Lekeler, Çiller Lazerle çil tedavisi deneyenler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
veeee sonunda peesssss ettim:KK43:(((((((((((((((300 tl bayldım ama hiç bi işe yaramadı keşke tatile gidip bol bol günüşlenseydim daha iyi olurdum heralde..lazer yaptırack arkadaşlar çok iyi bldiğiniz yere yaptırın bu işi yoksa para verdiğinizle kalırsınız yani benim gibi.çooooookkkkk üzgünüm ama yapacak bişey yok artık:KK43:((((((((((((((

selam kızlar ya ben de lazerle çil tedavisi düşünüyorum ama sağlığım açısından ilerde bi problem yaratmasından korkuyorum ve tabi bi de yeniden çıkmasından..doktorlarınız sağlık açısından herhangi bi sorunla karşılaşabilcek olduğunuzu söylediler mi ve tedavi bittikten sonra zamanla yeniden çıkıp çıkmayacağı hakkında bilgi verdiler mi? cevap yazarsanız sevinirim..

sağlık açısından kanıtlanmış önemli bi problem yok ama lazer yeni bi sistem etkilerini çok uzun vadede gösterebilir.korumadığın sürece tabiki de yeniden çıkacaktır.ama doktorun dediğine göre öğle güneşinde güneş kremsiz güneşlenmeye kalkarsan hiç olmasa da çıkabilir tabi.kesinlikle sabır gerektiren bi süreç.ben hemen geçecek diye bekliyodum tabi büyük yanılgı.tamamen geçmesi zormuş ama hafifledi.ben tamamen geçmesi ümidiyle yaptırdım ama çok büyük beklentide olmamak grekiyo.

sız hangı hastanede lazer yaptırdınız ismını vermenızde sakınca yoksa doktorun ve kullanılan lazerın onemı buyuk bu tedavde ben bakırkoyde ethica tıp merkezınde tedavı goruyorum bakalım sonuç ıyı olur ınsallah

hangi cihazi kullandiklarini ve seans fiyatinin ne oldugunu bir mahsur yoksa yazabilirmisiniz?

Simdiden tesekkurler

Bende çil yok ama sivilcelerden kalma çukurlar var bunlar için fraksiyonel co2lazer düşünüyordum ancak lazer yaptıran bir arkadaş yüzünde para izi gibi yanık oldugundan ve tüy köklerini aktive ettginden çenesinde kıllar oluştugundan bahsetmiş baya gözüm korktu

bır suru lazer cihazı bulunmaktadır ama cil ve leke için sadece
__İntense Pulsed Light. tercık edılmelı
_Swidnched ND (YAG) LAZER
diğeri de herkezın bıldığı
_fransiyonel lazer
diğer lazerlerle olumlu sonuç alamazsınız

DESERTe kullanıcı adlı kişiye cevap:
özel esaj yollayamıyorum size o yüzden burdan yazıyorum.ADF klinik 100.yıl Sevim Güler e gittim ben ama tam istediğim gibi bi sonuç alamadım kış döneminde yaptırmak daha mantıkı o açıdan.medicalparkla ilgili pek ii şeyler duymadım ama tabi sizin tercihiniz.memorial da Lütfiye Çoban var bir de birazcık pahalı ama seansına 300 tl dedi ve sadece kış döneminde yapıyo bi gidip görünün isterseniz.

ilk başta yaptırırken böyle bir sonuç alacağıma kendim bile inanmamıştım.yüzümde çok yoğun çillerim vardı..kırıkkalede lazerle çil tedavisi yaptırdım..ve şuanda yüzümde birtek nokta bile yok..okadar mutluyumki...lütfen ihmal etmeyin..fiyatıda çok uygun..hihoyyyt

lazerden önce yüzümün yakından çekilmiş fotoları var..15 dk sürdü işlem..sonrasında sokağa bile çıkmadım tam 1 hafta çiller koyu ve kocaman oldu 2 saat arayla bir krem sürdüm bu arada hergün kabuklar kendiliğinden dökülmeye başladı..ve tam 1 hafta sonra yüzüm yeni doğmuş bir bebek gibiydi..aynaya baktığımda gözlerime inanamadım..bu süredede yüzümü koruyorum güneş kremleriyle...ben tek seansa 150 tl verdim..2.seansa gerek kalmad bile..mutluluğuma ortak olun..çillerimle hiç mutlu değildim...

yaa nasıl kurtuluyosunuz tamamen ben anlamıyorum ben de mi bi anormallik var.çok yoğun değil gerçi ama yine de geçse daha bi güzel olucak tabi.SELDA71100 kullancı adlı arkadaşım acaba rica etsem yazabilr misiniz hangi tür lazer kullanıldı sizde??bi de ne zamn ve ne kadara yaptırdınız??

valla burda yazılanları okuyunca umutlanıyom önce bnmkilerde tamamen geçicek diye gidiyom doktora yapıyo 1 hafta bekliyoz ne dökülme ne kabuklanma bişe yok aynı duruyo bnm yüzüm.300 tl buhar oldu yani valla böle olucanı bilseydim hiç yaptırmazdım 2-3 tane çil geçse nolur geçmese nolur yani:KK43:(

ben kırıkkalede özel bir hastanede yaptırdım tek seans 15-20 dk sürdü...çok canım yandı bu arada...ben zor dayandım...işlemden 5 dk sonra çillerin patlamış hali çıktı...kocaman ve koyu renkte kabuklar..tam bir hafta evden çıkmadım güneşe hiç çıkmadım..kontrole giderkende yüzüme maske taktım..2 saat arayla fito krem sürdüm...bu krem kabukların dökülmesini sağladı..sanırım evden çıkmamış olmam benim için artı sonuç doğurdu..ben zaten yaptıralı 9.günüm dün işe başladım..sadece şuan yüzümde çillerden kalan beyazlıklar var çillerin yerini beyaz izler aldı...yarın kontrole gideceğim ...ne sonuç vereceklerini paylaşırım..ben ilk duyduğumda inanmamıştım çillerin gideceğine şimdi okadar mutluyumki hiç bir kapatıcı sürmeden dışarı çıkmak harika birşeymiş..

yani işlem sizin günlük hayatınızı etkilemiş bi hayli.bnm böyle bi sorun olmadı yani günlük hayatımı etkilicek bi kabuklanma ya da benzeri bi durum.çillerin yerini beyaz lekeler aldı demişsiniz SELDA Hanım yani nasıl lekeler hala orda bi iz gibi mi??bi de doktorunuza sorsanız hangi lazer türünü kullanmış acaaba???hakkaten bunun cevabını çok merak ediyorum.IPL olmadığı belli ama cevap yazarsanız sevinirim.ii günler

lazer uygulanınca önemli olan çillerin patlaması..benimki ilk seansta patladı yani bi çilin olduğu yerde kaaçkatı kadar leke oluştu koyu renkli lekeler..ilk etapta psikolojim bile bozuldu..o halimle kalacağımı felan düşündüm..7 gün boyunca güneşe çıkmadım istesemde o suratla çıkamazdım zaten...2 saat arayla fito krem sürdüm bu krem kabukların dökülmesini sağladı..şimdi yüzümde çillerin altında kalan beyaz bir deri oluştu 21 gün sonra da tekrar lazer uygulanacak..derinin tek renkde olması için..ama şuan cildim harika canlı ve parlak çillerden eser kalmadı bile..lazerin markası burda önemli olan..bana uygulanan alexandrite lazer zaten en iyisiymiş..

valla ne güsel sizin adınıza sevindim darısı başımıza ne diyim:)))ama hakkaten insanın psikolojisi bozulur o haldeyken böyle mi kalıcam diye.bu arada ben alexandrite lazerle leke tedavisi yapıldını ilk kez duydum yani epilasyon yapıldını duymuştum da leke tedavisi de vaarmış demek.

bi de merak ettiğim bi soru daha var arkadaşlar.benmkiler tamamen geçmediği için fark edemiyorum.çil sonuçta vücudun yaptığı bişe yani ordaki hücrelerle alakalı.bu da şu demek oluyo tekrar çıkma ihtimali çok yüksek.ne kadar güneş koruyucu,şapka vb kullansan da vampir değilsin sonuçta illaki güneş göreceksin.sorum şu:yaptırıp da çok iyi sonuç alan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim tekrarlama durumu nasıl??yani elbette yeniden çıkacaktır ama eskiye oranla nasıl oluyo??üfff kendimle bu konuda barışık olmayı çok isterdim ama napim işte:)

ahh ahh ben çillerimi kapatacak fondoten derdine düşmüşken buraya uğramak aklıma gelmedi hepimiz kapatıcısız insan içine çıkmak istiyoruz bizim gibi olmayanlara (kaymak gibi hatunlara) ne kadar özeniyoruz dimi çektiğimiz sıkıntı yetmez gibi birde kandırılıyoruz bi umutla herşeyi deniyoruz benim bir tek denemedim lazer kalmıştı deneyim diyordum ki asyacımın başına gelenlerden sonra çok geçmiş olsun canım yazık olmuşta canın sağolsun artık :KK43: ve 1 hafta eve kapanma falan okudukça vazgeçtim ben o bir hafta bunalıma girerim yüzüme baktıkça daha detaylı bilgi verin kızlar MAKYAJSIZ DOĞAL DURU olmak istiyorum :KK43::KK43:

Son düzenleme:
canım bende epey zamandır vardı ama azdı,yazları artıyo kısın soluyodu..ama daha yaz gelmeden artmaya büyümeye başladılar.dr tavsiye etti,15 günde bir gidecekmişim,ilk seansı denedik lekelerde önceleri koyulaşma olabilirmiş filan,iki kremi birbirine karıştırıp akşamları az az sürüyorum ve mutlaka güneş koruyucu kullanıyorum şimdilik sorun yok.3-4 seans olacakmış yani yaklaşık 2 ay.... :S

canım yaaa konuyu başştan sona okuyamadım belki yazmışsındır ama..

GÜNEŞ KORUYUCU OLARAK NE KULLANIYOSUN?? doğal bi ürünmü kozmetik mi?

ya selda bende kırıkkaledeym we benmde bu çillerden başım dertte bana yardmcı olurmsn çok sewinirm eğer bana sana ulaşmam için özelden bi no falan werirsen eğer ben seni bi şeklde ararm kırıkkalewdeym bi şeklde yanına gelirim olmaz mı acil cwabını bekliorum

CİCİOZ AŞK OL YANİ... konuyu açıyosun bakmıyosun bide yaa... kaç gündür bakıyorum bişi yazdınmı diye yok... :umursamaz:

X