Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

6 yaşında okul öncesine gidince hemen alışıyorlar 1. sınıfa

ama yıllarca kreşe giden öğrenciler bu sürece biraz zor alışıyorlar..zaten alışma dönemindeler öğretmenide uzatsın canım biraz:KK1:

çocuklara birşeyler dağıtmayı düşünüyorum olur dimi..
en güzeli cnm çocuk sevindirmek.. ben de dua ve dileklerim olduğunda çocukları sevindiriyorum bazen öğrencilerimi kullanıyorum :KK66: onların gözlerindeki mutluluk dilek kapılarını açıyor sanki ne bileyim öyle hissediyorum..

valla 3-4 gündür giremedim. okula da gittim iki gün. cuma tekrar gideceğim. küçük yerlerde çok toplantı oluyor.
yarın annemi tekrar götürcem, kontrole.
kendime de cumartesi sabahına aldım. 4. adetimi gördüm ya bi gideyim okullar açılmadan içim rahatlasın biraz.
akıntı problemim var, bir de bu ay çok yoğun adet oldum. söylemesi ayıptır küçük parmağım uzunluğunda ve kalınlığında pıhtı geldi, çok korktum. resmen et gibiydi, sertti çok. gelirdi sms bu boyutts olmazdı. anneme söyledim, normal dedi. doktora da söyliycem bakalım.
herkes ne yaptı, geçmişi okumaya çalışıyorum ama çok var.
bi kaygana sohbeti almış gidiyor.
napalım arkadaşlar sabır edecez ne yapalım. ben de pek hoşlanmıyorum ama, baksanıza anne bile olamadık daha. bir de olunca neler yaşayacağız.
minikler, kurtuluşunuz kutulu olsun. bugün aklıma geldi. orda olsaydım tatil diye düşündüm. ama özlemiyorum çünkü annem ben de . bayram dönüşü getirdik.
tşk ederim cnm dün tatil yaptık evet iyi oldu valla :) açıkcası görüşecek özleyecek kimsen olmayınca yer de bişey ifade etmiyo ne güzell annen seninle bende öyle özledimki annemi nasıl mutlu ayrılmıştım yanından.. canım annem her bi evladını bi yere dağıttı yanımada gelemedi.. inşallah kurban bayramına görüşürüz artık...

günaydın kızlar.. dünden beri cevap yazmaya bi elim gitmedi ama yazcam ilk fırsatta ...

Gribim kaç gündür.. çok başım ağrıyo burnum akıyo burnmun içinde sanki yosun kokusu :)) felaket hastalanmışım ...

perşembe günü dr a gideyim verirse rapor alayım eşimin yanına gideyim diyodum ... haber veririm size ...

öptüm kendinize dikkat edin hastalanmayın sakın ...
geçmiş olsun cnm ya keşke doktordan sen özellikle rica edip alsaydın raporu..

nasılmış soğan kürü canım....sumak falan atılanından mı diyon:KK60::KK60::KK60: ben soğan suyu içiyom bakalım ne olacak.bazen unutuyorum içmiyorum faydası olurmu acaba...
sadece soğan salatası yenildiğinde aynı etkiyi göstermez mi.. bende yararlı olduğunu okudum ama öle suyu felanmış içemem sanırım :) iki gün önce zayıflamak için lahana suyu hazırladım güç bela bir bardak içtim ama artık görmek bile istemiyorum :):)

Bu arada eski okulumdan aradılar. Yeni okulumda 18 saat dersim olacakmış. Bizden ders verelim diye. Tamam dedim. Çok dersim olacak inşallah başa çıkarım...
kolay gelsin cnm senin branş neydi.. başa çıkmasına çıkılır da evde ufaklıkla zor olacak senin için allah yardımcın olsun :)

intaniye .. iç enfeksiyonlarla ilgiliymiş sanırım ..bi kere de sudan zehirlenmiştim ben :) ilk o zman öğrendim ... adi melihh gökçek'in mağduru olmuştum .. ankaranın suları bi ara hiç yoktu neredeyse belki hatırlarsınız ... o da pis suları veriyodu ... sapsarı akıyodu su ... bizimde sağlam bi arıtma cihazı vardı o bile arıtamamış ... ölüyodum valla :))

inş abi olacak oğluşun :)) hemde çok akıllı bi abi ...

evet o bizden sayılırı...çok şükür ki mağdurlarda orada işlenmiş .... :))

hayırlı olsun canım ..sen sınıfçı mıydın ?

İnşallah... Branşım edebiyat canım...

chnb :) kabul ettim seni :))
Sağ ol:)) Sonunda becerdim, helloya, renkliatlasa da istek gönderdim sanırım.

en güzeli cnm çocuk sevindirmek.. ben de dua ve dileklerim olduğunda çocukları sevindiriyorum bazen öğrencilerimi kullanıyorum :KK66: onların gözlerindeki mutluluk dilek kapılarını açıyor sanki ne bileyim öyle hissediyorum..

tşk ederim cnm dün tatil yaptık evet iyi oldu valla :) açıkcası görüşecek özleyecek kimsen olmayınca yer de bişey ifade etmiyo ne güzell annen seninle bende öyle özledimki annemi nasıl mutlu ayrılmıştım yanından.. canım annem her bi evladını bi yere dağıttı yanımada gelemedi.. inşallah kurban bayramına görüşürüz artık...

sadece soğan salatası yenildiğinde aynı etkiyi göstermez mi.. bende yararlı olduğunu okudum ama öle suyu felanmış içemem sanırım :) iki gün önce zayıflamak için lahana suyu hazırladım güç bela bir bardak içtim ama artık görmek bile istemiyorum :):)

kolay gelsin cnm senin branş neydi.. başa çıkmasına çıkılır da evde ufaklıkla zor olacak senin için allah yardımcın olsun :)

Canım edebiyat branşım. Gerçekten çocuk sevindirmek güzel bir şey...

İbrahim Saraçoğlu sadece yemek aynı etkiyi göstermez diyor. Uzman tv de soğan kürü ibrahim saraçoğlu yazınca anlatıyor, bak istersen...

Yorucu olur sanırım ama biraz ilgimi dağıtırım, bir de pgt derlerse maliyete katkı olur...

saolasın canım ... ne bileyim yok deyince ısrar etmedim bazıları gıcık oluyo ya tersler diye ısrar etmedim ... inş annenede tez vakitte allah kavuştursun ... eskiden uzakta olmak iyidir sanardım ama güzeli beraber olmakmış... aynı şehirde yaşama imkanı yok mu ilerde ?

çocuk mutlu etme konusua bende katılıyorum..epeydir yapmıyodum bunu.. hatırlattın bana ....

ay şimdide sabah ayağımı burkmuştum, bükemiyorum acıyo .. çürüdüm ben ya resmen :))

İnşallah... Branşım edebiyat canım...

Sağ ol:)) Sonunda becerdim, helloya, renkliatlasa da istek gönderdim sanırım.

yaa ne güzel .. ben çok severim edebiyatı ... helede şiirleri ...

tamamdır o zman.. onlarda açınca kabl eder :)) resminden bile çok dost bi görüntün olduğun belli abla ya ...

yaa ne güzel .. ben çok severim edebiyatı ... helede şiirleri ...

tamamdır o zman.. onlarda açınca kabl eder :)) resminden bile çok dost bi görüntün olduğun belli abla ya ...

Sağ olasın canım. Yükleme işlerini pek bilmiyorum. Eşime demem lazım. Biraz resim koysam iyi olur aslında...

Sen de güzel bir kızmışsın...:KK16:

Sağ olasın canım. Yükleme işlerini pek bilmiyorum. Eşime demem lazım. Biraz resim koysam iyi olur aslında...

Sen de güzel bir kızmışsın...:KK16:

:) bekleriz fotolarını zevkle :) oğlunda çok tatlı :) inş yanınada o fotodaki kadar araları az olamaz ama bi kardeşi gelir inş :) o zman esaslı abi olur işte :)

:) bekleriz fotolarını zevkle :) oğlunda çok tatlı :) inş yanınada o fotodaki kadar araları az olamaz ama bi kardeşi gelir inş :) o zman esaslı abi olur işte :)

Amin sağ olasın.Allah sana ve isteyen herkese en tez zamanda sağlıkla bir evlat nasip eder. Evlat sevgisi bambaşka bir sevgi. Oğlumu tekken sıkıştırıyorum. Babanı mı beni mi daha çok seviyorsun diye... O da istinasız ikinizi de diyor. Ben ona babana deme ben seni herkesten çok seviyorum diyorum. Gerçekten eşin de önüne geçiyor sanırım... :))

Adamın biri oğluna oğlum ben seni herkesten çok seviyorum, babamdan bile daha çok seviyorum demiş. Oğlu da haklısın baba ben de çocuğumu aynı şekilde demiş. Türküde de var ya ben yanarım yavrum sana, yavrum yanar yavrusuna. Bu devran böyle gidecek sanırım...

Amin sağ olasın.Allah sana ve isteyen herkese en tez zamanda sağlıkla bir evlat nasip eder. Evlat sevgisi bambaşka bir sevgi. Oğlumu tekken sıkıştırıyorum. Babanı mı beni mi daha çok seviyorsun diye... O da istinasız ikinizi de diyor. Ben ona babana deme ben seni herkesten çok seviyorum diyorum. Gerçekten eşin de önüne geçiyor sanırım... :))

Adamın biri oğluna oğlum ben seni herkesten çok seviyorum, babamdan bile daha çok seviyorum demiş. Oğlu da haklısın baba ben de çocuğumu aynı şekilde demiş. Türküde de var ya ben yanarım yavrum sana, yavrum yanar yavrusuna. Bu devran böyle gidecek sanırım...

amin inş ... galiba önündedir... allah eştende geri koymasın ama evlat ağır basabilir.. ben eşim daha ağır basar diye düşünüyodum da bu yoklukta evlat diyorum artık .. birde eş sana acımadan kırabilir ama evlat daha masumane yaklaşır anneye babaya ... dediğin gibi böyle gider sanırım :)

amin inş ... galiba önündedir... allah eştende geri koymasın ama evlat ağır basabilir.. ben eşim daha ağır basar diye düşünüyodum da bu yoklukta evlat diyorum artık .. birde eş sana acımadan kırabilir ama evlat daha masumane yaklaşır anneye babaya ... dediğin gibi böyle gider sanırım :)

Sanırım öyle. Bugün tenha burası...

selam kızlar, nasılsınız? kayınpederim gitti dün gece,akşamda çok sancm vardı kasıklarımda üşüttüm sanırım yada yumurtladım..bugün yine mikroskopa göre yumurtlama görünüyo ama anlayamadım valla< 1 ay devamlı kullanmam lazım ki çözeyim...şimdi hastaneden geldik babannem ameliyat oldu platin taktılar dizkapağına..akşama yemeğe misafirim var annem refakatçi babannemin yanında bide oruç tutmuş bugün madem akşam gelin dedim yemeğe ..misafirsiz gün geçmiyor:KK1: sinemaya gidecektik kaldı ne yazkki

selam kızlar, nasılsınız? kayınpederim gitti dün gece,akşamda çok sancm vardı kasıklarımda üşüttüm sanırım yada yumurtladım..bugün yine mikroskopa göre yumurtlama görünüyo ama anlayamadım valla< 1 ay devamlı kullanmam lazım ki çözeyim...şimdi hastaneden geldik babannem ameliyat oldu platin taktılar dizkapağına..akşama yemeğe misafirim var annem refakatçi babannemin yanında bide oruç tutmuş bugün madem akşam gelin dedim yemeğe ..misafirsiz gün geçmiyor:KK1: sinemaya gidecektik kaldı ne yazkki

babanenede sanada çok geçmiş olsun canım ... anneninde orucunu allah kabul ettsin... artık başka gün gidersinizi sinemaya ... ama misafir trafiğin yoğun bu aralar....

kızlar ayağım fena ağrıyo ya ... tam burkma bile sayılmaz oysaki şişmiş. yaramaz oğlan çocukları gibi oldum valla :) izin aldım .. gribim ya ateşm filanda çıkıyo .. ama eşimin yanına gitcem akşam .. o kadar idare edebilirim de tek bişey var aklımda allah korusun kaza bela olursa adım yalancıya çıkar ..siz olsanız ne yapardınız sorusunu yineliyorum yani ?

Son düzenleme:
geçmiş olsun cnm.. madem bugünde yumurtlama günü geceyi değerlendir artıkın hangisinde tutarsa.. inşallah bu aydan tutar cihazı sonradan korunmak için çözersin :KK66:
kızlar ayağım fena ağrıyo ya ... tam burkma bile sayılmaz oysaki şişmiş. yaramaz oğlan çocukları gibi oldum valla :) izin aldım .. gribim ya ateşm filanda çıkıyo .. ama eşimin yanına gitcem akşam .. o kadar idare edebilirim de tek bişey var aklımda allah korusun kaza bela olursa adım yalancıya çıkar ..siz olsanız ne yapardınız sorusunu yineliyorum yani ?
valla gitmeyi aklına koyduysan aklına hiç jkötü bişey getirmeyeceksin derim ben.. (aklına gelen başına gelir derler ben de genelde tutar aklıma bişey getirmem böyle durumlarda) sen de eşinle geçecek güzel günlere odaklan olumsuzluklara değil.. hem allah korusun kazasız belasız gidip gelmeyi nasip etsin rabbim..

Geçmiş olsun.Allah kabul etsin. Benim de orucumda 5 gün. 6 günü tamamlamak istiyorum yarın bitecek inşallah. Kalmak için gelecekler sanırım. Yumurtlama da olabilir. Bu ay kaç göç zor oldu belki böyle olunca gelir bebişin...
Hangi filme gidecektiniz?

babanenede sanada çok geçmiş olsun canım ... anneninde orucunu allah kabul ettsin... artık başka gün gidersinizi sinemaya ... ama misafir trafiğin yoğun bu aralar....

Ayağın için geçmiş olsun. Bir ara burkma ile ilgili hamileleik esprisi oluyordu sanırım. İnşallah geçer bir an önce. Eşinin yanına git bence. O kadarda idare etsinler artık. Bu aya yumurtlama gününü takip edebildin mi canım?

geçmiş olsun canım inşallah sorunsuz git eşinin yanına.. allah kazadan beladan korusun
geçmiş olsun cnm.. madem bugünde yumurtlama günü geceyi değerlendir artıkın hangisinde tutarsa.. inşallah bu aydan tutar cihazı sonradan korunmak için çözersin :KK66:

valla gitmeyi aklına koyduysan aklına hiç jkötü bişey getirmeyeceksin derim ben.. (aklına gelen başına gelir derler ben de genelde tutar aklıma bişey getirmem böyle durumlarda) sen de eşinle geçecek güzel günlere odaklan olumsuzluklara değil.. hem allah korusun kazasız belasız gidip gelmeyi nasip etsin rabbim..
amin canım inşallah bu ay tutarsa korunmak için çözerim sonrasında

Geçmiş olsun.Allah kabul etsin. Benim de orucumda 5 gün. 6 günü tamamlamak istiyorum yarın bitecek inşallah. Kalmak için gelecekler sanırım. Yumurtlama da olabilir. Bu ay kaç göç zor oldu belki böyle olunca gelir bebişin...
Hangi filme gidecektiniz?

Ayağın için geçmiş olsun. Bir ara burkma ile ilgili hamileleik esprisi oluyordu sanırım. İnşallah geçer bir an önce. Eşinin yanına git bence. O kadarda idare etsinler artık. Bu aya yumurtlama gününü takip edebildin mi canım?

evet yumurtlama olabilir bugünde yoğun akıntım var.. annemler kalmayacak ,bugün babannemin yanında refakatçıydı annem bide oruç tutmuş o halde , babam kardeşim çalışıyolar bari bize gelin dedim yemeğe ..erken kalkarlarsa yine gidecez sinemaya.. maymunlar cehennemine gideceğiz ne zamandır gelmesini bekliyorduk

chnb istek gönderdim onayla beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Onayladım canım...
Renklitaş candaştan sana istek gönderdim galiba sanırsam...:KK1: Oldu mu bilmem. Çanakkaeleyi görünce tamam sensin dedim...:KK1:

geçmiş olsun canım inşallah sorunsuz git eşinin yanına.. allah kazadan beladan korusun

amin canım inşallah bu ay tutarsa korunmak için çözerim sonrasında

evet yumurtlama olabilir bugünde yoğun akıntım var.. annemler kalmayacak ,bugün babannemin yanında refakatçıydı annem bide oruç tutmuş o halde , babam kardeşim çalışıyolar bari bize gelin dedim yemeğe ..erken kalkarlarsa yine gidecez sinemaya.. maymunlar cehennemine gideceğiz ne zamandır gelmesini bekliyorduk

Akıntın şeffaf iki parmakarasında uzayan cinstense tamadır. Benimde yumurtlama günüm ben yaklaştırmıyorum yanıma...:KK1:

Onayladım canım...
Renklitaş candaştan sana istek gönderdim galiba sanırsam...:KK1: Oldu mu bilmem. Çanakkaeleyi görünce tamam sensin dedim...:KK1:

sen çözdün bu olayııı:)))))))))))))) çıkmazsın artık faceden:KK60::KK60:

kizlar nasilsiniz? gecmisi cok okuyamadim ama cezanin kaza haberini gordum cok gecmis olsun cezacim

bende kotu bir beklenti icindeyim... hic bir belirtim yok gibi..diyorum ki adetim gelsin yada insallah hamile oldugumu goreyim oyle yazicam diye ama dayanamadim..
adetim ha bugun gelecek ha yarin gelecek diye oluyorum meraktan.. hamilelik testide yaptim 3 gun once bisi cikmadi.. gecen ay adetime 10 gun varken gelmisti kirmizilar bugun gecen aya gore 2 gun kaldi bakalim bekliyorum olumlu yada olumsuz size haberleri vericem opuyorum

X