Kzlar adetim ameliyat tarihine denk geliyor ne yapacam?

yaaa kızlar aklıma gelmişken ben niye bukadar korkmaya başladım analmıyorum ellerim sürekli terliyor(hiç başıma gelmedi),sürekli kötü rüyalar görüyorum,bir dizinin sacma bir sahnesinde ağlama ya başliyorum.....annem bana bukadar stress yapma anesteziden cok kötü uyanırsın diyoo....anesteziden uyanmak nasıl bişey......en son bademcik ameliyatı gecirdim onda da 2 yaşımdaydım hatırlamam mümkün bile değil......sizdede böyle oldumu....bide takıntı haline geldi bilmiorum digitr varsa entertaiment diye bi kanalda dr 90210 da sürekli ameliyat izliorum.........

üşüyerek uyanıyorsun bide takip eden sürede hapşurma çok oluyor bu da yan etkileri işte

Merhaba arkadaslar ben yeni ciktim ameliyattan iki gun once. Evet once usunur gibi oluyor ama hortum gibi biseyle sicak hava veriliyor isiniliyor.Nasil uyursan oyle uyaniyorsun stresli uyudum ben aglayarak uyanmisim. Rahat olmak lazim.Midem falan bulanmadi sukur. Sanada simdiden gecmis olsun.

slm ameliyattan hemen sonra durumun iyiyse giyinebilirsin ona bir engel yok. sadece serumun çıkınca üstünü giyersin. zaten üstün örtülü olduğundan sorun olmuyor. . benim ilk günüm çok ağrılıydı ve hiç giyinmek bile istemedim. bazıları çok rahat geçiriyor.bunlara takılma bence. rahat ol.
sevgiler

slm ameliyattan hemen sonra durumun iyiyse giyinebilirsin ona bir engel yok. sadece serumun çıkınca üstünü giyersin. zaten üstün örtülü olduğundan sorun olmuyor. . benim ilk günüm çok ağrılıydı ve hiç giyinmek bile istemedim. bazıları çok rahat geçiriyor.bunlara takılma bence. rahat ol.
sevgiler

dogru söyliyorsun takmicam ama kafa dönüp dolaşıyor olay gününü canlandırıyor.......ayyy kızlar siz atladınız coook gzel suanda yerinizde olmayı cok isterdm....

X