Cilt Bakımı Ürünleri La Roche-Posay kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ya ben eskişehirliyim bir kaç yere sordum bulamadım nerden alıcam bu la roche posay ın ürünlerini

Benimde cildim karmadan yağlıya dönük bu marka ile yeni tanıştım cilt doktorumun sayesinde
Effeclar serisinin yüz yıkama jelini ve yağsız nemlendiricisini bir kaç aydır kullanıyorum ve çok memnunum

benim de yağlıya dönük normai cilt tipim, vücudumsa kurumaya meyilli. la roche u uzun zamandan beri kullanıyorum. temizleyicisini, tonikini, nemlendiricisini ve banyo jelini kullanıyorum şu an.
çok çok memnunum....

Lapis istersen internetten bak, ben internetten alıyorum genelde

hangi nemlendiricisini kullanıyorsunuz?ben effaclar matt kullanıyorum başka yağsız nemlendiricisidemi varmışbilmiyorumkismile

benim cildim karmadan kuruya dönük. vichy nin nemlendiricisini kullanıyodum ama bitti. şimdi değiştirmek istiyorum bu ürünü tavsiye eder misiniz?la roche-posay ı yani,bide cild tipime hangi ürünü uygun gelir?yanıtlarsanız çok sevinirim..

kızlar ben de toleriane kullanıyorum ama bu effeclar toleriane ayrımı cilt tipine göre mi? yani ben ilk eczanede bi analiz yapılmıştı, cildim ve saçlarım için bunu önerdiler. ama sanki benle aynı cilt tipindekiler effeclar kullanıyor gibi?

effaclar h akneye müsait ve kurutucu jel kullananlar için hassas ciltlere nemlendirici 2 tane bitierdim 3.yü alıcam.lrp ürünü kullanıp memnun olmayan çok azdır herhalde.hihoyyythihoyyyt

akne sorunu olanlar hangisini kullanıyor anlamadım. bana aliye arkadaş tolariane yi tavsiye etti. ama benim akne sorunum yok. t tipi karma ve kuruya dönük.

doğru ürünü tavsiye etmişim.akne sorunu için effaclar kullanılıyor.siz toleraine kullanacaksınız

slmlar aliye okursan sana bir sorum olacak: roche toleraine ı önermiştiniz, hangisi acaba spa mı, riche mi? cild tipim karma ve kuruya dönük, gecen hafta topikte sormuştum siz de yanıtlamıştınız, hatırladınız mı? teşekkür ederim, bu arada eczacıdaki kız ısrarla la roche un hydreane legere diye bi kremini satmaya çalıştı, benim de kafam karıştı, yine sormak istedim.

slmlar aliye okursan sana bir sorum olacak: roche toleraine ı önermiştiniz, hangisi acaba spa mı, riche mi? cild tipim karma ve kuruya dönük, gecen hafta topikte sormuştum siz de yanıtlamıştınız, hatırladınız mı? teşekkür ederim, bu arada eczacıdaki kız ısrarla la roche un hydreane legere diye bi kremini satmaya çalıştı, benim de kafam karıştı, yine sormak istedim.

toleraine riche kullanıyo arkadaşım sizin cilt tipinizde.ama çok kuruysa siz yine eczacınıza sorun.isterseniz ben yarın sorabilirim eczacım çok güvenilir.şimdiye kadar verdiği her üründen memnun kaldım.biraz daha açıklayıcı yazarsanız cilt tipinizi daha iyi olur.tabi isterseniz sormamıa.sa.s.

cildimin t bölgesi diger yerlere göre daha yağlı. ama yanaklarım kuru, hatta bahar aylarında falan pul pul döküldüğü bile olur. gerildiğini hissediyorum bazen nemsizlikten,kaşınır da bazen sanırım bunlar kuruluktan oluyor. ama çok kuru da değil. ben hep karmadan kuruya dönük diye ifade ediyorum.hani cildi çok kuru olanların gözlerinin etrafı kırış kırış olur ya öyle birşey yok bende. kısaca fazla kuru diyemem ama normal de değil. eczacınıza sorarsanız çok sevinirim.teşekkür ederimyerimseniben

cildimin t bölgesi diger yerlere göre daha yağlı. ama yanaklarım kuru, hatta bahar aylarında falan pul pul döküldüğü bile olur. gerildiğini hissediyorum bazen nemsizlikten,kaşınır da bazen sanırım bunlar kuruluktan oluyor. ama çok kuru da değil. ben hep karmadan kuruya dönük diye ifade ediyorum.hani cildi çok kuru olanların gözlerinin etrafı kırış kırış olur ya öyle birşey yok bende. kısaca fazla kuru diyemem ama normal de değil. eczacınıza sorarsanız çok sevinirim.teşekkür ederimyerimseniben

toleraine riche tamamen kuru ciltler içinmiş.sadece toleraine yazan ürün karma ve kuru ciltler içinmiş.kullanınca yorumlarınızı yazarsınız.bu gün eczanede başka biri vardı biraz kafamı karıştırdı aslında.neden la roche dedibilmiyorumkismiledaha etkili ürünler var dedi darphin gibi.1 üründe sonuç alırsınız dedi.valla bende bilmiyorum offffff.çok zor bu cilt konusu:tomato::1no2:

X