Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

bende almak istiyorum ama herkes engel oluyooooo ya gözlerinin rengi güsel diyeee siz bi bakın bakalım nası bişey almalıyım ne tonlar yakışır bu arada saçlarım koyu kahverengi belli olmuyosa eğer kendi göz rengimde ela

Eklentiler

• $adsız.JPG
    $adsız.JPG
    5,6 KB · Görüntüleme: 78
bende almak istiyorum ama herkes engel oluyooooo ya gözlerinin rengi güsel diyeee siz bi bakın bakalım nası bişey almalıyım ne tonlar yakışır bu arada saçlarım koyu kahverengi belli olmuyosa eğer kendi göz rengimde ela

freshlook harelı yesıl al deişik bı renk olursositososito

my.php
[/URL][/IMG]

kızlar bgün aldım daha.Sizce nasıl durmuş ?Ben beğendim gibi...:1closedeyes:

my.php
[/URL][/IMG]

kızlar bgün aldım daha.Sizce nasıl durmuş ?Ben beğendim gibi...:1closedeyes:

menekşe rengı sanırım bu guzel gorunuyor ama sankı tenıne bıraz abartı olmus beyaz tenlısın ve sac rengın acık sacta kızıl kahveyı denekaydirigubbakcemile3

çok saolun güzel yorumlarınız için.. ama freshlook mavi bunlar ayrıca flaştan da ten rengim açık çıkmış... yerimseniben

bence göz kalemini daha az sürersen gözlerin daha ön plana çıkar.Bu arada çok hoş olmuş hihoyyyt

bende kullanmıstım canım bu rengi cok hos duruyo sende de cok gusel durmus gule gule kullan

güle güle kullan canım bende gri lens kullanıorum memnunum ama başka renklerede göz diktim şuanda :dance:

cok yakısmıs canım bnde freshlook kullanıyorum degıstrmek ıstıyorum artık rainbow yada b&l alcam rengı grı olcagı kesınde marka degstrcem sen b&l ne kadara aldın

X