Lazerle Leke Tedavisi Yaptiranlarin Paylasim Alani

tatlım peki bu dediklerini yaparsak %100 güneş lekeleri bir daha oluşmayacak lazerden sonra diye bir şey var mı???niye bu kadar şiddetle lazeri savunduğunu anlayamadım ben sadece merakımı gidermek için sormuştum..ayrıca da burda eminim hiçkimse lazeri kötülemek için yazdıklarını yazmamıştır herkes başına ne geldiyse olanı biteni anlatmış sadece..amacın lazer yaptığın yerin reklamını yapmaksa eğer ha onu bilemicem şekerim..ayrıca söylenmemiş olma olasılığı var sen nerden bilebilirsinki mesleğin de DOKTOR(!?) olmadığına göre..:umursamaz:

tıpta tekrarlamayan hastalık ya da hiçbir tedavinın kesinligi zaten yoktur ;ama laserle leke tedavisi enfes bir olay sadece akabinde güneşten çok iyi korunmak gerekiyo uygulamayı kasım-mayıs ayları arasında saat 16,30dan sonra yaptırmak vs bu özeni göze alamayan bı işe hiç girmesin

iyi akşamlar herkeze ben 18 yaşındayım ve yüzümde sivilce ve güneş lekeleri var. Psikilojimi çok bozuyor kendime güvenimi yitirdim kimsenin yüzüne bakamıyorum :1no2: ne denediysem fayda etmedi limon sirke arapkızı çil fazıl ve bütün çil maskeleri. bi ara expigment kullandım faydasını gördüm ama sonra yüzümde kızarıklar olusmaya başladı bende kullanmayı bıraktım ve bu yaptıklarımdan sonra derim aşırı inceldi. artık aynaya bakamıyorum korkumdan ve 8 tane ben çıktı yüzümde. şimdi kimyasal pealing yaptırmayı düşünüyorum ama ondanda çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuzsenağlama:çok üzgünüm::a015:

dogal kürlerden denemedigim kalmadıktan sonraki yorumum yüzüme bir daha ASLA hiçbirini sürmem dogal uygulamalar ya durumu daha da b.k ediyor ya geçici süre çözüm getiriyor ya da bıraktıktan sonra sivilceler çoşuyor akneler kuduruyor izler daha da derinleşiyor

benimde yüzümde guneş lekeleri artı sıvılce ızlerı ve renk duzensızlıklerı var fraksıyonel lazer için gayet ıyı sonuçlar verıyor denıyor yaptıran varsa paylasırsa sevınırım.ankarada ıyı merkez bılenlerdende yardım beklıyorum.her yere guven olmuyor yuzu kabarıp su toplayan arkadaslar var.ankarada fraksıyonel lazer yaptıran arkadaslar sonuçlarını paylasırsanız ozellıkle ıncxe cızgı gorunumunden kurtulmak ıstıyorum hayatımdan bezdım ya son ıkı yılda fıyatı vede kac seansta guzelllestınız lutfen ya.ozeldende mesajları beklıyorum lutfensenağlama

lazerle sadece 1 seans leke tedavisi oldum. sonuç çok kötü. kalıcı yanık lekelerine neden oldu kulak etrarında. ve lekeye bi faydası yok. kesinlikle olmayın. 3-4 seans gitseydim bence yüzüm iyice yanacaktı. bu arada çevrede iyi diye bilinen bir cildiye uzmanıyla konuştum. seni tedavi ederim ama ne yaparsam yapayım lekelerinden kurtulma şansın en fazla yüzde kırk ila altmış dedi. bi çok krem de denedim artık adlarını ile unuttum. peeling az biey işe yaradı.

selam kızlar bende sivilce izlerim için lazer düşünüyordum fakat önce kimyasal peeling yaptırmamı önerdiler ve bende gittim kimyasal peeling yaptırdım sonuç: aynı :) değişen tek bir noktam yok :)) öylece duruyorlar harcadığım para da cabası :/ franksiyonel lazeri bende duydum ve bu eylülden sonra yaptırmayı düşünüyorum...kremler hiçbir işe yaramıyor söylemedi demeyin ki bu konuda 4-5 yıldır uğraştığımı da belirtmek isterim :) aslında dermabrazyon diye birşey duydunuz mu...? cildi 2 kat soyan bir işlem benim izlerim orta tabakadaymış yani bana yarayabilir...bunu da düşünebilirsiniz...

laroche posay melan d kiremini önerebilirim gerçekten güzel benim burnumun üstünde oluşmuştu kayseride ümit ukşal die bir doktor var kadın işinde uzman amerikada ünv. öğretim görevlisi ona gittim tavsiye üzerine bu kiremi verdi 3 ay kullandıktan sonra lekelerim kalmadı sonuç daha beyaz bir cilt oldu üstelik soymadı hiçbir yan etkisi yok kızarıklık kaşıntı felan olmadı. ama kalıcı çözüm değil 3 ay sonrasında bir 3 ay leke oluşmuyor ama sonrasında çok hafifi oluşuyo yine kullan 1 ay gibi geçiyo ben kullanıyom hala cildim daha da beyazlıyo bir de bu kiremi kullanırken gündüzleri mutlaka ama mutlaka güneş koruyucu sürün cildi güneşten koruyun. bol su için günde 3 litre su için güneş lekelerine veda edin :))

ümit ukşal die araştırma yaparsanız gogleden hakkında bilgi alabilirsiniz ben bu doktorla görüşün derim gerçekten çok iyi ben ist. dayım yazları kayseriye sırf onun için giderim benim vardı onu göstermek içinde giderdim 2 yıldır gitmiyorum ama bu kış tekrar görüşmeye gidicem

ümit ukşal die araştırma yaparsanız gogleden hakkında bilgi alabilirsiniz ben bu doktorla görüşün derim gerçekten çok iyi ben ist. dayım yazları kayseriye sırf onun için giderim benim vardı onu göstermek içinde giderdim 2 yıldır gitmiyorum ama bu kış tekrar görüşmeye gidicem. arkadaşlar ya raştırdım prof dr ümit ukşal artık istanbuladaymış taksim alman hastanesinde perşembe ve cuma 10-12 arası mutlaka görüşün derim türkiyede ciltle ilgili bu doktorun üstüne tanımam arkadaşlar

ya peki bu lekelerin krem ve lazer dısında bi tedavisi yokmu?benım denemdıgım krem kalmadı.bi işe yaramıyolar.peiling falan duydum yaptıran yokmu?

bende sırtımdaki lekeler için yaptırdım 3 seansa geçer dediler ve yaptıralı 4 sene oluyo ve o zaman tek seans 350 liraydı ve sonuç hüsran.hiç bi işe yaramadı arkadaşlar ben bursada yaptırdım giden parama da yazık oldu. ama incir sütünü lekelere sürün kesinlikle işe yarar dedi tvde bi doktor.biraz yanar ama zamanla geçer izlriniz dedi bilginize..

sonrasında incir sütünü denedinizmi peki?

lekeleri öyle ahım sahım sılmıyor ayrıca pahalı otesi bir uygulama
sonrasında cıldı daha cok ıncelttıgı ıcın yenı lekeler olusuyor
ayrıca kolajen tabakayı ve yag tabakayı zamanla eritiyor
sakın!
kremler var onlardan kullan

yeni lekelere yol açıyorsa.lazer yöntemi fiyasko ya!

selam canım sorunu daha yeni gördüm senağlamasakın yapma derim.benim yüzümde güneş lekesi vardı böle çiller lazerle yaktı yüzümü dermatolog üstelik uzman doktordu yüzüm nasıl yandı anlamadık istersen fotomuda koyarım sadece yanan yanağımı çok kötüyüm bi yıl oldu lazer olalı..senağlama
hala izi var çok kötü kıpkırmızı üstelik geniş bi alan böle 1tl büyüklüğünde bi yuvarlak.su toplamıştı patladı deri soydu yani anlatılacak gibi değil sana diyeceğim renk açıcıları dene ve güneşten korun...şimdi deri nakli olmak istiyorum ömür boyu kapatıcılarla yaşayamam..doğum yapacağım zaman bile o yüzüm öylemi kalacak kapatıcısız ne yaparım diyorum.hastane çantama koydum tabide yinede doğumdan sonra nasıl kullanacam diye kara kara düşünüyorum.çünkü kimsenin karşısına o korkunç yüzle çıkmadım daha.hep kapatırım.yazın denize giremiyorum bu yüzden.daha bu sürü şeyler var say say bitmez şimdi ayağım kırılsaydı da o hatayı yapmasaydım diyorum adamı dava etmek istiyorum ama sonuç değişmeyecek...bence lazer ciltte kullanılmamalı yasaklanmalı açık tenliler hep yanıyor..senağlamaof allahım bana sabır ver bu yanık yüz yüzünde az depresyona girmedim ama eşim herzeman destek oldu canım benim maddi manevi her anlamda. bi sürü krem kullandım en ucuzu 70tl senağlamasağlık karnesi karşılamıyodu tabi...ama hiç bi sonuç almadım... deri nakli olcam sonunda tabi deri naklide hiç bi zaman geçirmezmiş..sadece hafifletirmiş olsun onada razıyım
Böyle işte canım sakın diyorummmm benim yaşadıklarımı yaşamanı istemem:a015:

aman allahım ya!doktor lazer yönteminin en işe yarar yöntem olduğunu söylemişti.

biscuit lekeler için incir sütü demişsin denedin mi işe yarıyor mu

KTP lazer ile yüzümdekileri yaptırdım başarılı bi arkadaşımda sırtındaki güneş lekelerini ipl ile yaptırdı oda çok memnun bence uygulama yapanla alakalı yada cihazla alakalı bilemiyorum ama ben sonuçlardan memnunum fraksiyonel lazer yada soydurma işlemleri daha sonra tekrar leke yapabiliyor iyi korunmak lazım ama ktp lazer de o kadar risk yok diye biliyorum o yüzden yaptırdım tavsiye ederim

bende fraksiyonel co2 lazer düşünüyorumda yüzü yananlar olmuş burda yazmışsınız kafam karıştı fraksiyonel co2 yaptıran varmı

arkadaşlar benimde kollarımda var koyu renkli güneş lekeleri.gitmediğim doktor denemediğim krem kalmadı nerdeyse ama hiçbiri etki etmiyomafoldumben

lazer yaptırmayn bosuna arkadaslar ben yaptırdım ılk zamanlar super bır cılt oluyor leeler gıdıyor yuzdekı cukurlar aynı kalıyo gıtmıyo onlar tabıkı ama bır sene sonra yuzunuz tekrar eskısı gıbı oluyor yanı bır sıvılce cıksa ızı hemen kalıyor gunese cıktıgınızda yuzunuz dalga dalga yanıyor cok kotu bır gorunum oluyor

Arkadaslar bu kıs 4 seans lazerle leke tedavısı yaptırdım.bende gunes lekesı yok, cıllerım vardı cokda fazla degıl,aslında ben dusunmuyordum. Lazer epilasyon yaptırdığım yer bana gel yapalım suratın porselen bebek gibi olacak deyince heyecanlanıp, bende de suç hiç araştırmadan etmeden başladık. Bu arada yazın 70 faktör kullanırsan birşey olmaz dedi. Çiller hiç kaybolmadı,sadece renkleri açıldı,suratımında rengi acayip açıldı. Buğday tenliyimdir,bembeyaz oldu suratım. Öyle olunca psikolojik olarak iyi geliyor gibi hisettim,mayıs ayı gelince güneş nedeniyle ara verdik eylülde tekrar başlamak üzere. Haziran ayı ortalarına doğru çene kemiğimin üstünde ve çenemde kıllar çıkmaya başladı.Şok oldum ,önceleri hormon veya strestendir sandım doktora gittim hormon testleri sonucu birşey çıkmadı,beni dermatoloğa yönlendirdiler.dermatoloğa gittim Amerikan hastanesine. lazerle yaptırdığım tedavi ışınları, pasif olan kıl köklerimi tetiklemiş,ve hepsi sakal bölgesinde tüy şeklinde uzamış! Teşhis buydu.Tedavisi ise ya doğum kontrol hapı ya da iğneli epilasyon dedi. Ama hap en az 1 senede falan etki edermiş. Sorasında tatile çıktım onları makas ile kısalttım çoğalmamaları için ağda sürmedim. 70faktör kullandım ve gölgede olduğum halde çillerim fazlasıyla ve hatta leke şeklinde öbek öbek geri geldi:KK43:Lazer merkezini aradım kıza bunu söyledim,hiç güneşe çıkmayacaktın dedi bana! leke tedavisinde olışan kıllar için de,strestendir imkansız ben hıc karsılasmadım dedı. Birşey imzalamadığım için de paramı da alamadım.Oradan nefret ettim,ama paket epilasyon aldığım için mecbur gdicem bir süre daha.Yani demek istediğim, asla lazerle leke tedavisi yaptırmayın.İnce tüyleri tetikliyor ve hiçbir işe de yaramıyor lekeler oluşturuyor!Araştırmadan sakın yapmayın hepsi para tuzağı. Ben şimdi çene kısmıma iğneli lazer için güneşin gitmesini bekliyorum:KK43::KK43::sinifsinif:

Sevgiler..

X