Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ben numaralı lens aldım iki ay oldu ama daha takamadım cıkarma konusunda tereddütlerim var nasıl çıkarırım diye

kızlar yardım edermisiniz iki gün oldu numaralı lens aldm ama bbilmediğim çok şey var kullanm reçetesinde lensi yıkayın ve solisyona koyun diyor ben gözmden çıkarp solüsyona koyuyorm ğünlük değiştiriyorm okdr bide denize duşa faln girebiliyormuyz lenslerle

kızlar yardım edermisiniz iki gün oldu numaralı lens aldm ama bbilmediğim çok şey var kullanm reçetesinde lensi yıkayın ve solisyona koyun diyor ben gözmden çıkarp solüsyona koyuyorm ğünlük değiştiriyorm okdr bide denize duşa faln girebiliyormuyz lenslerle
lensi çıkartıgında bir kere de avucunda solusyondan geçirip kutusuna koyman daha saglıklı olacaktır. Denize lensle girebilirsin ama kafanı suya sokma, gözüne su gelirse mikrop kapabilirsin ve sakın su altında gözünü açma, lens kayboluur gider. Duşa lensle girebilirsin ama ben pek tavsiye etmem çünkü gözüne su kaçırmamaya çok zahmetli oluyor

Kizlar merhaba yesil gozlu biri olarak mavi lense merak sardim ve freshlook haresiz mavi cok ovuluyo kullananlar memnun mu yazabilir mi dun almaya gittigimde optikxi israrla hareli safir mavi verdi ve berbar hic dogal degil haresiz mavi cok ovuluyo yorum
larinizi alabilir miyim

bende iki yıldır lens kullanıyorum, lens kabına suyunu dolduruyorum lensi oraya koyup ovalıyorum 5 sn fln. bu kadar. duşa denize fln da girmem zararlıdır yani. başka da bi sorun olmaz inşallah canım

ya bayanlar yeni lens kullanmaya başladım arada görüntü bulanıklaşıyor bu alışma süreci mi? yoksa anormal bir durum mu

duşa falan girebilirsin ama dikkat et canım özüne kacarsa su lenslerin kayabilir gözüne su kacırmamaya dikkat et derim denize gelincesakın girme doktorlar önermiyorlar enfeksiyon kaparsın..

Benim gözlerim bozuk kuzum,o yüzden şeffaf lens kullanıyorum,renli lense bulanık görmek problemi yaşamıştım. :KK17:
-Denemedim ama gördüm,gayet basarılı ve doğallar. Gözlerin ne renk bilmiyorum ama mesela benim ela,ben yoğunlaştırıcı kullanmayı tercih etmiştim belirgin ve iyiden iyiye yeşil duruyordu.

Gri ve mavi renlkleride çok seviyorum tercih edersem bu rainbow olacak. Şuan gözlerim de kuruma problemim var,inşallah alcem:rolleyes:

Canım kuruma problemi için napıyorsun benimde öyle de

Kizlar hafif ela gozlerime aq colors magic green lensi aldim kimse lens oldugunu anlamiyo fakat benim goz rengim cok acik hatta ela gozluyum ondan dolayi olabilir ama tavsiye ederim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 717
***Satış Yapmak Yasaktır***

Eklentiler

• IMG_20151020_222943.jpg
    IMG_20151020_222943.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 668
Son düzenleyen: Moderatör:
lens almadan önce hunharca siyah gözde duruşlarının fotografını aradığımdan yardımım olursa diye kullandığım lenslerin fotografınıı atıyorum bende. :KK70:
kendi gözlerim neredeyse siyah .freshlook pure hazel, freshlook yeşil,freshlook gemston green (plastik bebeğe benzediğinden kısa süre kullanabildim) freshlookta en memnun kaldığım pure hazel oldu. yeşilde pure hazelde en doğal lensleri. yarın desio desert dream alıyorum . Düşünen olursa onuda fotograflayabilirim.

Eklentiler

• IMG_20150822_034844.jpg
    IMG_20150822_034844.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 529
  • IMG_20150826_011225.jpg
    IMG_20150826_011225.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 511
  • IMG_20150828_153449.jpg
    IMG_20150828_153449.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 476
  • IMG_20140805_014808.jpg
    IMG_20140805_014808.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 473
  • IMG_20141125_201627.jpg
    IMG_20141125_201627.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 493
benim özlerim -5,5 numara , renkli lens kullanıyorum ara ara, amazon kullanıyorum mavi hareli, normalde renksiz oasys kullanıyorum aşırı memnunum yaklasık 10 senedir

Kizlar rainbowda lens tavsiyesi istiyorum damarsız ve ve dogal mavi istiyorum kullanan varmi bu markada

hidrocor quartzo sadece aldıgım gün yanınbugun bitek taktım bende olmadı bana rengi acık kaldı kendı gözlerimde cok acık ela oldugu ıcın sanırım kullanmıyorum arkadaslar isteyen varsa sisesı tarıhı duruyor orjınal solotica uygun fıyata satarım
Foto atarmısin

X