Cilt Bakımı Ürünleri La Roche-Posay kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben çok merak ediyorum bu markanın ürünlerini CADIARZU karma ciltli arkadaşlar önerir misiniz acaba :uhm: Şeniz

Benim cildimde hassas ve kuru arkadşlar 2 yıldır nemlendiricili temizleme sütünü kullanıyorum oldukça memnunum dr um önermişti

benim cildim karma pilarcım bende la roche un jel gece kremi ve güneş kremini(sadece yazları) kullanıyorum çokmemnunum her cilt tipine uygun ürünler var canım..clinique in temizlme ürünlerinden almıştım la roche ondan çok daha iyi hem dermokozmetik hem de hassas ciltler için üretilmiş..ben güneş kremimi degiştiricem benmkisi yaglı bi his bırakıyo kuru ciltler için sanırım avene ve uriage den birisini almayaı düşünüyorum hangisini tavsiye edrsiniz birde gece kremini degiştirmek istiyorum..cevaplarınızı bekliyorum canlarımm

bende tam bir la rocheciyim kızlarrr kullandığım ürünler
effaclar k
effaclar-tonik
effaclar creme moussant
toleriane fluıde nemlendirici
hyraphase xl spf 15
termal su
spf 45 güneş kremi

effaclar serisinden memnundum ama cildim hassaslaşmaya başladığı için toleriane serisine geçicem şuanda bu yulardaki ürünlerden sadece elimde kalan hyraphase xl spf 15 nemlendirici,güneş kremi ve termal su lrp den almak istediklerim toleriane serisinden spa nemlendirici,creme moussant temizleme kremi ve yine bu seriden göz makyajı temizleme sütü..

ben de effaclar serisinden sıkılaştırıcı tonik alıcam geçen gün gördüm.. tonik kullanmıyorum normalde ama bunu bi denicem.. bir de yeni lipstickler çıkarmış la roche posay ya da daha önce vardı ben yeni gördümi neutrogena biter bitmez denemeyi düşünüyorum. ayrıca artık fondötenleri falan da satılıyo eczanelerde, yağlı ciltler için olanını denedim çok beğendim

canım eğer tonik kullanmadan cildinden memnunsan hiç kullanma derim aslında bazı ciltler tonik sevmiyor mesela benim cildim yani temizleme işleminden sonra daha çok kimyasal yüklememek daha iyi cilde ben effaclar tonik ve effaclar cremem moussantı yarım bıraktım çünkü cildim hassaslaştı cildim aşırı yağlı değil tabi ama çok kalitelik bir marka kesinlikle..

Ben vücut nemlendiricisi (hala kullanıyorum), güneş kremleri (yüz ve kollarım için ayrı faktörler ve sadece yazın günlük kullandım) ve termal su kullandım, hepsinden de memnumdum. Cilt bakım ürünlerinden kullanmadım ama çok kaliteli olduklarını biliyorum. Kuzenim bebeği için vücut nemlendiricisini almıştı, özellikle bebek bakımı için.. Çevremde bir çok insanın cildindeki sorunlar düzeldi hep hemde kalıcı olarak..

Bir arkadaşımın cildi hassas olduğu ve yağlı olamdığı halde (sanırım hormanal bir şeydi) sivilceler çıkardı, eczacı effeclar k serisini verdi. Sanırım sivilcelerin kuruması için bir ürünü vardı ve bir yada iki dakika temas etmesi gereken ürünü eczacının müthiş tavsiyesiyle bütün gece yüzünde tutan arkadaşımın iki gün sonra suratı yanmıştı. kesinlikle marka yada ürünleri ile ilgili bir sorun yok! Diğer ürünlerini kullanmaya devam etti. Söylemek istediğim cildini tanımak çok önemli, eczacı demiycem ordaki satıcı bayanın yanlış yönlendirmesiyle alakalı bu.. Malesef böyle bilinçsizce sadece ürünü satmak derdi olan insanlar yüzünden gencecik cilt tedavi gördü.. Nerden yada kimden alısak alalım mutlaka araştırıp almak lazım..

canım senin bahsettiğin galiba effacla a.i çünkü sivilce kurutucu özelliği var ve sadece sivilce üzerine sürülüyor çok etkili bir kurutucu effacla k ben kullandım gece nemlendiricisi gibi birşey o ciltteki pürüzleri gideriyor nemlendirici kıvamında yani arkadaşın adına üzüldüm çünkü gerçekten lrp ürünleri kaliteli yanlış kullanma maduru olmuş..

kızlar ben tam bir la roche posay delisiydim .güneş kremi dahil bütün ürünlerini kullandım hicte şikayetci degilim . ama sivilcelerim hala cıkmaya devam edınce bıde bebde leke sorunu var cıkan sivilce yeri iz kalıyor. doktorum dermacence önerdi. yıkama köpügünü aldım ilk önce sonra maskesini derken seti düzdüm . gercekten cok memnunum gören cildin parlıyo diyo bide ısotrexin kullanıyorum hala. bu yıkama köpügü sadece gece kullanılıyo cünki aha iceriyo yani meyva asitleri var ve hafif soyucu özellikli. şimdi hangisi derrseniz tabiki dermacence derim ama roche posay da güzeldi hic kötü etkisi olmadı. 1 yıl kadar kullandım

kızlar ben tam bir la roche posay delisiydim .güneş kremi dahil bütün ürünlerini kullandım hicte şikayetci degilim . ama sivilcelerim hala cıkmaya devam edınce bıde bebde leke sorunu var cıkan sivilce yeri iz kalıyor. doktorum dermacence önerdi. yıkama köpügünü aldım ilk önce sonra maskesini derken seti düzdüm . gercekten cok memnunum gören cildin parlıyo diyo bide ısotrexin kullanıyorum hala. bu yıkama köpügü sadece gece kullanılıyo cünki aha iceriyo yani meyva asitleri var ve hafif soyucu özellikli. şimdi hangisi derrseniz tabiki dermacence derim ama roche posay da güzeldi hic kötü etkisi olmadı. 1 yıl kadar kullandım

lrp den daha memnun kaldıysan gerçekten kaliteli bir marka demekki ben duymadım hiç canım eczanelerdemi satılıyor sen hangi ürünlerini kullanıyorsun??????

bende la roche un ürünlerini kullanmışım çok memnun kalmıştım şimdi dermologicanın temizleyicilerini kullanıyorum .ama la roche un güneş kremini alıcam

ben laroche effaclar jel ve effaclar h nemlendiricini kullanıyorum çok memnunum.güneş kremide anthleos 50 losyon kullanıyordum ama şimdi babe aldım bide bunu denicem bakalım

bana da gittiğim doktor la roche posay anthelios xl50 fluid extreme güneş kremini önerdi bakayım alacağım yani.ayrıca cildim karma la roche posay ın nemlendiricisinden hangisini kullanmamı önerirsiniz??? doktorum basis krem kullanabilirsin dedi ama kararsızım??kafamçokkarıştı bayanssulusmile

bana da gittiğim doktor la roche posay anthelios xl50 fluid extreme güneş kremini önerdi bakayım alacağım yani.ayrıca cildim karma la roche posay ın nemlendiricisinden hangisini kullanmamı önerirsiniz??? doktorum basis krem kullanabilirsin dedi ama kararsızım??kafamçokkarıştı bayanssulusmile
Benim cildim karma ve hassas. Akşamları yatmadan önce efflaclar duo kullanıyorum. Hem yeni sivilce oluşmasını engelliyor hemde lekelere iyi geliyor. Gündüz ise toleriane fluid kullanıyorum.

Benim cildim karma ve hassas. Akşamları yatmadan önce efflaclar duo kullanıyorum. Hem yeni sivilce oluşmasını engelliyor hemde lekelere iyi geliyor. Gündüz ise toleriane fluid kullanıyorum.

merhaba.benim cildim de karma ve çok hassas.ben efflaclar duo aldım 2 haftadır kullanıyorum.yüzümü temizledikten sonra sürüyorum fakat sürdüğüm anda yüzümde yanma oluyor ve son günlerde yüzümde küçük kabarcıklar oluştu.sen yalnızca gece kullanıyormuşsun ben gündüz de kullanıyorum acaba bu yüzden olabilir mi?aslında efflaclar k yıda almak istiyordum çnk yüzümde isilik gb pütürcükler var fakat böyle olunca tereddüt ettim.

merhaba.benim cildim de karma ve çok hassas.ben efflaclar duo aldım 2 haftadır kullanıyorum.yüzümü temizledikten sonra sürüyorum fakat sürdüğüm anda yüzümde yanma oluyor ve son günlerde yüzümde küçük kabarcıklar oluştu.sen yalnızca gece kullanıyormuşsun ben gündüz de kullanıyorum acaba bu yüzden olabilir mi?aslında efflaclar k yıda almak istiyordum çnk yüzümde isilik gb pütürcükler var fakat böyle olunca tereddüt ettim.
Açıkçası bende o şekilde bir şeyler olmadı. Belki alerji yapmıştır sende. İstersen bir süre ara ver yada sadece gece kullan. Efflaclar k daha sert bir ürün, benim cildimi hemen kurutup soymaya başlıyor. Duo sanki hassas cilt için daha uygun gibi geldi bana açıkçası. Yada benim cildimde böyle bir etki yaptı.

X