Kürtajdan hemen sonra hamilelik

Akıntın var mı?benimki sıvı berrak beyaz oluyor,2 gebelikte de öyle oluyordu sanki akıyor bir şey

Bugün gidemiyorum eşim arabayı aldı..yarın inşallah.gece çok zordu benim için..titredim resmen,ve çok terledim belki 6 üst değiştirdim..bugün tutamadım daha kötü olurum diye..benim oğlum da var ..haftasonu evde …korktum bayılırım diye

Benim de beyaz akintim var ama adet öncesi de oluyo bende beyaz akıntı. Kan verdim geldim, yarim saate sonucunu almaya giderim
Oluyor da ama uzun sürmüyor hastalanıyorsun,inşallah hamileyiz 🤲benim belim ağrıyor ve ıştah hiç yok ..yarın bende vereceğim manızın yok mu ordan bakabilirsin

Benim de beyaz akintim var ama adet öncesi de oluyo bende beyaz akıntı. Kan verdim geldim, yarim saate sonucunu almaya giderim
Kayıp olan gebeliğim ben hiç anlamamıştım kaç ped kullandım bi geliyordu bi olmuyordu çamur gibi…zaten oğlum tüp bebekten oldu,benim tüplerim bir tane kapalı uzun yıllar hamilelik olmuyor du..o yüzden belki doğal kalınca konduramadım..çok gereksiz ilaç kullandım aynı şuan hissetgibi hasta oluyordum ve uykulu

Ona bağladım acaba o mu etkiledi 🙄ilaçlar ilk kayıp inşallah son Allah daha yaşatmasın Amin 🤲

Yaz mutlaka merak ederim kesin yüksek çıkar bir gün arayla kan vermem gerekiyor.katlanacak 🤲🤲🤲

Kan değerim 772 çıktı, hala kurtaj etkisi olabilri mi
Gecikir misin? bende standart 26 gün oluyorum hemen şuan 32 gün oldu sadece bel ağrısı var oda 2 gebelikte vardı bilemiyorum,,çok hasta oldum 2 gün su içinde terledim..şuan iyim aya göğüs hassasiyeti gitti sanki su var içinde öyle..

Bir ay geçti ya anca bir gün arayla tekrar vereyip belli olacak .yükselmesi gerekiyor..değerin güzel..bugün bende vereceğim bende negatif çıkarsa sen 100%hamilesin
Hayırlısı olsun inşallah canım ben Pkosluyum o yüzden gecikmelerim oluyo ama su anki süreçte kurtaj somrais gecikme oluyormus

Ben de bu stresle yarını beklemeden bugün gidip kan vericem. O kadar kafam karıştı ki ne hissedecegimi bilmiyorum

X