Sivilceli Ciltler La Roche Posay Effaclar DUO kullanan var mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar benim yakın bir arkadaşım kullanıyor ama o yanıında sürekli bir de güneş kremi kullanıyor öneririm ben de sivilceli ciltler için o Vichy'ninkini öneriyor bense sadece avene ve sebamed kullandım sebamed çok güzel değil böyle beyaz beyaz leke bıakıyor, ama avene öyle değil daha iyi sadece biraz parlatıyor her güneş kremi gibi ben de loose powder geçiyorum ya da altına matlaştırıcı krem sürüyorum iyi geliyor burada resimleri de koydum;

xxxxxxxx

ben sipariş vereceğim bir çok eczanede 2 duo birden 70 lia civarlarında bu aralar rahatça biriyle paylaşarak ya da uzun vadeli olarak alabilirsiniz haberiniz olsun olmadı eczaneden sample/tester isteyin =)

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bu ürünü set halinde kullanmıştım lise yıllarımda.cildim çok yağlıydı ve iz bırakan sivilcelerim çoktu ve sürekli çıkıyordu çok pürüzlüydü cildim siyah nokta vs ne ararsanız yani=)
kullanmaya başladığım andan itibaren etkisini göstermişti ve 1 ay içinde cildimde en ufak bi pürüz kalmamıştı izler azalmıştı sivilceler yok denecek kadar azalmıştı dokununca bebek cildi gibiydi ama ürünler bitince herşey yine eski haline dönmüştü belki ergenlik dönemim olduğundan geri dönmüşlerdir sonra roaccutane kullandım zaten öyle kesin sonuç aldım ama ürün kesinlikle etkili.

bende kullandım makyaj altına çoğu zaman hatta makyajını yıkayamadığım durumlarda bile asla sivilce çıkmadı ki ben yağlı ciltli biriyim daha önce de roacuttane kullandm

Ben de bu ürünü kullanıyorum 10 gündür Avene Cleanance Gel ile birlikte , günde iki kere kullanıyorum , ama ya fazla geldi ya da çok sürüyorum , yüzümde kızarıklık ve belirgin soyulma var. Sürdüğümde de biraz sızı oluyor. Ama herhalde ben abartarak sürdüm , genel olarak böyle bir sorun yaşanmamış çünkü. Artık yalnızca geceleri süreceğim.
Bu arada ürün gerçekten etkili , şimdiye kadar kullandığım en etkili ürün diyebilirim. Şimdiye dek ilaçlar da bitkisel ürünler de kullanmıştım. Cildim yağlı , sivilce ve siyah noktalarım var. Sivilcelerim kayboldu Effaclar Duo ile umarım izler de geçer.
Bu arada Avene bitince Effaclar yıkama jelini almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
bu ürünün en çok soyma özeliği hoşuma gidiyo.çünkü soyuldukça komedonlar gidiyor ve cilt yenileniyor

3-4 ay düzenli kullandım maffetti cildimi:S hem de çok pahalı! normalde kuru ve küçük çıkan sivilcelerimi kıpkırmızı şiş ve kocaman bir hale dönüştürdü.Kullanmıyorum artık forumda bir arkadaşımız saolsun Dr.Avni Bakkal'ın formülünü vermiş 1 aydır kullanıyorum çok da memnunum hem de fiyatı da uygun

ürün hakkında duyduğum tek olumsuz yorum bu herhalde.

ben kullanalı 3 ay oldu effaclar duo bitti fakat yüz yıkma jeli hala vardı. Ara verip vermemekte kararsızdım

evet sivilcelerim yine çıkıyor ama eskisi gibi rahatsız edici şekilde değil. Fakat siyah nokta ve gözeneklere öyle iyi geldi ki pürüzsüzleşme yolunda ilerliyordu ve cildime bayağı da övgü alınca ara vermeden devam etmeye karar verdim ve gidip duoyu aldım

Ben iki aydır kullanıyordum , açıkçası mucizevi bir etki görmedim. Avene Gel ile birlikte kullanırken daha iyi gelmişti , o bitince Effaclar Gel ' i aldım. Herhalde Effaclar Gel bana pek iyi gelmedi. Öncesine göre daha az sivilcelerim var ve çıkanlar da çabucak kuruyor , ama yine de beklediğim gibi bir etki yaratmadı. Ben de dün yeniden dermatoloğa gittim ve ilaç tedavisine başladım.

Ben de bugün deneyip faydasını gören bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine jelini,toniğini ve nemlendiricisini edindim.İşe yarayıp yaramadığı konusunda bir şey diyemem yeni başladım ama arkadaşımın durumunu biliyorum.İki yanağı ve çenesi tamamen sivilcelerle doluydu.Etkisini 4 ayda gördüğünü söyledi.O günden beri de cildinde hiç sivilce çıkmadı.Şu anda bebek gibi bir cildi var ve kesinlikle leke bırakacak düzeyde olan sivilceleri hiç leke bırakmadı.Umarım bende de aynı etkiyi gösterir.

doktor önerisi ile aldım. 1 aydır differinle dönüşümlü kullanıyorum. ama çok düzenli değil kullanımım. pek faydasını görmedim açıkçası

Benim de kullanalı 22 gün oldu.Çok düzenli kullandım.Hiç aksatmadım.Yararını gördüğümü söyleyemiycem,aksine sivilcelerim arttı.Bu doğal bir durummuş ama canımı sıkıyor açıkçası.Bazen bırakasım geliyor yeni sivilceler çıktıkça.Kullanmaya devam ediyorum.Bakalım.Sanırım sonunda dermatoloğa gidicem.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben roucutane kullanıyorum şuan.bugün 2.kutuya başladım..la roche roucutane kullanan kişilere birerbir tavsiye edilen bir ürün.temizleme köpüğünü aldım dün.vıch güneş koruyucusunu almıştım o henüz bitmedi bitince laroche un güneş koruyucusunu alacağım..sorum şu roucutane kullanırken bu kremi kullanmalımıyım kullanmamalıyım..

3 aydır kullanıyorum düzenli olarak.
cilt tipim normal, ama akneli.
bu ürünün yorumlarını okuyunca denemek istedim.
ama hiç de bahsedildiği gibi ürün değil.
bende bi işe yaramadı.
izlere yönelik bir etkisinin olmadığını zaten söylüyor.
tekrar almayı düşünmüyorum.

melis o sivilceleri çıkartan fazlalaştıran şey effeclar jel.Bende çıkmayan iltihaplı sivilceler çıkardı bıraktım.Ama effeclar duo tüm sivilcelerime lokal olarak yani inci büyüklüğünde alıp sivilcenin üzerine bırakarak uyguladığımda bir gecede sivilcelerim söndü soyuldu.Çokta memnun kaldım

X