Labioplasti sonrası ödem

kmslblr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
20
0
22
Merhaba arkadaşlar labioplasti ve klitoris estetiği oldum yarın 1. Haftam olucak herşey olunda kafak ödem çok fazla sol taraf daha sis ve klitoriste çok ödem var dışarıda duruyor bugün kontrolüm oldu ve doktorum eau de goulard solüsyon verdi aranızda bu sorunu yaşayan varmı yardımcı olurmusunuz ödem hızlı geçmesi için ne yapabilirim pazartesi ise dönmem lazım

Merhaba arkadaşlar labioplasti ve klitoris estetiği oldum yarın 1. Haftam olucak herşey olunda kafak ödem çok fazla sol taraf daha sis ve klitoriste çok ödem var dışarıda duruyor bugün kontrolüm oldu ve doktorum eau de goulard solüsyon verdi aranızda bu sorunu yaşayan varmı yardımcı olurmusunuz ödem hızlı geçmesi için ne yapabilirim pazartesi ise dönmem lazım
Merhaba çok geçmiş olsun. Doktor ilk 24 saat içi buz dolu pet su şişesini kağıt havluya sardırıp o bölgede tutulması gerektiğini söyledi. Sonraki 2 gün 1 saat arayla kokuyordum buzluktan alıp değişimli olarak 0.50 ml ya da 0.30 ml mi ne var o daha da iyi olur. 4-5 günde şişlik kalmamıştı. Benim bugü. 15. Günüm alt iç tarafta şişlik oldu doktora kontrole gittim beyaz tenliyim ve alerjik cildim var 2 krem söyledi. Bir de çok sıcak olmayacak şekilde ılık suyla yıkıyorum. Soğuk su sızlatıyor.

Merhaba nerede ve kaç tlye yaptırdınız acaba

X