kullanırsam diye korkuyorum büyük konuşmak istemem ama ben yapamam. Benim bildiğim hamileyken kan sulandırıcı iğne genelde ailede genwtk olması gerekiyor değil mi? Allahım başka dert vermesin inşaAllah. Ama artık kafayyı yicem çok korkuyorum şükğr ailede kan pıhtısı yaşayan yok. Normal iğne kullanmadan hamilelik oluşup devam eder mi yoksa verirler mi? Nolur görün ve yazın beni habersiz bırakmayın 😔😔😔 evet daha kan vermedim ama içim içimi yiyor
Merhabalar ben de 12 şubatta kürtaj oldum 8 haftalık idi ama kalp atışını duyamadım. Tam da o gün kan pıhtılaşması testim geldi 2 genim heterozigot bir genim homozigot mutasyonlu çıktı. Bu da sürekli normal hayatımda inme pıhtı atması olmaması için aspirin kullanmam gerekmiş. Hamilelikte de iğne. Yani ben açıkçası 3. Düşükten sonra hiç değilse bir sebep sonuç aldığım ve bir iğne ile sorunu çözme ihtimalim olduğu için pozitif bakmaya başladım. İlk ikisinde genetik bozukluğu vardır denilip geçiyordu doktorlar. İğne ben de nasıl vururum bilemiyorum ama öğreniriz öyle bakın olaya. Hayırlısı ile kucağımıza almak için ben elimden geleni yaparım inşallah bir dahakine. Siz de sağlıkla kavuşun inşallah sevgiler.

Merhabalar ben de 12 şubatta kürtaj oldum 8 haftalık idi ama kalp atışını duyamadım. Tam da o gün kan pıhtılaşması testim geldi 2 genim heterozigot bir genim homozigot mutasyonlu çıktı. Bu da sürekli normal hayatımda inme pıhtı atması olmaması için aspirin kullanmam gerekmiş. Hamilelikte de iğne. Yani ben açıkçası 3. Düşükten sonra hiç değilse bir sebep sonuç aldığım ve bir iğne ile sorunu çözme ihtimalim olduğu için pozitif bakmaya başladım. İlk ikisinde genetik bozukluğu vardır denilip geçiyordu doktorlar. İğne ben de nasıl vururum bilemiyorum ama öğreniriz öyle bakın olaya. Hayırlısı ile kucağımıza almak için ben elimden geleni yaparım inşallah bir dahakine. Siz de sağlıkla kavuşun inşallah sevgiler.
Benn de şükür pıhtılaşma görünmedi. Dikkat ediyorum. Sağlıklısını ve en kolayını nasip etsin hamilelikte. Sağlıklı kolay ve hızlı şekilde hamile kalmayı nasip etsin inşaAllah. 🤲🏻🤲🏻

Kızlar bana direk kürtaj sonrası adet düzenleyici ilaç başladı 1 ay içinde ilaç bittikten sonra (21 adet) adet göreceğimi söyledi hala kullanmaya devam ediyorum sizede ilaç verdi mi

Tamam canım teşekkürler malesef gelmedi bizim mesaj hâlâ özel hastanede mı oldun sen kürtajı ben devlette oldum ondan gecikme olabilirmi acaba
Çok geçmiş olsun Rabbim sağlıklı evlatları kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Devlette kürtaj olurken anestezi altında mı yapıldı.

X