Sivilceli Ciltler La Roche Posay Effaclar DUO kullanan var mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
La Roche Posay Effaclar DUO doktor bana dün verdi biraz pahalı nemlendirici 50 tl:KK52:. ben ilk kez nemlendirici kullanıyorum.bakalım hayırlısı :18:

kızlar merhaba öncelikle son durumlarınız neler?
güzel güzel yorumları okuyunca benimde alasım geldi ama la roche posay duo'nun henagisini alacağız? kremini mi nemlendiricsini mi temizleme jelini mi anlamadım ben =S

Bende alalı 2 gün..sabah alşam önce peeling yapıp (garnıer) sonra surup yatıyorum yada uyanınca..
işallah iyi sonuç alıcam gibi:KK1:

bende bugün almaya karar verdim duoyu
tek tük çıkan sivilcelerim ve izleri için istiyorum
umarım işe yarar

Arkadaşlar ben daha önce de yazmıştım Bu ürünün temizleme jelini,toniğini ve nemlendiricisini kullandım.Benim yüzümün %80 i sivilcelerle dolmuştu ve hepsi kistikti.İçten çıkmıştı,kırmızı ve ağrılıydı.Yüzüm yara gibiydi resmen.Şu anda yüzümde hiç sivilce kalmadı.Sadece bu ürünleri kullandım.Bir de doktorumun önerdiği ısotrexin kremi.Hala da kullanmaya devam ediyorum.Bu ürünlere bir de güneş koruyucusunu ekledim.İlk başlarda sivilcelerim daha da artmıştı.Moralim boZulmuştu ve bırakmayı düşünmüştüm ama devam ettim.Yararını gördüm.Biraz sabır gerekiyor ben de tam 6. ayda bütün sivilceleri bitirdi.Umarım bir daha çıkmazlar.

kızlarr bende 2 haftadr fln kullanıyorum galiba.şöyle söylym nemlendirmesi hiç güzel değil amacı kurutmak mı bilmiyorum.
sabah akşam kullanıyorum gözle görülür bi fayda göremedim çıkmaya niyetli sivilcelerim yine çıktı.
ama millet 3. 4. kutusunu bitiriyo :) pes etmicem kutu bitene inşallah işe yarar..

Şimdi sipariş vericem ama ben jelini kullanıp bir kutu gerçi, sivilce yaptığı için bırakmıştım, jeli avene kullanıp kremi bu kullanabilir miyiz acaba? bir de biodermanı makyaj temiliği vs için olan suyundan kullanıyorum, onu da kullanmaya devam etsem çok mu karışmış olur :S

kızlarr bende 2 haftadr fln kullanıyorum galiba.şöyle söylym nemlendirmesi hiç güzel değil amacı kurutmak mı bilmiyorum.
sabah akşam kullanıyorum gözle görülür bi fayda göremedim çıkmaya niyetli sivilcelerim yine çıktı.
ama millet 3. 4. kutusunu bitiriyo :) pes etmicem kutu bitene inşallah işe yarar..

Bu krem nemlendirici değil tedavi edici. Nemlendirici olan effaclar k dır.

Bu kremi sadece akne üzerine sürüp fayda bulanlarda var.

Bende yeni başladım kullanmaya. Sadece 4 gece sürdüm sivilcelerim üzerine. Ama etraf cilt dokusundada ufak beyaz komedonlar oldu. Cildi kusturucu etkisi var. Tüm yüzüme sürsem sanırım bende de sivilcelerde artış olurdu. 2 ay kullanıcam ve bakıcam fayda etmezse bırakıcam. Yazarım sonuçları buraya.

Az önce farkettim.. benim netten aldığım(dermobakım) effaclar duo fransa dan ithal. Bunda benzolperoksit yok. US yapımından almalıydım. Siz dikkat edin alırken içinde benzolperoksit olanı alın.

Ülkemizde maalesef benzolperoksitli effaclar duo yok. :KK43: bende aksil 2.5 krem aldım. Bunu deneyeceğim. Benzolperoksit maddesi sivilceli ciltleri olan birçok kişiye iyi geliyormuş, umarım bende sonuç alırım. prospektüsünde 12 haftada tam sonuç alıncağını yazıyor. :KK43: Bu arada effaclar duoyuda 4 gün kullandım, bırakmıştım. Bırakınca cildim düzelmeye başladı. sanırım sık kullanmamalı, en azından başlarda..çünkü bunun içinde a vit. i var. yavaş yavaş cilt alışmalı. Aksil i sadece sivilcelerimin üzerine kullanacağım.

1 haftadır sabah akşam düzenli olarak kullanıyorum.
aktif sivilcelerim kurudu, soyulmaya başladı.
ayrıca ilaç sivilce olmayan kısımlarımda 4-5 adet yeni sivilce çıkardı.
bunlar irinlendi, şişti, kurudu ve şimdi soyulma aşamasındalar.
ilk sürdüğümde yanma hissediyorum.
yalnız sanırım biraz çok sürüyorum , fazla yanıyor bazen.
miktarı azaltarak devam edeceğim.

ben setini aldım kızlar.. jel ile yıkayıp tonik sürüyorum gündüzleri duo geceleri effaclar K sürüyorum.. çok memnun kaldım. şuan 2.haftamdayım. gerçtekten iyi bir krem.. ama ben K nın mucizesi olarak görüyorum bu neticeyi.. duo o kadar da değil gibi...effaclar k İZLER İÇİN BİREBİR..

kızlar merhaba ben de duo kullanmaya başladım yaklaşık yirmi gündür düzenli olarak kullanıyorum(akşamları yüzümü yıkadıktan sonra sürüyorum eczacı öyle dedi gündüz kullanmıyorum yani). bu sitedeki yorumlardan yola çıkarak ve eczacının önerisiyle aldım. yalnız bir şey danışmak istiyorum sizlere. benim cildim karmadan yağlıya dönük. nemlendirmek için sadece bu krem yeterli olur mu? yoksa başka bir nemlendirici de kullanmam gerekir mi? sanki bu yetmiyor gibi ya yanaklarımın kuru kaldığını hissediyorum.

Bir yorum da benden gelsin effaclar duo icin.bi kere butun sivilce kremleri gibi sabir istiyor.deri altindakki tum sivilcelerimi kusturdu.bu ii bisey ama goruntu fena sabir ediyorum ama.umarim roaccutane kullanmam

effaclar duo kesinlikle düzenli kullanımda işe yarıyor bu ay birde effaclar k yı deneyim dedim ama o kokusu dayanılacak gibi değil:KK50:

effaclar duo benim cildimde de tahriş ve yanma yapıyor.o yüzden kullanmaya başlayamadım. sizler ne şekilde ve ne sürede kullanıyorsunuz.son memnuniyetinizi de merak ettim. nasıl gelişmeler?

Merhaba kızlar,
Benim sivilce ve yağlı cilt problemim olduğu icin dün cildiyeye gittim ve bana Effaclar yıkama jeli,effaclar duo ve clindoxyl adında sivilce kremi verdi bugün aldım ve denicem insallah sizler gibi yararını görürüm,doktor onaylı kremler oldugu icin sizlerinde rahatlıkla kullanabileceginizi umuyorum:)

Ben bir hafta önce kullanmaya başladım fakat bendekiler made in america. Yani içeriği azcık farklı oluyormuş. Bi hafta boyunca her gece effaclar jel ile yıkayıp duo sürdüm ama dün çok yanmaya başladı. Burayı okudum ve iki günde bir şeklinde uygulamaya başlıcam. Benim cildimi bayağı bi soyuyor şu an ama sadece çene ve ağız üstümü falan. O da bb crem surunve kötü duruyor ama mecbur. Cildim yanaklarım kuru t bölgem yaglı seklinde. Bu derece soyulma yaşayanınız oldu mu acaba?

Bend uzun zamandr nemlendirici we goz kremi arayisindaydm.aslnda arastrdgm kadaryla nemlendrcyi biodrma almayi dusunurken cilt uzmaninin onerisi uzerne larosheposeye yoneldm.siwlce problemim war anck ergenlik dnemlermde suratm swlce tarlasi oldgundan suanki az halni onemsemyordm.cilt uzmani bunun tedawi edlmesi gerektgni soyledi we eflactar mat we dio yu onerdi.mat sabh dio gece icin.her ikisinind nemlendrme ozeligi war.goz kremi olarakta wichy aquathermal i onerdi.bende aldim ciktm :)bakalm gelismeleri paylasirm :)

X