Labioplasti dr hastane ve fiyat önerileri

Ben de çok araştırdım. Bir çok bilindik doktora bu ameliyatları olmuş hastalardan olumlu ve olumsuz yorumlar okudum. Bazıları ile görüştüm. Memnun kalan olduğu gibi kalmayan da vardı. Bu nedenle her doktora şüpheyle baktım. Her bir doktor ile sosyal medya aracılığı ile konuştum ama maalesef hiç birinden güven alamadım. Hangi doktora gidebilirim diye çok arada kaldım. Bir doktorda karar kıldım. Çok tedirginim ama aynı zaman da mecburum :KK43:
Nedir durum?

HERKESE SELAM BAŞLIĞI GÜNCELLEMEK İSTEDİM
BEN BAŞLIĞI AÇTIĞIM TARİHTEN İTİBAREN DÜNYA KADAR PARA HARCAYIP BİR SÜRÜ DR MUAYENESİNE GİTTİM MAALESEF ARADIĞIMI BULAMADIM
BURDA PEKÇOK ARKADAŞ YARDIMCI OLMAK İÇİN OLUMLU OLUMSUZ TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTILAR GAKAT GÖRÜYORUM Kİ REKLAM YAPIP ÜNLÜ OLAN BAZI KİŞİLERE GİDENLER CİDDİ ANLAMDA PROBLEM YAŞAMIŞLAR BEFORE AFTER FOTOLARDAN ÇOK ŞALIRDIĞIM ÜZÜLDÜKLERÜM OLDU
2012 YILINDA RİNOPLASTİ OLDUĞUM BİR PROF DR DA VAR ONDAN ÇOK MEMNUN KALDIM ONA DA YAZDIM
FAKAT BU SÜREÇTE EN ÜZÜLDÜĞÜM GEÇEN ZAMAN TEKRAR TEKRAR ERTELEMEK İSTEMİYORUM
DESTEĞİNİZE İHTİYACIM VAR 😔

Arkadaşlar şehir doktor hastane fiyat ve memnuniyet tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Nolur ya ertele ertele yoruldum😔

Merhaba yazınızı okuyunca dedim ki o kadar ben ki bu kadın ona yazmalıyım sırf size yazmak icin bende yıllardır gizlice takip ettiğim bu siteye üye oldum çünkü herseyimiz aynı inanın hem ruhen hem fiziksel açıdan aynı şeyleri yaşamışız yıllarca..bende sizin gibi 30 yaşımdayım ve bu sıkıntımdan dolayı hiçbir iliskim normal ilerlemedi taa ki şu zamana kadar şuan sevdiğim adamla nişanlıyım ama bu sıkıntımdan dolayı nişanı atıp atmamakta kararsızım en çok bu sebeple artık çözmek istiyorum sorunumu yıllardır araştırıyorum sizin gibi hâlâ da araştırmaya devam ediyorum ama kafamın daha da karışmasına sebep oluyor keza suan ameliyat olmak için memleketten istanbula geldim birebir dr larla görüşmek en iyisi olur diye fakat muayene ücretleri o kadar uçuk fiyatlar ki maddi anlamda daha da zorlanmama sebep oluyor o yüzden artık bir dr la bütün işlemleri yapmaktan başka çarem kalmadı en iyisi olsun istiyorum ki kötü sonuçlanmasin çünkü bir daha asla ne böyle bir şansım olur nede maddi anlamda imkanım..biraz da bu sebeple yazmak istedim size;sizin güncel durumunuz nedir?yaptırdınız mi yoksa hâlâ kararsızmısınız?lütfen mesajımı görürseniz beni haberdar edin gerçekten çok ihtiyacım var ve zamanım cok kısıtlı bi an önce ameliyat olmam lazım evlilik söz konusu olursa iyileşme süreci geç olmamali olamazsamda zaten sevdiğim adamla ayrılma kararı almam gerekecek lütfen msjimi görün lütfen🙏🏼

Benim cok fazla agrim yok, arada batma oluyor. Dikislerim dusmedi henuz.11. Gunum, psikolojik olarak bitik durumdayim yine de..Asimetri sebebiyle yaptirdim. Estetik kaygilarla asla yaptirmayin. Saglik icin zorunluluksa yaptirin. COK COK COK PISMANIM. Ölü gibi hissediyorum. Çok kötüyüm.

Hangı dr onerırsınız hanımlar
Merhabalar..
İstanbul'da Op.Dr.BurcuAkdağÖzkök'e labioplasti ve klitoris onarımı için başvurdum. genelde kararsız bir yapım olmasına rağmen, tek sefer ve tek muayenede operasyon kararı aldık. Çok tecrübeli ve değerli bir hekim olmasının yanında sempatik ve güler yüzlü yaklaşımıyla sürecimi en rahat şekilde gecirmemi sağladı. Su anda iyileşme surecindeyim. Bu süreci doktorumun tavsiyelerine uyarak rahat bir şekilde geçireceğimi umuyorum. Eğer bu operasyonu gercekten yapmak istiyorsanız öncelikle bu kararı hemen vermenizi ve burcu hanımı mutlaka tanımanızi tavsiye ederim :))
Hangı dr onerırsınız hanımlar

Merhaba, Labioplasti ile ilgili çok mesaj geliyor, önerir misiniz diye..
Kendinizi sevin. Bu gerekli bir ameliyat değil. Tıbbi zorunluluk dışında asla bu işe girmeyin. Ben çok araştırmadan yaptırdım. Hata ettim. Kesinlikle estetik kaygılarla yaptırmayın. !!Psikolojik olarak rahatsız ediyor olabilir ama Emin olun önceki psikolojinizi ararsınız yolunda gitmezse..
İyileşme süreci , ağrı olayına girmiyorum. Dikişler 20 günde falan düşmüyor. Sürekli sızlama ve yabancılık hissi var. Simetrik değil. His kaybı ve kuruluk oluyor. Benden söylemesi. İyi bir tarafı yok mu? Bence yok. Yaptırmak için can atanlar 2 kere değil 2000 kere düşünsün derim.

Merhaba canım çok teşekkür ediyorum önemsediğin için
Haklısın bir çok DR hastane önerisi var ama bazen aynı DR hakkında olumsuz tecrübeler de var
Doğrusu nedir İnan bilmiyorum
Bir de labioplasti yapılırken hudoplasti yani klitoris estetiği tek bir elden çıkmalı
Bunu pek önemseyen duymadım ama mümkün değil benimkinde herikisi bir bütün olarak yapılacak ki tam olsun
Diğer türlü asimetrik olarak tuhaf sonuçlar olur
Eskişehir Osmangazi de DR Yakup beyi merak ediyorum
Özgür Kartal
Hanifi şahin
Bu isimler duydum
Esra çabuk cömert ve Süleyman eserdağ duydum ama bi o kadar da olumsuz var
Şehir hastane bütçe ve elbette ki tarih detayları var
İşin içinden çıkamıyorum
Ameliyat oldunuz mu bilmiyırum ama Özgür Kartal ı öneririm kesinlikle.

Herkese Merhabalar
30 yaşımdayım ilk defa bir foruma katılıyorum az evel üye oldum
En yakın kızarladaşımla dahi konuşamadığım bir problemim var artık tüm bunları konuşup içimi döküp acil olarak çözmek istiyorum
Bu sebeple hepinizin önerilerinize ihtiyacım var

Dışarıdan çok güzel bir görüntü ama içinde çok utandığım ertelediğim kendimi haksızca ayıpladığım bir durumum var
Hem iç hem dış dudaklarına hemde klitorisimde büyüklük kararma ve şekil bozukluğu var
Labioplasti olmak istiyorum

(Aslına bakarsanız göğüslerimde yok ameliyatsız büyütme , Gözkapağı estetiği ve yüz ovali estetiği de düşünüyorum bunu ayrı bir başlıkta açacağım kurallar gereği sanırım buradan açamıyorum ama bu konularda da önerilerinizi alabilirim)

Maalesef korona günlerindeyiz nereden dr bulurum hangi hastane hatta yasaklara denk gelirse nasıl seyehat ederim bilemiyorum
Tek bildiğim gençliğimi cinsel dürtülerimi 30 yaşıma kadar fazlası ile bastırdığım ertelediğim
Sırf bu kötü görüntü sebebi ile çok sevdiğim erkek arkadaşımla dahi birlikte olamadım
Defalarca karşılaştığım son derece kaliteli beyefendileri hiç sebepsiz ittim
Hatta “neden kendine bir şans vermiyorsun” sorularına sebebimi dahi utandığım için açıklayamadım

Bana yardım edebilir misiniz? Yeniden başlamam geç olmadan kendime bir şans verebilmem için bana gittiğiniz doktorları hastaneleri olumlu olumsuz sonuçlarınızı mümkünse fiyatları paylaşır mısınız?
İnanın tek başıma yapabileceğim birşey değil çünkü bu konu ile alakalı çok kötü ameliyatlarda var
Ödenen ücretler ne olursa olsun az ücretler değil
Ben ve benim gibi tüm hemcinslerimize yardımcı olabileceğimiz bir başlıkta toplanmış olalım
Hepimiz kendimize bir şans vermeyi hakediyoruz
Benim gibi yıllardır bu foruma girip bakıp üye bile olamadan utanıp sıkılıp erteleyen, erteledikçe en güzel yaşlarını öteleyen, belki de hayatımızda çok mutlu olabileceğimiz ilişkilere bir adım atamayan psikolojik olarak bu konuda çok yük edinmiş hemcinslerimize de yardımcı olmuş olalım
Yıllar sonra ilk defa bu foruma cesaretimi toplayıp üye olabildim
Lütfen sizde tüm deneyimlerinizi benimle paylaşın olur mu?
hangi şehirde olursa olsun gitmeye hazırım aradığım şey en sağlıklı en güzel görüntü tek seferde umarım bunu başarırım
Sevgilerimle
İyi günler bende 18 yaşındayım ama yasima göre çok büyük ve bakireyim ağrısı adetken çok var sizcr yaşıma göre normalmdir

Merhabalar, ben yaptırdım yaklaşık 1 ay oldu çokta memnun kaldım ben de yıllarca erteledim ama şuan ertelemeye, korkmaya hiç gerek yokmuş diyorum. Bence bu süreçte en önemli şey doktorla iletişimin ve güvenin. Ben doktorumu çok uzun süre araştırıp artık çok güvenince gidip muayene olup hemen ameliyat oldum.
Hangi doktora ameliyat oldunuz

X