Kürtajdan sonra ilk ilişkide kanama

0536

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
5
0
23
Merhaba arkadaşlar. 28 kasım da bebeğimin kalbi atmadığı öğrenilince kürtaj olmak zorunda kaldım. Doktorum kanaman bitince ilişkiye girebilirsin demişti. Kürtajdan sonra 10.günde ilişkiden sonra hafif kanama geldi çok az. Bugün 13. Gün çok hafif nadir yine geldi. Böyle birşey yaşayan var mı? Korkulacak birşey mi?

ilk ilişkimi yaşadığımda kanama lekelenme hiç birşey gelmedi. Ama gelmesi normal kürtaj sonrası. Korkulacak birşey yok , enfeksiyona karşı dikkatli olun

Merhaba arkadaşlar. 28 kasım da bebeğimin kalbi atmadığı öğrenilince kürtaj olmak zorunda kaldım. Doktorum kanaman bitince ilişkiye girebilirsin demişti. Kürtajdan sonra 10.günde ilişkiden sonra hafif kanama geldi çok az. Bugün 13. Gün çok hafif nadir yine geldi. Böyle birşey yaşayan var mı? Korkulacak birşey mi?
Canım aslında her ihtimale karşı 15 gün ilişki yasağı oluyor. Ben bir ay yapmamıştım. Sen yine tedbirli ol antibiyotiğini kullan.

Canım aslında her ihtimale karşı 15 gün ilişki yasağı oluyor. Ben bir ay yapmamıştım. Sen yine tedbirli ol antibiyotiğini kullan.
Doktorumun bana verdiği 1 günlük antibiyotikti. Kürtajdan 1 hafta sonra kontrole gittim herhangi bir sorun yok dedi. Kanaman bitince ilişkiye girebilirsin demişti. Girdikten sonra hafif kanamalar yaşadım. 3 gün oldu ilişkiye birdaha girmedim bişey olmasın diye. Ama hala ara sıra kanamam geliyor. Tekrardan doktoruma mesaj attım bakalım

X