Kürtajdan hemen sonra hamilelik

Mamiko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2014
766
328
Kürtajdan sonra hemen hamile kalanlar var mı veya adet ne zaman gördünüz,30 gün oldu ve daha önceki hamilelikte semptomlar var ,test yapmıyorum ,belki hala hsg düşmedi diye 🙄🙄🙄yardım lütfen daha ne kadar bekleyeyim..çok istiyorum inşallah Allahtan hayırlısı 🤲☘️

doktorunuz ne dedi? benimki ilk adetten sonra deneyebilirsin demişti.

Aynı şekilde ama kürtajdan bir hafta sonra yoğun ovulasion hissettim yine denedik…benim tek tüpüm var o yüzden her ay şans yok..değerlendirelim dedik hayırlısı bakalım bekleyeyim bir hafta daha🙈sizin kaç haft kürtaj olduğunda?

Aynı şekilde ama kürtajdan bir hafta sonra yoğun ovulasion hissettim yine denedik…benim tek tüpüm var o yüzden her ay şans yok..değerlendirelim dedik hayırlısı bakalım bekleyeyim bir hafta daha🙈sizin kaç haft kürtaj olduğunda?
Benim 27. günüm testlerim bariz pozitif çıkıyor. Ne zaman sıfırlanır acabs

30 gün oldu hiç tık yok ama korkmuyordum..normalde 25 gün de oluyorum..

Eklentiler

• 1000058471.jpg
    1000058471.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 13
Bizlere 🤲
9 haftalikti, 28. Gün testim bu yani dün yaptım
Şey demek istedim kürtaj kaç haftalıktı..adet aynı ay dönem gibi geldi mi yoksa geç..bende de gebelik belirtileri var ama acele etmek istemiyorum test için kaç vereceğim 🤲 ikinci gebeliğim de aynı bilirtileri vardı kapalı tüp ile hamile kaldım o yüzden konduramıyordum çok ilaç kullandım bilmiyorum sebebi o mu…8 haftada kalbi durdu..tüp bebekten oğlum var🤲

Maşallah🤲🧿bende oğlumdan sonra sonra düşünmüyordum..doğal kalınca ,oğlum da etkilendi.çok istiyorum şimdi doğal ve ya tüp.dondurulmuş embriyolarım var oğlumun ikizleri 😍
Evde testin varsa yapsana, ben bugün yeni test aldım başka markayla bakayim diye

Eklentiler

• 1000058550.jpg
    1000058550.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 12
  • 1000058549.jpg
    1000058549.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 11
Evde yok..şuan böyle üşüyorum grip olacak mılım gibi..belki kan veririm acilde,2 gebeligini de böyle öğrendim

Bizlere 🤲

Şey demek istedim kürtaj kaç haftalıktı..adet aynı ay dönem gibi geldi mi yoksa geç..bende de gebelik belirtileri var ama acele etmek istemiyorum test için kaç vereceğim 🤲 ikinci gebeliğim de aynı bilirtileri vardı kapalı tüp ile hamile kaldım o yüzden konduramıyordum çok ilaç kullandım bilmiyorum sebebi o mu…8 haftada kalbi durdu..tüp bebekten oğlum var🤲
Belirtilerin var mı…benim bel ağrısı ,göğüs hassasiyeti,ve miğde bulantı başladı bugün..belki ateşten..🤲Allahım olacaksa hayırlısıyla gelsin

Aynı bende öyle bugün 30 gün çok bel ağrısı var sabah kaç vereceğim

Kan vereceğim iştah yok oroçlu olduğuma rağmen midem bulanıyor inşallah iyi haber alırım

X