Yöresel Tarif Laz Böreği(Trabzon Yöresinden) Sütaş Süt Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Enfes görünüyor, :kk77: bir o kadar da ilginç. Karabiber bir tatlıda çok değişik geldi. Sizce bu tatlının elzemlerinden mi?
Laz boregini şu yasima kadar hep duydum.ama hiç yememistim.bu yaz oglumla Ayderde yedim o kadar lezzetli idi ki.tabi gezi boyunca aradada yedik:kk77::kk77:yapmam lazim dedim bu kategori cikinca bende ilk defa denedim.bazilari hazir yufka kullanmis,bazilari karabiber koymamis ama Ayderde sordugumda tarifi el açması ve muhallebisine karabiber var dediler.yani asli olan karabiber ve el acmasi kesinlikle tatmalisiniz.Tesekkur ederim

Laz boregini şu yasima kadar hep duydum.ama hiç yememistim.bu yaz oglumla Ayderde yedim o kadar lezzetli idi ki.tabi gezi boyunca aradada yedik:kk77::kk77:yapmam lazim dedim bu kategori cikinca bende ilk defa denedim.bazilari hazir yufka kullanmis,bazilari karabiber koymamis ama Ayderde sordugumda tarifi el açması ve muhallebisine karabiber var dediler.yani asli olan karabiber ve el acmasi kesinlikle tatmalisiniz.Tesekkur ederim
Zaten o müthiş fotonuz ile acayip merak ettim. Üstü baklava gibi çıtır, içinde muhallebi. İnşallah tatmak da kısmet olur:kk77::KK52:

valla tadı enfes obezim :KK200: yapalım yiyelim yaşayalım bu tadı :KK53: :sus:
ay burda bizi kimse görmez inşallah fulyacım, yoksa yakarlar çıramızı :))

Tadını bilmem mi biz karadenizliyiz her daim yaparız, olmadı yapan iyi yerleri biliyorum gider yeriz de şimdi acayip canım çekti yaa :KK43: gece gece olacak iş mi bu? Nerden gördüm bu topiği :KK43:

Banada ilginç gelmişti.ama orjinali boyleymis birde böyle deneyin.bayilacaksiniz.
bir dahakine denerim inşallah.emeğinize saglık

Tadını bilmem mi biz karadenizliyiz her daim yaparız, olmadı yapan iyi yerleri biliyorum gider yeriz de şimdi acayip canım çekti yaa :KK43: gece gece olacak iş mi bu? Nerden gördüm bu topiği :KK43:

heee :p hele aeben ile moni hiç görmesin :KK22::olamaz:

heee :p hele aeben ile moni hiç görmesin :KK22::olamaz:

:KK4::KK4:

Hiç görmedik :KK67:. Yapın ama yemeyin:KK67:

X